WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

+37
kajmerankajmeran
dondii
serdar
musasolmaz2
t5b33
sentez
ergin159
Gomini
reco98
memati39
1995kemalc1995
supercocuk
canberk1881
dark-man
mertozerol
hectormanya
sincity
erkut44
1fuko1
Cod4ever
ProGrAmFiLeS
advensed
Byenehan1907
chronos16
JuZz
Promesse
fmrsword
copala99hhh
Alsancak1985
flox96
muhammedda
ShadowLord
GaMeRKiNg
orhun34
besimbicer89
HellOfKsK35
RaCaSaMi
41 posters

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 3 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından RaCaSaMi Çarş. Ara. 08, 2010 9:09 pm

fmrsword demişsin ki :
bende almak istiyorum fm.r_sword@hot ekle
süresiz alcam
bakalım çalısıyosa büyük bi ihtimal calısıyodur
Çalışıp çalışmadığını denemek için yarın 19 00 dan sonra herhangi bir saatte 1 vs 1 oynayalım kardeş...
Sen silah ismi soyle ben alıp karşına geleyim.Kanaat eder almaya karar verirsen msn eklemişsin zaten kabul ettim msnden goruşürürüz.Hackın bendeki fiyatları zaten konunun başında yazıyor.
Önceden bazı arkadaşlara güven dairesinde parayı almadan hack satışımız olmuştur.Ancak bunun yanlış bir yöntem olduğunu deneme yanılma yöntemiyle anlamış bulunmaktayız.Bu yüzden para elime geçmeden hiç bir işleme başlamıyorum bilgilerinize.Siz güvence istiyorsanız makbuz yada banka dekontlarınızı saklayınız.

Alsancak kardeş demişsin ki : Kardeşım ben gördüm çalişiyor Guvenebilirsin
Arkadaşımız yalancı olsa zaten konu sabitlenmezdi

Tşk ederim.

En son RaCaSaMi tarafından Paz Ara. 26, 2010 10:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 3 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından Alsancak1985 Perş. Ara. 09, 2010 7:58 pm

Hwid Aktıf Olsun Resimleri Bır Bır Dizecem Buraya ozaman Racasami Arkadaşımızın Doru Soyledini Anlarsınız çok yardımı Dokundu Saolsun Silahlari gosterdi Havalarda uçtu xD yanımda doğuyor S2 oynadım o kurt insan olarak geliyor xD Yani Hwid Aktıf olsun Resimleri koyacam

Evet Arkadaşlar Hwid Aktıf oldu Dakıkar Sonra resimleri buraya koyacam ozaman Racasmi Arkadaşımın Dediklerını Doru Oldunu Anliyacaksını NOT :Racasmi Arkadaşmızdan başkasına Guvenmeyin Sizi kandırrılar Benden Soylemesi

Alsancak1985
Er
Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Cuma Ara. 10, 2010 5:57 pm

Hayırlı olsun kardeşim oyuna dalmadan once bi kaç ss çek bi gonder burayada sonra sabaha kadar oyna sorun degil sende saol destegin ve guvenin için bu arada o yanında dogmam envanterde yok o uber hacktı

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından Alsancak1985 Cuma Ara. 10, 2010 8:28 pm

racasami Arkadaşımızdan aldım Hack Envanter Hackınden Bazi Resimler Herşeyi kendi Halleti Kurulum vs Satış alışı vs .... Güvenebilirsiniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alsancak1985
Er
Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Cuma Ara. 10, 2010 9:54 pm

Alsancak kardeş çok tşk ederim sana yadırmışsın hakkatende screenleri rep yetkim olsaydı bende sana rep yagdıracaktım bakalım oda olur inş. Gule gule kullan kardeşim.

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından fmrsword Ptsi Ara. 13, 2010 6:24 pm

kardes benim okul ve dershane oldugu için hafta içleri salı ve perşembe dolu hafta sonlarıda dershane var. bunun haricinde saat 5 ten itibaren msn acık olursa sevinirim anlasmamız daha kolay olur Very Happy
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 19 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Ptsi Ara. 13, 2010 6:28 pm

ARKADAŞ SAAT 19.00 DAN SONRA AÇIK OLUYOR..
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Mesaj tarafından Promesse Salı Ara. 14, 2010 8:50 am

yaşım 19 çalışıyorum pc başında yaklaşık günümün % 70 i ni boş geçiriyorum onun içinde wolf team oynuyorum . Bu hack için 200 tl kadar bir kaybım oldu. açıkcası dolandırıldım. insanlar kendini 200 tl ye satıyor. 200 tl ile ben battımmı ? batmadım... peki o dolandıran arkadaslar dadmin oldularmı yaradımı para zengınmi oldular ? haram para hiç bi şekilde yaramıyor. nyse uzun lafın kısası ekledım msn ni beklıyorum açmanı telefon numaranı flan werir isen konusursak orda guvenebılır isem alırım bekliyorum.
Promesse
Promesse
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 4 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/12/10

Mesaj tarafından fmrsword Salı Ara. 14, 2010 10:10 am

ben bu hacki uzun zamandır takip ediyodum ama bi ara sean siteyi kapatmıs onun acılmasını bekledim. almasını biliyorum ama kredi kartı yok kredi kartı olsa direk alcam tereddütsüz ... ama gel gör ki kredi kartı denen icat yok Sad
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 19 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 11:25 am

frmsword
kardes benim okul ve dershane oldugu için hafta içleri salı ve perşembe dolu hafta sonlarıda dershane var. bunun haricinde saat 5 ten itibaren msn acık olursa sevinirim anlasmamız daha kolay olur
demişsin
Ben özel bir spor salonu işletiyorum Sabahları acıp temizlik yapıyorum cay vs. Çünkü vucud geliştirmede var kursta vucutcular saatsiz geliyor kimi işe giderken kimi ögleyin kimi işten donerken kurs hep acık olmak zorunda
16 30 ile 18 30 arası haftada 3 gün aiki do derslerim var diğer 3 günde kick box hocamızın dersi var bu yüzden pek müsait olamıyorum dediğin saatlerde .Bu gün başka bir sitede bana iftira eden birine iftira ettiğini kanıtlamak için burda kaldım msn e yaz telefon numaranı ben dersim olmadıgı senin uygun oldugun bir saatte telefon ederim konusuruz inş.

promesse
yaşım 19 çalışıyorum pc başında yaklaşık günümün % 70 i ni boş geçiriyorum onun içinde wolf team oynuyorum . Bu hack için 200 tl kadar bir kaybım oldu. açıkcası dolandırıldım. insanlar kendini 200 tl ye satıyor. 200 tl ile ben battımmı ? batmadım... peki o dolandıran arkadaslar dadmin oldularmı yaradımı para zengınmi oldular ? haram para hiç bi şekilde yaramıyor. nyse uzun lafın kısası ekledım msn ni beklıyorum açmanı telefon numaranı flan werir isen konusursak orda guvenebılır isem alırım bekliyorum.
demişsin.
Haftasonu online olamadım bu akşam 19 30 da inş. evde olurum telefonumuda veririm gerekirse karşılıklıda oynar konusuruz inş. arkadasım .
fmr sword
ben bu hacki uzun zamandır takip ediyodum ama bi ara sean siteyi kapatmıs onun acılmasını bekledim. almasını biliyorum ama kredi kartı yok kredi kartı olsa direk alcam tereddütsüz ... ama gel gör ki kredi kartı denen icat yok
demişsin.
Very Happy
yapacak bişey yok ben size hem kanıt olsun diye hemde masrafını gorun diye bazı belgeler yayınlıcam
Web Accept Payment Sent (Unique Transaction ID #3EJ357321C8554635)
Original Transaction
Date Type Status Details Amount
Dec 4, 2010 Payment To Sean Ditny Completed ... -$20.00 USD
Related Transactions
Date Type Status Details Amount
Dec 4, 2010 Charge From Credit Card Completed Details 30.32 TRY
Dec 4, 2010 Currency Conversion Completed Details -30.32 TRY
Dec 4, 2010 Currency Conversion Completed Details $20.00 USD
Name:
Sean Ditny (The recipient of this payment is Non-U.S. - Verified)
Email:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Total Amount:
-$20.00 USD
Fee amount:
$0.00 USD
Net amount:
-$20.00 USD (equals -30.32 TRY)
Conversion from:
-30.32 TRY
Conversion to:
$20.00 USD
Exchange rate:
1 Turkish Lira = 0.659817 U.S. Dollars
Item amount:
$20.00 USD
Sales Tax:
$0.00 USD
Shipping:
$0.00 USD
Handling:
$0.00 USD
Quantity:
1
Item Title:
Se4nH4x InDuStRiEs Wolfteam Uber Inventory Hack (1 Month VIP)
Date:
Dec 4, 2010
Time:
21:08:31 GMT+02:00
Status:
Completed
Shipping Address:
No Address Provided
Funding Type:
Credit Card
Funding Source:
31.32 TRY - MasterCard Card XXXX-XXXX-XXXX-5010

İŞLEM TARİHİ DÖNEM İÇİ İŞLEMLER BONUS TUTAR
04.12.2010 İŞLEM ÜCRETİ 3,00-
04.12.2010 PAYPAL *SEANDITNY 4029357733 0,03 31.32-
04.12.2010 İŞLEM ÜCRETİ 3,00-
04.12.2010 PARAMATİK ÖDEME 50,00+
29.11.2010 İŞLEM ÜCRETİ 3,00-
29.11.2010 PAYPAL *SEANDITNY 4029357733 0,03 61,89-
24.11.2010 ATM Taksitli Nakit Avans (1/4) NEVŞEHİR 53,71-
24.11.2010 NAKİT AVANS İŞLEM ÜCRETİ 9,45-
23.11.2010 PAYPAL *SEANDITNY 4029357733 0,03 59,93-

Kartınıza ait USD ekstre bilgisi bulunmamaktadır.

Kartınıza ait EUR ekstre bilgisi bulunmamaktadır.

TL USD EUR
Dönemiçi harcamanız 178,53 0,00 0,00
Toplam faiz ve ücretler 27,45 0,00 0,00
Ödemeler 360,00 0,00 0,00
Toplam borcunuz 688,00 0,00 0,00
Minimum ödeme tutarı 138,00 0,00 0,00
Toplam bonus 33,79 0,00 0,00
Alışveriş faiz oranı %2,44 %0,00 %0,00
Nakit çekim faiz oranı %2,44 %0,00 %0,00

gördüğün gibi arkadaşım banada bu 38 tlye felan mal oluyor zaten ptt işlem cretini yatırırlarsa tabi .Yatıranlra tşk ediyorum , yatırmazlarda içinden al derlerse bide 4 tl de onu ekle kaldı bana 8 tl Smile ....! Kaybın çok değil üzülme .

En son RaCaSaMi tarafından Paz Ara. 26, 2010 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından Promesse Salı Ara. 14, 2010 3:25 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle konusalım ben seni ekledım acık yakalayamadım birde sen ekle bakalım belkı problem olmştr. inş sende diger elemanlar gibi güvensiz çıkmazsın Smile
Promesse
Promesse
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 4 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/12/10

Mesaj tarafından fmrsword Salı Ara. 14, 2010 3:32 pm

bu aksam kesin girersen saat 7.30 tan sonra cok mutlu olurum
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından JuZz Salı Ara. 14, 2010 3:54 pm

Kardeş ben hileyi sınırsız alacağım bide paypaldan alacağım nasıl alacam ? E mail verirmisin? Bana sınırsız alırmısın? Bide sana ödemeyi paypaldan yapsam olurmu?
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından fmrsword Salı Ara. 14, 2010 4:04 pm

Arkadaşlar ilk once bu sean ın google deki grubuna üye oluyoruz :
LİNK::http://groups.google.com/group/se4nh4x-industries-official/browse_thread/thread/bd6077d6cf71dd78(dikkat edin buraya kayıt edicegimiz e-mail adresi cok onemli cünkü hileyi satın aldıgımızda bu e-maille transaction id mizi onaylıcak sean)

ikinci olarak wolfteam uber hack satın alıcagımız site:
LİNK:https://sites.google.com/site/se4nh4xindustriesofficial/how-to-purchase-wolfteam-uber-hack( arkadaşlar google grupta üyeligimiz aldıktan sonra bu sitenin en aşagısında ''buy'' butonu var ona tıklayarak paypal dan parayı yatırabiliriz ve kredi kartına kayıtlı e maile transaction id miz gelicek.)

transaction id mizi aldıktan sonra onu nereye yazıcaz işte bunun cevabıda aşagıdaki linkte:
LİNK:http://groups.google.com/group/se4nh4x-industries-official/topics?start=(dikkat buraya sadece transaction id mizi yazıcaz hwid yazmayın kabul edilmez arkadaşlar)
alıntıdır Very Happy
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından JuZz Salı Ara. 14, 2010 4:06 pm

e hileyi nasıl kurcaz ?
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından fmrsword Salı Ara. 14, 2010 5:36 pm

sen al helebi kurulumu kolay Smile o konuda racasamiden yardım alırız
saat 9 oldu racasami gene yok Sad
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 7:18 pm

kusura bakmayın geciktim ama geldim sonunda
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından JuZz Salı Ara. 14, 2010 7:20 pm

Sorularıma cevap verirmisin?
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 7:43 pm

promesse
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle konusalım ben seni ekledım acık yakalayamadım birde sen ekle bakalım belkı problem olmştr. inş sende diger elemanlar gibi güvensiz çıkmazsın
demissin guven size kalmıs ben elimden geldigince kanıtlarla yaklasım sergiliyorum ama inanmıcak gene inanmaz ona benim yapabilecegim bişey yok msn kabul ettim goruselim

fmrsword
bu aksam kesin girersen saat 7.30 tan sonra cok mutlu olurum
demişsin Kursu danscılar bastı bırakıp gelemedim asıl işim ve meslegim o ayda 50 10 tl kazanacagım diye onu bırakamam kusura bakmayın anca geldim

juzz
Kardeş ben hileyi sınırsız alacağım bide paypaldan alacağım nasıl alacam ? E mail verirmisin? Bana sınırsız alırmısın? Bide sana ödemeyi paypaldan yapsam olurmu?
demişsin
yapabilirsin tabi msn [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle goruselim
e hileyi nasıl kurcaz ?
frmsword
sen al helebi kurulumu kolay o konuda racasamiden yardım alırız
saat 9 oldu racasami gene yok
geldim anca idare edin

team viewerle ben kuracam kurarkende anlatacagım
juzz
Sorularıma cevap verirmisin?
verdim sanırım

RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından JuZz Salı Ara. 14, 2010 7:45 pm

Msn adresimim ekle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ö
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 7:54 pm

eklisin zaten bende ama cevrimdısı gorunuyon yazdıklarıma iletilemedi diyor
bi arkadasla bi kac dakika envanter li oyun atcaz siz yazın gelince cevaplarım inş.
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından JuZz Salı Ara. 14, 2010 7:59 pm

Nu gün musait değilim yarın konusuruz
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 8:34 pm

ok
frmsword oyunda gorduklerini soylesene burda
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından besimbicer89 Salı Ara. 14, 2010 10:01 pm

calısıo valla ama ipne hep wall acık oynuyo bide cok adam vuruo belli edio wall oldugunu Very Happy
besimbicer89
besimbicer89
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 11 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/11/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 14, 2010 10:41 pm

besim
calısıo valla ama ipne hep wall acık oynuyo bide cok adam vuruo belli edio wall oldugunu
demişsin
vall degil yaf ses kasıyorum uber calısmıyor su aralar kaldık tek envantere sean guncelleyene kadar envanterle yetinecez
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından Promesse Çarş. Ara. 15, 2010 8:24 am

racasami güzel kardeşim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklermsn <
Promesse
Promesse
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj tarafından Promesse Çarş. Ara. 15, 2010 8:29 am

bu se4nhnx den kredi kartıyla kaça maal oluyor hile ?
siz alıp parayı sıze yatırsak siz kursanız kaça maal olur dürüst bir şekilde yazınız.
Promesse
Promesse
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj tarafından JuZz Çarş. Ara. 15, 2010 1:08 pm

flood yasaktır
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Mesaj tarafından RaCaSaMi Çarş. Ara. 15, 2010 4:59 pm

promesse
racasami güzel kardeşim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklermsn <
demişsin
eklisin zaten 19 30 dan sonra musait olacagımı defalarca soylemiştim
birde
bu se4nhnx den kredi kartıyla kaça maal oluyor hile ?
siz alıp parayı sıze yatırsak siz kursanız kaça maal olur dürüst bir şekilde yazınız.
demişsin
bu dürüst lafına takıldım ne konuda yalan veya yanlış beyanat verdiğimi düşünüyorsun ?
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından fmrsword Çarş. Ara. 15, 2010 6:13 pm

arkadaşlar dün akşam racamsamiyle bi el attık . o benim çarla girdi ve çarımla itemleri gösterdi hack çalışıyo ( bunu biliyourmdum ama kendi gözlerimle daha önce görmemiştim ) bundan sonrasını eğer almak istiyorsanız racasamiyle konusur halledersiniz . Ben 2 sini de alcam uber acılsın Smile
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

3 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics