WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolfteam forum dizini hikayem.

4 posters

Wolfteam forum dizini hikayem. Empty Wolfteam forum dizini hikayem.

Mesaj tarafından aDamKinG Cuma Ara. 31, 2010 6:46 pm

O zamanlar yeni mt2 serverinin destek bölümündeydim.Sonra server kapandı.Fiyatları ödiyemediler daha yeni sw idi (5ay)

Kendime göre bir site arıyordum.Tesadufen bu siteyi acmıstım.İlk önce forum boş bırakılmıs sandım.Ama üye oldukdan sonra anladım.Ama birtek eksiği vardı.
Destek ile ilgilenen moderatorler var ama asıl görevi destek olan bir moderator yoktu.
Kimsenin hakkını yemek istemiyordum.HellOfKsK vardı.O cok yardımcı oldu bana.Sonra Gamerking flox96 ve n3co.Forumda yeni olmama rağmen 10 yıllık arkadaşım gibi samimi ve dürüstce yaklasıyordu.
Ve ShadowLord.... üye oldugum tarihde cok yabancıydım siteye.Saolsun ShadowLord yardımcı oldu.
70 küsür mesaja ulaştıgım zaman deneme moderatorluk basvurusunda bulundum deneyimlerimi yazdım ve kabul edildi.
Mutluydum tekrardan bir destek bölümünden sorumlu olduğum için.
O zamanlar her konu demiyelimde cogu konudaki mesajlara bakıp editliyordum.
Ve ayın üyesi secimleri başladı.İlk önce katılmak istememiştim ama sonra şansımı deniyeyim demiştim.
Katıldım.O sırada cok fazla sorunlar ortaya cıkıyor OGlerden cevap gelmeyince destek bölümümüze başvuruyorlardıki.Wolfteama giremeyen kişilerin sorununu cözmüştüm.Kendimi göstermiştim.Tecrubemi deneyimimi göstermiştim.
Evet kendim bir facebook sayfası actım wolfteam forum.
Ve orda cogu kişiler bana özel mesaj atarak facebook üzerinden.Üyelik alamıyorum bana üyelik alırmısın dediler.Ki bende hemen aldım.
Evet o kişiler bana oylarını atmıştı.Aslında böyle bir şey olucagını tahmin etmiştim.Bu sorunun cıkıcagını ama bir şey söylemedim siteyle ilgilendim.Neyse sonra biraz kendi aramızda konustuk ve ben bana üyelik atan 4 tane üyeliğin kendi İp üzerinden kayıt oldugunu söylemiştim.
Ama şunu farkeden yoktuki oy gönderilen İP aynı değildi.
Neyse yinede sesimi pek cıkarmadım
Ve görevimden alınıp 10 günlük ban aldım.
Sebebi benim icimde biraz durgunluk yarattı oysaki sadece üyelik İPsi aynı bende iyilik olsun diye almıştım.Aslında suc bende neden ben acıyorumki tek basıma.

Evet destek bölümü boş değil artık RaCaSaMi var ona başarılar diliyorum Ama lütfen benim yazdıklarımın aynısını yazmasın.

Evet shadowlord'un isteği üzerine şimdi gidiyorum.Unutmayın bu sitedekiler [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden sorunlarınız için danışabilirsiniz.
İyi bir site burası.Belkide burayı hakketmek icin gerekli olan herşeyi yapmadım.
mesela o üyeliği alırken ShadowLorD'a bildirmedim bildirseydim böyle olmazdı.

Neyse artık ben gidiyorum.

Galiba bu mesajımdan sonra İP ban alacagım.Ama lütfen arkamdan konuşmayın ne söylüyecekseniz burda söyleyin.
aDamKinG
aDamKinG
Er
Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10

Wolfteam forum dizini hikayem. Empty Geri: Wolfteam forum dizini hikayem.

Mesaj tarafından aDamKinG Cuma Ara. 31, 2010 6:48 pm

Ban yiyeceğim eminim ama duygu sömrüsü asla yapmadım neyse.Biliyorum hepiniz kızgınsınız.

Amacım kötü değildi.Affedilmekde istemiyorum sadece durumu anlayın yeter.
aDamKinG
aDamKinG
Er
Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10

Mesaj tarafından DemonHunTeR Cuma Ara. 31, 2010 6:58 pm

Arkadaşım affeldilmek istiyorum diyorsun hala flood yapıyorsun biraz dikkatli ol.
DemonHunTeR
DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Mesaj tarafından aDamKinG Cuma Ara. 31, 2010 8:30 pm

Tamam özür dilerim :s silebilirmisin 2.mesajımı
aDamKinG
aDamKinG
Er
Er

Mesaj tarafından LastFire07 C.tesi Ocak 01, 2011 2:39 pm

Duygu sömürüsü yapmayacağım demişsin ne dediysen o nu yazdıktan sonra hep duygu sömürüsü Mad
LastFire07
LastFire07
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : LastFire07 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 144 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından aDamKinG C.tesi Ocak 01, 2011 2:53 pm

Hiç bişey anlamadım yazdıgından
aDamKinG
aDamKinG
Er
Er

Mesaj tarafından ShadowLord C.tesi Ocak 01, 2011 3:05 pm

TAmam affettim birdaha yapma
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com