WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

+37
kajmerankajmeran
dondii
serdar
musasolmaz2
t5b33
sentez
ergin159
Gomini
reco98
memati39
1995kemalc1995
supercocuk
canberk1881
dark-man
mertozerol
hectormanya
sincity
erkut44
1fuko1
Cod4ever
ProGrAmFiLeS
advensed
Byenehan1907
chronos16
JuZz
Promesse
fmrsword
copala99hhh
Alsancak1985
flox96
muhammedda
ShadowLord
GaMeRKiNg
orhun34
besimbicer89
HellOfKsK35
RaCaSaMi
41 posters

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 6 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından mertozerol Paz Ocak 09, 2011 4:42 pm

Bu arkadaştan alan kişilerin sadece yorumunu bekliyorum bende alıcam

mertozerol
Acemi Er
Acemi Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10

SE4NX UBER  , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU - Sayfa 6 Empty Geri: SE4NX UBER , SE4NX UBER ENVANTER HACK SATIŞ ve KURULUMU

Mesaj tarafından supercocuk Paz Ocak 09, 2011 5:27 pm

size bisey sorcam [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresli bir kişi sizin bu hackı ondan aldıgınızı one sürüyor bu dogrumu size soruyorum

supercocuk
Ast Er
Ast Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 5:29 pm

mertozerol
Bu arkadaştan alan kişilerin sadece yorumunu bekliyorum bende alıcam
demiş.
hackı aldıktan sonra sadce hellofksk35 ve alsancak kardeş yorum yapmışş digerleride yazsaya bişeyler , milletin kafası rahat olsun bu kadar zamandır daha bi tek aleyhte yorum olmadı olamazda zaten bi iznillah ama alan arkadasların yorum yapmamaları hala benim dolandırıcı gozuyle bakılmama neen oluyor , hackı çalıştırdıktan sonra bir iki ss alsanız yayınlasanız burda ölmezsiniz ya ..
Bu günden itibaren hack sattıgım arkadaşlara ss çekip yayınlama zorunlulugu getiriyorum , hackınız aktif olmustur o an bi şey yapamam belki ama guncelleme geldiginde ss cekmeyen arkadaslara guncel dosyaları gondermeyiveririm boyle zoraki şeyler yaptırmayın bana 5 defa f8 yapın screeenshott tan nete upload edin adreside buraya yazın yapacagınız bu kadar... ezik carla olsun hakiki carım bilinmesin diyosanız.

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 5:31 pm

süper cocuk
size bisey sorcam [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresli bir kişi sizin bu hackı ondan aldıgınızı one sürüyor bu dogrumu size soruyorum
demişsin
ben bu hackı seanın sitesinden alıyrum direk başka aracım yok bunuda zaten konunun başındaki ssler kanıtlıyor sanırım.
dahasıda alsana woldemortla msn gorusmelerim bu gun beni eklemiş sacma sapan konustu burda hack alma gibi bir durum söz konusumu sence ? bana hack gonderir gibi yapıyor almadım bende dikkat edersen keyloger olabilir diye bide kabul etseymişim demekki onu ortaya atıp benden alıyor dicekmiş Elhamdulillah ALLAH yanıltmadı Buyur konusma kayıtlarımız burda :
ne seversen oyle hitab et (se4nx_uber_turkey@hotmail.com)
murat (woldemorq@hotmail.com)
(12:14) ++&WolfLiTe!+&&: aga
s.a
(12:14) ++&WolfLiTe!+&& kişisel iletisini "a.s Very Happy" olarak değiştirdi
(12:14) ++&WolfLiTe!+&& adını "murat" olarak değiştirdi
(12:14) murat size bir titreşim gönderdi.
(12:14) murat: a.s
aga
(12:14) ne seversen oyle: bi saniye hack kuruyorum
(12:15) murat: ben
kesin
alıcıym
para
hazır
odada gösterirmisin
(12:15) ne seversen oyle: su an birine hack kuruyorum
akşam inş.
(12:15) murat: 2 dk
göster
90 tl
vericem
para
hazır
(12:16) murat durumunu Meşgul olarak değiştirdi
(12:16) murat durumunu Çevrimiçi olarak değiştirdi
(12:16)
kabul etmek(Alt+C) Farklı kaydet...(Alt+X) reddetmek(Alt+B)
(12:16) "Wolflite.rar" dosyasını murat kaynağından alınamadı.
(12:16) murat: milleti
kandırıp
durma
Güncel
değil hack
tek benmki
güncekl
güncel
hangi dil ile yazdın
(12:17) murat: hackı
söyle
(12:17) murat durumunu Meşgul olarak değiştirdi
(12:17) murat durumunu Çevrimiçi olarak değiştirdi
(12:18) murat şu anda Çevrimdışı
(12:29) ne seversen oyle: sallama lan
akşam gel gosterim hack gorsun gozun

RaCaSaMi
Moderator
Moderator

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından 1995kemalc1995 Paz Ocak 09, 2011 5:42 pm

ekledim kabul ederseniz konuşalım.

1995kemalc1995
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 6:06 pm

Kabul ettiklerimden biri sensindir herhalde Smile
Bu arada bide bu moda cıktı biri der benden hack alıyor biriside şimdi yazmıs msnye başka biri diyorki benim ssleri kullanıyor başkasının sssini kulansam nasıl tanıtacam hacki alıcı olan herkese zaten hack gosteriyorum once ben hemde kendi ezik carıyla camur atanlar buyursun hodri meydan ....

En son RaCaSaMi tarafından Paz Ocak 09, 2011 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından supercocuk Paz Ocak 09, 2011 8:03 pm

ben 1 haftaya kadar almayı düsünüyom para topluyorum su an
supercocuk
supercocuk
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Paz Ocak 09, 2011 8:17 pm

supercocuk
ben 1 haftaya kadar almayı düsünüyom para topluyorum su an
demişsin.
Ben buralardayım kardeş sıkmana gerek yok kendini
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 674 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10

Mesaj tarafından memati39 Ptsi Ocak 10, 2011 3:50 pm

bundan aldım ben oyuna girnce atıyor
beni oyunda sofniyx çıkıyor ve atıyor
memati39
memati39
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/01/11

Mesaj tarafından reco98 Ptsi Ocak 10, 2011 6:09 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklermisin acaba nakit alıcaktım konuyu görünce vaz GEctim Smile
reco98
reco98
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/01/11

Mesaj tarafından Gomini Ptsi Ocak 10, 2011 7:46 pm

Evet arkadaşlar diyeceksinizki bu adam sizi dolandırıyor bu paramızı alıp kaçar diye düşünmüşsünüzdür. Bana bütün hackleri göster benden onun için video çekmemi istedi işte buyrun sadece izleyin. Daha dün çekildi. (09.01.2011)

Gomini
Gomini
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 7 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/11

Mesaj tarafından 1995kemalc1995 Ptsi Ocak 10, 2011 7:54 pm

Ben sonuna kadar güveniyorum param gelince hemen alcam uber hacki Very Happy
1995kemalc1995
1995kemalc1995
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10

Mesaj tarafından ergin159 Ptsi Ocak 10, 2011 8:09 pm

sie dolandırıcı
ergin159
ergin159
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11

Mesaj tarafından RaCaSaMi Ptsi Ocak 10, 2011 8:15 pm

memati
bundan aldım ben oyuna girnce atıyor
beni oyunda sofniyx çıkıyor ve atıyor
demişsin
Benden aldıysan adını soyle bilgilerin bendedir seandan almıssan ya guncellemeleri indirmedin yada hwidinin suresi bitti .İkisini birden lmıssında birinin suresi bitmişse onun dosyasını c wolfteam klasorunden cıkart digeri duzgun çalışır.

reco
eklermisin acaba nakit alıcaktım konuyu görünce vaz GEctim
demişsin senin adınada kendi adımada memnun oldum.

gomini
Evet arkadaşlar diyeceksinizki bu adam sizi dolandırıyor bu paramızı alıp kaçar diye düşünmüşsünüzdür. Bana bütün hackleri göster benden onun için video çekmemi istedi işte buyrun sadece izleyin. Daha dün çekildi. (09.01.2011)

demişsin ve video eklemişsin tşkler kardeşim repini verdim her girişimdede gene verecegim

1995 kemal
Ben sonuna kadar güveniyorum param gelince hemen alcam uber hacki
demişsin
guvenin için tşk ederim.ne zaman istersen buralardayım inş.
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından RaCaSaMi Ptsi Ocak 10, 2011 8:19 pm

ergin 159
sie dolandırıcı
demişsin neye gore bunu soyledigini acıklamanı bekliyorum çamur atacaksan kanıt bekliyorum bak bunca adam burdan hack aldı bi tanesinden bile şikayet gelmedi sr fszlik yapma denemek istiyosan gec karsıma oyunda senin carınla gireyim gostereyim ssleride buraya vereyim benmi dolandırıcıyım senmi çamur atıyosun herkes gorsun
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından 1995kemalc1995 Ptsi Ocak 10, 2011 9:01 pm

Beyler uber hack'e ölümsüzlük eklendi bence hiçkimse kaçırmasın Very Happy
1995kemalc1995
1995kemalc1995
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Ptsi Ocak 10, 2011 10:28 pm

1995Kemal
Beyler uber hack'e ölümsüzlük eklendi bence hiçkimse kaçırmasın
demişsin
Evet yeni guncelleme ile olumsuzluk modu eklenmiştir.
İşte guncelleme raporu
Changes:
- ADDED GOD MODE (Misc Menu).
- Added ability to save settings (saves hacks that are currently enabled). Saved settings are automatically loaded when hack is injected.
- Added ability to re-load saved settings (in case you use panic hotkey).
Yani Misc menuye olumsuzluk modu eklendi
ayarları kaydetme eklendi (boylece her oyuna girişte artık yeniden ayar yapmıyoruz kaydettigimiz ayarla oynuyoruz
Kaydedilen ayarla gec yetenegi eklendi(bunu sectigimizde ayarlar anında kaydettigimiz sekle donuyor
Gule gule kullanın.

Bu arada gomini yaf ben izleyemiyorum videoyu sorun bendemi videodamı aceba error diyo bi kontrol etsen
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından memati39 Salı Ocak 11, 2011 10:14 am

ya racasami msne bu ekle beni konuşalım barut_osman14@hotmail bide salih erten diye birisinden aldım seaın hackini 15 tl ye
adam beni kandırdı yardım edin aldığım kişinin msnesi bu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
memati39
memati39
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/01/11

Mesaj tarafından Gomini Salı Ocak 11, 2011 10:43 am

Usta ben sana msn den anlatırım dosya atarım youtube a girmen için yada dns yap ama ben bilmem dns falan Very Happy
Gomini
Gomini
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 7 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/11

Mesaj tarafından sentez Salı Ocak 11, 2011 5:51 pm

MERABA .

RACASAMİ HACK HAKKINDA GÖRÜŞELİM HEMEN İRTİBATA GEÇ BENMLE HEME ALICAM PM ATTM BEKLİORUM CEVABINI EN KISA ZAMANDA BANA ULAŞIRSAN SEVİNİRİM

İYİ FORUMLAR
sentez
sentez
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/01/11

Mesaj tarafından ergin159 Salı Ocak 11, 2011 6:22 pm

tmm oda kur
ergin159
ergin159
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11

Mesaj tarafından RaCaSaMi Salı Ocak 11, 2011 7:53 pm

memati39
ya racasami msne bu ekle beni konuşalım barut_osman14@hotmail bide salih erten diye birisinden aldım seaın hackini 15 tl ye
adam beni kandırdı yardım edin aldığım kişinin msnesi bu
demişsin
15 tlye sean satmıyor hackı nasıl adam sana satsın dikkatli olun biraz

gomini
Usta ben sana msn den anlatırım dosya atarım youtube a girmen için yada dns yap ama ben bilmem dns falan
demişsin

dnsler ayarlı benim youtube a giriyorum ama bunu izleyemiyorum sadece

sentez
RACASAMİ HACK HAKKINDA GÖRÜŞELİM HEMEN İRTİBATA GEÇ BENMLE HEME ALICAM PM ATTM BEKLİORUM CEVABINI EN KISA ZAMANDA BANA ULAŞIRSAN SEVİNİRİM

İYİ FORUMLAR

demişsin
birazdan pm lere bakacam cevabın gelir kontrol et

ergin
tmm oda kur
demişsin

msn adresimi ekle boyle gunde bir defa yazısarak aynı odada bulusamayız msn ekle karşılıklı girip onayalım
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından fmrsword Çarş. Ocak 12, 2011 8:27 pm

he bende var uber Smile belki oyunda görmüşünüzdür DeGeDVeLeD diye Smile
Racaya da sonua kadar güvenebilrsiniz ...
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 19 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

Mesaj tarafından RaCaSaMi Çarş. Ocak 12, 2011 9:10 pm

tşkler fmrsword
RaCaSaMi
RaCaSaMi
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından Gomini Perş. Ocak 13, 2011 4:42 pm

Aynen %100 Güvenin ama fiyatlar biraz ucuk Smile Very Happy
Gomini
Gomini
Ast Er
Ast Er

Mesaj tarafından t5b33 Perş. Ocak 13, 2011 6:11 pm

raca dostum bna snn msnin lazım Smile
acil verrmsn .
t5b33
t5b33
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11

Mesaj tarafından musasolmaz2 Perş. Ocak 13, 2011 7:23 pm

kardes peki kac TL Razz
musasolmaz2
musasolmaz2
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11

Mesaj tarafından serdar Perş. Ocak 13, 2011 8:05 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle konusalım kardesım hack almak ıstıyorum !!
serdar
serdar
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11

Mesaj tarafından Gomini Perş. Ocak 13, 2011 8:52 pm

Fiyatlar Konu basında olduğu gibi.
Envanter 31 Günlük 50 TL
365Günlük 90 TL
Uber Hack Sınırsız(Hayat Boyu) 50 TL Dikkatli Okuyun !
Gomini
Gomini
Ast Er
Ast Er

Mesaj tarafından dondii Perş. Ocak 13, 2011 9:56 pm

kimi keklionuz a. q hackın yıllığımı olurmuş aylığımı beyler bu oyun online oyunlara benzemez sakata gelmeyin ne güncel bişidir nede gerçek para kazanmak için herşeyi yapar bunlar resmi og olan birine inceletin fotoshop resme baktımmı anlarım
dondii
dondii
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10

6 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics