WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

+37
kajmerankajmeran
dondii
serdar
musasolmaz2
t5b33
sentez
ergin159
Gomini
reco98
memati39
1995kemalc1995
supercocuk
canberk1881
dark-man
mertozerol
hectormanya
sincity
erkut44
1fuko1
Cod4ever
ProGrAmFiLeS
advensed
Byenehan1907
chronos16
JuZz
Promesse
fmrsword
copala99hhh
Alsancak1985
flox96
muhammedda
ShadowLord
GaMeRKiNg
orhun34
besimbicer89
HellOfKsK35
RaCaSaMi
41 posters

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 5 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ara. 26, 2010 11:05 pm

Konumuzun başlıgı uber hackın tekrar açılması nedeniyle guncellenmiştir ve başlıkta uber hackın özellikleride giderleride satış aşaması ve kurulumuda detaylı olarak anlatılmaktadır.ALmak isteyen arkadaşlarımız buraya mesajını özelime msn adresini yazabilirler.
Konu hakkında bilgi ilk mesajımda detaylı olarak verilmiştir sorulardan önce lütfen konuyu okuyunuz , sonra aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 5 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından sincity Salı Ara. 28, 2010 5:46 pm

arkadaslar bana envanter hack lazım wall hack warda rakıp envanter hac olunca ölmüyolar Very Happy bana guvenılır ve durust bı sıte weya arkdas ısmı werırmısınız kesın alıcıyım ama dolandırılmaktan bıktım..tesekkurler

sincity
Acemi Er
Acemi Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 28, 2010 6:32 pm

Veriyorum : RaCaSaMi

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından sincity Salı Ara. 28, 2010 6:37 pm

nasıl ulascam sana kardes ?

sincity
Acemi Er
Acemi Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Salı Ara. 28, 2010 6:59 pm

hmm güzel hack nediim xD

GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

http://www.srotr123.tr.gg/

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ara. 28, 2010 7:41 pm

ekledim kabul et se4nx ................. olan msn adresi benim
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından sincity Salı Ara. 28, 2010 9:22 pm

tmm ekledım...
sincity
sincity
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Çarş. Ara. 29, 2010 5:55 pm

Hack alan arkadaşlar yeni patch gelmiştir.Almak için benimle irtibat kurabilirsiniz.
Oyuna girmekte zorluk çeken arkadaşlar bunu hackle alakası yoktur patchden kaynaklanıyor ama bi tüyo vereyim dünya listesinde 10 saniye beklerseniz atıyor 3 saniyeden az beklerseniz gene atıyor yani siz orta hızda 1 den 9 a kadar sayın ve girin iyi oyunlar , hack aktif olmaz ki diye sorarsanız hack sahipleri için onlarda 8 yada 9 da girsin oyuna geçmeden yazı geliyor hack aktif oluyor böylece sizede iyi hacklar
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından hectormanya Perş. Ara. 30, 2010 7:36 pm

moderator pm den msn adresini verirmisin hack isatın alcam konuşmak istiyorum msn adresim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hectormanya
hectormanya
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 12 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Perş. Ara. 30, 2010 7:50 pm

dogukan
ben hack i alcam bi seninle konuşmak istiyorum lütfen msn adresimi ekle veya mesaj gönder msn adresim
demişsin
ekledim
bu arada adminim konunun başına eklediginiz ssler için tşk ederim
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Perş. Ara. 30, 2010 8:54 pm

NE DEMEK...
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Mesaj tarafından hectormanya Cuma Ara. 31, 2010 2:06 pm

racasami ordaysan msn açarmısın acil benim msn açık bekliorum açmanı
hectormanya
hectormanya
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 12 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Cuma Ara. 31, 2010 5:59 pm

hectormanya
racasami ordaysan msn açarmısın acil benim msn açık bekliorum açmanı
demişsin
actım iki arkadasa hack kuracam sonra seni titretirim
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından mertozerol C.tesi Ocak 01, 2011 3:38 pm

Usta peki bu inventory hacki aldım diyelim bunu baska bi arkadaşımda çalıştırabilirmiyim ?
mertozerol
mertozerol
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10

Mesaj tarafından dark-man Paz Ocak 02, 2011 9:06 am

aynı soruyu bende sormak istiorm çünkü bu envanter hacki almak isteyen bi arkim daha var onunla toplayıp para öle alıcaz yani bi bilgisayardan başkasına aktarılıomu onu merak ettim sadece. acil cevap bekliorm senden!
dark-man
dark-man
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : pccanawari <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 68 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 26/01/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10 Yaş : 29 Nerden Nerden : izmir

Mesaj tarafından mertozerol Paz Ocak 02, 2011 10:50 am

usta ben seni msn e ekledim bunu kullanıyorsun değilmi?
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mertozerol
mertozerol
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 6 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 02, 2011 4:47 pm

mertozerol
Usta peki bu inventory hacki aldım diyelim bunu baska bi arkadaşımda çalıştırabilirmiyim ?
demişsin
bu hack sadce 1 pc de çalışır ynı pcden girdiginiz bütün nicklerde kullanabilirsiniz anca k başka bir pcde kendi nickinizle dahi kullanamazsınız
dark-man
aynı soruyu bende sormak istiorm çünkü bu envanter hacki almak isteyen bi arkim daha var onunla toplayıp para öle alıcaz yani bi bilgisayardan başkasına aktarılıomu onu merak ettim sadece. acil cevap bekliorm senden!
demişsin
Envanter hackteki silahlar kendi nickine geçmiyor sanal olarak orda gozukuor ve orda gosteren pc ile istedigin silahla oynayabiliyorsun ama hediyede gonderemezsin başkasıyla ortakta kullanamazsın
mertozerol
usta ben seni msn e ekledim bunu kullanıyorsun değilmi?
demiş ve msn adresimi yazmıssın

eger cumlenin altındaki cizgiler yuzunden gorunmeyen yerde kelime aralarında alttire varsa evet onu kullanıyorum dün aile ziyaretine köye gitmiştim ondan ilgilenemedim 3 4 kişi eklemiş kabul ettim ama herhalde sende varsındır aralarında
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Paz Ocak 02, 2011 8:48 pm

ah ah param olsa keşke zor bu öğrencilik hem zor hem para yok xD
GaMeRKiNg
GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : anilak96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 780 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8 Doğum tarihi : 16/11/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Ankara xD

http://www.srotr123.tr.gg/

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 02, 2011 9:12 pm

Gamerking
ah ah param olsa keşke zor bu öğrencilik hem zor hem para yok xD
demişsin
Very Happy

ALLAH sanada bizede herkese cok versin kardeş
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından canberk1881 Ptsi Ocak 03, 2011 10:14 am

Kardeş beni ekle almak istiyorum . Hacki oyunda bana gösterirsin ödemeyi fln konuşalım msn adresim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
canberk1881
canberk1881
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından RaCaSaMi Ptsi Ocak 03, 2011 6:37 pm

canberk
Kardeş beni ekle almak istiyorum . Hacki oyunda bana gösterirsin ödemeyi fln konuşalım msn adresim
demişsin
ekledim
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından canberk1881 Salı Ocak 04, 2011 5:36 pm

Racasami sen ne zaman messenger a giriyorsun ?
canberk1881
canberk1881
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ocak 04, 2011 6:19 pm

canberk
Racasami sen ne zaman messenger a giriyorsun ?
demişsin
19 30 a kadar kesin giremiyorum 19 30 dan sonra 19 30 ile 21 00 arasında belli olmaz ama işim bitip eve gelipte yemegi yeyince girerim

Arkadaslar apexin wolfteam tarafından güçlendirilmesi sonucu hack su an kimi arkadaşlarda çalışmamaktadır .Bu konuyu Sean a bildirmiş bulunmaktayım.Çalışmayanhacklerin arasında benimkide var da Smile)
Cevabı : tried to add Lucian last night when I was updating...didn't work -
I'll try again tonight
şeklinde olmuştur.
Yani bu gece bir güncelleme yapmıştı ama çalışmadığını oda farketmiş , bu gece yeniden denicem diyor .Güncellemeden sonra çalışan arkadaşlar hacklerini kullanadursunlar ,çalışmayan arkadaşlar içinse yeni güncelleme geldikten sonra ben irtibat kuracağım inş.Yeni güncelleme gelene kadar hack almayınız lütfen hem ben oyuna giremedigim için anlatamam hem belki sizdede çalışmayabilir Biraz beklemekte fayda var...
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından supercocuk C.tesi Ocak 08, 2011 5:10 pm

bende almak istiyom ama ancak 30 tl m var 30 tl y le olursa mesaj atın
supercocuk
supercocuk
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 9:10 am

Arkadaşlar Sean tekrar guncelleme yapmıs olup hackler her pcde tekrar calısmaktadır.7 ocak guncellemesi ile hackı çalışanlar onla oynamaya devam edebilirler çalışmayanlar benle irtibata geçip 8 ocak guncellemesini alabilirler

superçocuk
bende almak istiyom ama ancak 30 tl m var 30 tl y le olursa mesaj atın
demişsin
Seanın sitesinden alacaksan onunla al ben almaya kalktıgım zaman bana 30 tlye gelmiyor bile hacklerin fiyatları konu başında yazdığı gibidir...
Bilmiyrum ki piyasadaki 90 tlye satanlar gibi bizde 90 tl deyip pazarlıkla85 e mi razı gelseydik .Fiyatlarımız karı en aza indirgenmiş olrak hizmetinizdedir .
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından mertozerol Paz Ocak 09, 2011 4:42 pm

Bu arkadaştan alan kişilerin sadece yorumunu bekliyorum bende alıcam
mertozerol
mertozerol
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj tarafından supercocuk Paz Ocak 09, 2011 5:27 pm

size bisey sorcam [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresli bir kişi sizin bu hackı ondan aldıgınızı one sürüyor bu dogrumu size soruyorum
supercocuk
supercocuk
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 5:29 pm

mertozerol
Bu arkadaştan alan kişilerin sadece yorumunu bekliyorum bende alıcam
demiş.
hackı aldıktan sonra sadce hellofksk35 ve alsancak kardeş yorum yapmışş digerleride yazsaya bişeyler , milletin kafası rahat olsun bu kadar zamandır daha bi tek aleyhte yorum olmadı olamazda zaten bi iznillah ama alan arkadasların yorum yapmamaları hala benim dolandırıcı gozuyle bakılmama neen oluyor , hackı çalıştırdıktan sonra bir iki ss alsanız yayınlasanız burda ölmezsiniz ya ..
Bu günden itibaren hack sattıgım arkadaşlara ss çekip yayınlama zorunlulugu getiriyorum , hackınız aktif olmustur o an bi şey yapamam belki ama guncelleme geldiginde ss cekmeyen arkadaslara guncel dosyaları gondermeyiveririm boyle zoraki şeyler yaptırmayın bana 5 defa f8 yapın screeenshott tan nete upload edin adreside buraya yazın yapacagınız bu kadar... ezik carla olsun hakiki carım bilinmesin diyosanız.
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 5:31 pm

süper cocuk
size bisey sorcam [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresli bir kişi sizin bu hackı ondan aldıgınızı one sürüyor bu dogrumu size soruyorum
demişsin
ben bu hackı seanın sitesinden alıyrum direk başka aracım yok bunuda zaten konunun başındaki ssler kanıtlıyor sanırım.
dahasıda alsana woldemortla msn gorusmelerim bu gun beni eklemiş sacma sapan konustu burda hack alma gibi bir durum söz konusumu sence ? bana hack gonderir gibi yapıyor almadım bende dikkat edersen keyloger olabilir diye bide kabul etseymişim demekki onu ortaya atıp benden alıyor dicekmiş Elhamdulillah ALLAH yanıltmadı Buyur konusma kayıtlarımız burda :
ne seversen oyle hitab et (se4nx_uber_turkey@hotmail.com)
murat (woldemorq@hotmail.com)
(12:14) ++&WolfLiTe!+&&: aga
s.a
(12:14) ++&WolfLiTe!+&& kişisel iletisini "a.s Very Happy" olarak değiştirdi
(12:14) ++&WolfLiTe!+&& adını "murat" olarak değiştirdi
(12:14) murat size bir titreşim gönderdi.
(12:14) murat: a.s
aga
(12:14) ne seversen oyle: bi saniye hack kuruyorum
(12:15) murat: ben
kesin
alıcıym
para
hazır
odada gösterirmisin
(12:15) ne seversen oyle: su an birine hack kuruyorum
akşam inş.
(12:15) murat: 2 dk
göster
90 tl
vericem
para
hazır
(12:16) murat durumunu Meşgul olarak değiştirdi
(12:16) murat durumunu Çevrimiçi olarak değiştirdi
(12:16)
kabul etmek(Alt+C) Farklı kaydet...(Alt+X) reddetmek(Alt+B)
(12:16) "Wolflite.rar" dosyasını murat kaynağından alınamadı.
(12:16) murat: milleti
kandırıp
durma
Güncel
değil hack
tek benmki
güncekl
güncel
hangi dil ile yazdın
(12:17) murat: hackı
söyle
(12:17) murat durumunu Meşgul olarak değiştirdi
(12:17) murat durumunu Çevrimiçi olarak değiştirdi
(12:18) murat şu anda Çevrimdışı
(12:29) ne seversen oyle: sallama lan
akşam gel gosterim hack gorsun gozun
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından 1995kemalc1995 Paz Ocak 09, 2011 5:42 pm

ekledim kabul ederseniz konuşalım.
1995kemalc1995
1995kemalc1995
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10

5 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics