WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uber hack aldım fakat çalışmıyor ...

+4
[h4x]Bur4K
ossman1092
a1h1m1
YuNuS DeMiRTaŞ
8 posters

Uber hack aldım fakat çalışmıyor ... Empty Uber hack aldım fakat çalışmıyor ...

Mesaj tarafından YuNuS DeMiRTaŞ Ptsi Şub. 07, 2011 9:41 am

S.a arkadaşlar...
Dün birisinden uber hack satın aldım.HAckı açıyorum oyuna giriyorum net frame workün hatası çıkıyor ...... lütfen yardımcı olun.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BU arada ShadowLord'dan almak isterdim ama kredi kartım yoktu ve PTT ile olmuyormuş .....
YuNuS DeMiRTaŞ
YuNuS DeMiRTaŞ
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : WwYUNUSwW <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 61 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10 Nerden Nerden : İstanbul

Uber hack aldım fakat çalışmıyor ... Empty Geri: Uber hack aldım fakat çalışmıyor ...

Mesaj tarafından a1h1m1 Ptsi Şub. 07, 2011 10:08 am

NetFremework ün Varsa Güncelle Yoksa Güncel Sürümünü İndir
a1h1m1
a1h1m1
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : a1h1m1 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 37 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 14/11/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/01/11 Yaş : 26 Nerden Nerden : Kocaeli

Uber hack aldım fakat çalışmıyor ... Empty Geri: Uber hack aldım fakat çalışmıyor ...

Mesaj tarafından ossman1092 Ptsi Şub. 07, 2011 10:52 am

hack i nerden indirdin bi söyler misin bi bulamadım bendede var bitane sınırsız da programı bulamadım
ossman1092
ossman1092
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/02/11

Mesaj tarafından [h4x]Bur4K Ptsi Şub. 07, 2011 11:52 am

Dostum seni keklemişler uber hack böyle değil çünkü cracked mıracked yok böle bişey
[h4x]Bur4K
[h4x]Bur4K
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 35 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/12/10 Nerden Nerden : System32

Mesaj tarafından BordoBereli Ptsi Şub. 07, 2011 2:43 pm

devam de
BordoBereli
BordoBereli
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : BoRdObErEl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 34 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/12/10

Mesaj tarafından aliyew Paz Şub. 13, 2011 6:12 pm

Very Happy:D:D keklemısler dıyor yarıldm gülmekten Very Happy
aliyew
aliyew
Er
Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10

Mesaj tarafından 1995kemalc1995 Salı Şub. 15, 2011 8:33 pm

Geçmiş olsun kardeşim.Çift kazık yemişsin hem program fake hemde net framework hatası olmasa çarında gidebilirdi ne malum keyloger olmadıgı Very Happy

1995kemalc1995
1995kemalc1995
Birinci Sınıf Ast Er
Birinci Sınıf Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10

Mesaj tarafından By_Alesia Çarş. Şub. 16, 2011 12:49 pm

Keylogger Frmework İle Yapılan Bişey değil
By_Alesia
By_Alesia
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : ByAlesia <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 84 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10 Nerden Nerden : Ankara

- Similar topics