WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al sana benim hıkayem

4 posters

Al sana benim hıkayem Empty Al sana benim hıkayem

Mesaj tarafından zzyavuzzz Paz Ara. 26, 2010 8:24 am

Wolf Mans
Sabah erken saatlerde telefon çaldı annem sabah sabah nedir bu dedi.
Telefonu açtığında sadece alo dedi ve telefonu elinden düşürdü bana
dönerek anneanne min evini bombaladıklarını ve anneanne nim dedemle
beraber öldüğünü söyle di.Ozamanlar 17 yaşındaydım ve savaş bittiğinde 25 yaşında olmuştum.Bu savaş cok cana maal oldu.Ünivertedeyken bir
kız görmüstüm galiba aşık olmuştum.Kimse benlen arkadaşlık yapmazdı
çünkü ben derslerıme çalısırdım ve bana inek derlerdi.Ama o günden sonra
bir radyasyonun etkisiyle bana deisik bişeyler oldu ama bilmiorudum ne olduğunu taki o güne dek 26 yaşındayken.Artık o sevdiğim kızla evlenmiştim.Bir çoçuğumuz olmuştu.O gun karım yani Alis çocuğumuzu
parka götürmeye gitmisti ve olanlar oldu.Deişik bir patlama oldu o anda düsünce yeteneğimi kaybetmiştim galiba.Uyandığımda bır laboratuarday dım.Yanıma bir profesör geldi ben o an şoktaydım profesör bana dediki sana Sölisyom xe8 yapıcaz. Bende yapıcaz derken.Bu iğne 3 kişiyle tutulmassa insanın ısısını dondura bilecek güçte.Bu arada benim adım
profesör doktor Harvey .Peki benim üstümde neden deniosunuz.
Cünkü sen özel birisin sen annenin karnında doğmadın bir kutrun karnında doğdun.Ben saşkın saşkın baka kaldım ve sonra Neee dedim.
Seni ormanda bulduk senin anneni önemli bir deneyde kullandık işe yaramadı.O radyasyonun etkisi çok büyüktü ve işe yaraması için
Sölisyom xe8 ı yapmak zorundayız Steve.O anda bana sakinleştirici verdiler ve bayıldım uyandığımda çok deişi gorüordum insanlar gibi yana bakmadan bir kişinin orda olduğnu görüyordum.Koku alma duyum deişti.
Profesör Harvey dediki beğendinmi yeni halini bende çok sıcak hissediorum dedim.Oo güzel ozaman Steve simdi kendini bu ipliklerden kurtarmaya çalış kurtulamadım ve o anda sinirden kurt oldum.
Steve şimdi kendini insan gibi düşün ve o anda insan olmuştum.
Bana ne yaptınız.Seni bir deyimle mutasyon kurt yaptık.
Kurt olarak düşün kendini.O anda kurt oluorum inanilmaz bişey
2 m boyunda kocaman bir kurt oluorum ama kendimi çok sıcak hissediorum evet benım ne yapmam gerek.Şimdi seni Mavi takım timinin
mareşaliyle tanıştırcam.Mareşal olduğna göre yaşlıdır.Hayır 27 yaşında.
Nee dedim.Nese önüne bak.Adı nedir peki.Christopher Smith ve yardımcısı Angelo Mao.Oraya geldiğimde burada ne saçmalıklar oluo dedim Christopher a seni orduya alıoruz genç hemde direk terfi edilio sun suan Acemi Üstegmen sin.Peki sen kurt olabiliormusun.Evet senin sayende.
Ama biraz deşik kurt oluyorum.Nasıl değişik.İşte böyle.Ben yıne şaşırdım.
Neden sen öle oldun dedim.Oda benim kanımdada Kurt kanı vardı ve birleşince böyle oldum.Angelo Mao da oyle.Dostum sen gelişe gelişe daha
İi kurt mutasyonu olcaksın.Ben neden buradayım orduda senin gibilere ihtiyacım var.Ben daha hayatımda silah tutmadım ki.Hayır sende özel kalibiyet var.Evet deneyelim istersen 10 a ve 15 b çalışanısın.O nedir dedim
Chrisde bu bazı silahlar seni öldüreio bayıltıyo.Evet eğtime geçelim ilk tahtalarla savaşacaksın 42 saniyede bunu tamamlamalısın.Hadi Hadi Hadi.
İlk hedeflere normal vur.Evet güzelsin hızlı olmalısın ama.Şimdi awp le deniycem seni.Ben o ne be dedim oda Sniper derken.Alarm çaldı galiba bir savaştı.Chris bana dönup hazırmısın dedi.Bende tamam dedim al sana
Ef-200 t bu silah çok seker dikkat et.İlk başta korkmuştum ama sonradan bende özel bir kabiliyet olduğnu anladım o anda öyle bir şey olmuştiki
Bir kurt ama çok kücük bir kurt herkez ona sıktı o anda öldü. Ve yine geldi o küçük şeyden bir askerimizi öldürüp yanında götürdü ve en az 17 tane o küçükler den geldi çok çeviklerdi.Bizim askerlerden ben Angelo Mao ve Christopher kalmıştı Chris pusmamızı söyledi ve bazuka verdi bize o anda arka larını göremediler ve tek Chris almadı bazuka yı kurt olmuştu o dalar ken bazukayla Angelo yla ateş ediorduk ama anlamadım Chrise bir şey olmuordu savas ı kazanmıştık ve zeki kurtlar incelemeye götürdüler hem
Chrise ailem nerde dedim hemde sana o bazuka lar nasıl işlemedi die sordum.Ailen öldü bu Nano Teknolociyle oluor ama düşmanın silahları işliyor.Peki askerler kurtulacakmı dedim.O da evet zeki kutrun pençeleri kuvetli deilmiş şimdi sana zeki kutrun dna sını yüklüycezişe yararsa kendimizede.Chris bana bişeyler oluo aaa yanıorum imdaaat!Harvey noluyor Steve Harvey de hiç deişim geçiriyorhey bir olduğum yerde durunca görünmez oluorum.Profesörlör bişey bulduklarını söyledi ve bir bileklik ti ve o an aklıma Chrise hey bişey aklıma geldi.Bunlar nasıl kurt oldular dedim.O da galiba aramızda hain var a bu arada seni yeni ordumuza katılan 2 Generali gosteriyim iste burada lar Steve Pedro Gomez
Pedro Steve Adriana Tenorio Steve memnun oldum dediler ikiside bir ağızdan ben onlara biraz güvenemedim cünkü isyancı gibi tiperi vardı.
Tahminim doğru çıktı gece bütün bilgiler elimizden çalınmış ve Adriana ve
Pedro ortalıktan kaybolmuştu.Chris dediki bana dostum ailenin kimin elinde olduğnu ögrenmek istermisin.Evveet dedim.Kırmızı Takım ın elinde
Chris die bir ses geldi.Bu doktor Harvey di.Olanlar çok kötü bazı insanlar mutasyon kurt deil tek kurt oldularbazılarıda insan olarak kalıp dondu
Ozamangeriye kalan 1.445.742 kişiye yapın 124.475 kişi kalsın onlart insan olarak kalsın tamamı.Tamam Chris evet evlat dışarıya çıkmak istermisn.
Bende evet dedim dışarıya çıkdığmız da dağlık bir yerdi her yer kumdu burası neresi Chris burası Petra gel seninle tanıştırcam özel kişiler var.
İlk olarak George le tanış o en iyi askerlerimden biri Mansia daha çok tanışacağın kişi var Levis.Ne Levis mi ne diyorsun sen bu işte bir iş var.Senin gerçek adın Levis.Nasıl olur iiyde Chris dedi Steve.Chrisde senin adını profesörler koydu.Crish peki daha bilmediğim neler var.İşte en önemlisi senin baban benimde babam yani
Bizim babamız kurtmuş ona insan dna sı yüklemiş profesörler ilk insan dna sını taşıyan kurtu dişi kurtla çiftleşmiştirler onun dna sınıda annelerimizin dna sına koymuşlar böylelik le çocuk olunca onun özel
bir gücü oluyoür Angelo Mao da öyle.Ben dilimi yutmuş gibi dinledim ama bana Steve de dedim.Chrisde tmm ded.İlerleye ilerleye kale gibi yere geldik.Chris dediki burası Wycool Sarayı burada Arfeny le tanışacaksın ve bu aradabir sesler geliodu bu galiba hayalet kurt du bende kurt oldum etrafı geziordum bir anda biri bana vurdu pençeyle o anda hayalet kurt belirdi ama bu deişikti yarı saydam hayaletti sonra Chris bana yardım edince öldürdük onu ışınlayarakpaien laboratuarına gönderdik.Chris çok şaşırmıştı ve bir anda kötü bir şey gördüm.Bu bir bombaydı ama oyle küçük bomba deil m4c yani en pis bomba ve ben korktum ama Chrisin hiç yüz ifadesi deişmedi ben neden korkmadın dediğimde.Merak etme dedi.Ben nie merak etmeyim dedim çünkü bunlar gönüllü er rütbeleri eğitim yapıyolar bomba elektrik veriyo o yüzden ölmüolar.AAAA! ozaman o hayalet tipli kurt buradaki er leri öldürmek içinmi geldi.Evet galiba öyle.Eee Arfeny nerde gönüllü er lere soralım kardeşim.Bana kardeşim deme belli değil kardeşimin sen olduğu.Hayır belli.Ama ikiz olmamız lazım yaşlarımız farklı hayır ben yaşımı büyüttüm.Ne için.Mareşal olmak için.Şurdaki er in adı nedir.Fylex.Çok iyi galiba.Evet seni zorlar silah tutması falan çok güzel.Arfeny nerdeFylex bilgin varmı.Evet hayalet kurt tipinde bir kurt onu öldürdü sabah tan beri onu arıyoruz.Chris NEEEEEEEEEEEEEE die bağırdı.Arfeny çok iyi bir askerdi ve sevdiğim arkadaşımdı.Fylex dediki o kurtlardan maalesef çok var en az 7 tanesini öldürdük.Harvey Chris e bu kurt un dna sını size yüklüorum bu kutrun adı h2 yani hayalet kurt 2.Anlaşıldı.Gene sohbet ederken.Ee ozamanNeden senın ustunde ıse yaramadı kurt olma dedim.Aslında işe yaradı ama Diğer askerlerde işe yaramadı sendeki o radyosyonun etkisi çok büyük onun için dedi Chris.Anladım Chris.Pekala nereye gidiyoruz ben sokak denen yeri merak ediyorum.Tamam Steven oraya gidelim.Oraya gittimizde çok deişikti sokak bomboştu.Bunu sorduğum anda ateş yağmuruna tutulduk çok inanılmaz silah vardı ellerinde.Sarı ve tek atıyordu galiba bu awp ydi Chrise nedir bu dedim.Chris te sniper II 15 t Gold.Daha galiba yeni başlıyor Chris.Evet.Bu arada Chris yardım istedi.Hemen helikopterle bir tim geldi Angelo Mao da içindeydi ve deişik bir silah görmüştüm.X em8 wt gibi ama susturuculu ve siyah tı.Bunu Chrise sordum oda xem8 ops dedi.Savaş devam ederken Angelo Mao yaralandı hemen saldırıya katıldık o anda çok tanıdık gibi görülen adam geldi bize.İnanılmaz ama bu George di onun savaştığını görmek istiyordum.Ve gördüm bir silah aldı adı em 4 c bu silah kötü bir silah tı çok sekiodu ama ii deliodu.Biz Chrisle Angelo Mao yu çekerken bizi
George koruyordu o anda galiba zeki kurtlar gelmiştiO sırada bir çok kişi öldü Angelo Chris ben ve birde George kalmıştık Labrotuvar işgal edilmesinde korkuodum bi tek ben deil herkes korkuodu O sırada Chris Angelonun yarasının durumunun iyi olup olmayacağı hakkında profesörün tereddütlü oldunu söyledi birden nerdeyse 10 kişinin
Oluşturduğu timin ani bir saldırı altında kaldını örendik hemen olay yerine gittik ama çok geçti timin tamamı ölmüş bir tek kişinin ağır yaralı odlunu gördük onu labrotuvara getirdik ve deişik bir mutasyon kurdun buz atını ve adamları dondurdunu oğrendik içim de bir sıcaklık hisstettim ve birden dönüşmediğim bir kurt oldum bu adamın söylediği kurttu ve bu kurdu hemen incelemeye aldık pröfesör sonuçları bu kurtun b.k.(buz kurt)
Oldunu söyledi artık labrotuvarın işgal edilme ihtimali iyice artmıştı.
Chris Angelonun durumu hakkında olumlu yönde sonuç aldını söyledi.
Bende yeni kurdu denemek için eğtime gittim eğitimde büyük başarı ile
bu yeni kurdu denerken birden eğitim gördümüz kampa baskın verildi yeni bir kurt geldi evet evet Chris bana bu kuttan bahsetmişti ve bu kurdun
Patladığı ve en güçlü kurtu bile öldürdünü söyledi.Tam bu sırada Chris ve timi geldi o vahşi kurt patladı ve böylece birçok kişi öldü bende küçük
Bir pençe almıştım önemli olmadını sandım ve bayıldım uyandığım da
Kendimi tuhaf hissettim vahşinin patlaması ile aldığım yara bölgesinde çok kan akmış ve kan kaybetmişim üzerine zeki kurt kanımı emincebayılmışım.
Bu kötü ve ağrıtıcı haber üzerine Angelonun iyileştini ve eğitim gören bir çok kişini kaçabildini öğrendim ve profesör Pedro ve Adriana yaptığı gibi bir casus göndermemizi önerdi olumlu karşıladık ve 2 casus gonderdik kısa bir süre sonra düşmanın yeni ve daha iyi silahlarla labratuvara ilk oarak labratuvarın giriş bölümüne saldracanı haberi aldık ve oraya en iyi adamları mızı gönderdik ve saldırı başladı tedbirliydik o sırada savaş yarım saat kadar sürdüğünü ve geri çekildiklerini gördük casuslarımız bize
girişe saldırı yapacaklarını söylediler nerdeyse eski saldırının 4-5 katı daha büyük orduyla gelecek yerine yarısı kadar adam gelmişti şaşırdık ve casusların öldüğnü öğrendik o zamanlarda 4-5 katı adamın sokağa saldırdıklarını öğrendik sokağı geri almak için saldırı yaptık.Ama orası
bomboştu kırmızı takımın asıl istediği giriş ti ve orayı bomboş bırakmışdık.
Çok büyük 2 hata yaptık paien lab.bomboş bırakmıştık labrotuvarda sadece profesör ve hastaları vardı laboratuar işgal edildi profesörler ölmüştü ve hastalarıda helikopterle sokağa geri dönerken saldırı başladttılar değişik bir kurt bizi kendine çekiyordu iyiki bizleri tutturamadı.Ve o kutru öldürmüştük.O kurtu ele geçirdik bu kurt normal deyilde deli gibi idi özelliği vardı top atıp isabet eden kişiyi kendine çekiyordu yeni bir profesör geldi bizim timimize hoş geldin diyecek halim yoktu.Tabi ama bu kurdun çok işimize yaradını sanıyorduk yeni pröfesörümüz Patric ölen adamlarımızın bilançosunun %25 inin kurtulabildiğini söyledi bu çok kötü bir durumdu ayrıca casuslarımızda ölmüştü.Bunun üzerine çok iyi casusluk yapabileceğim düşünülerek beni gönderdiler paien lab. Orda değişik birilerini gördüm time galiba yeni katılmışlardı.Ama kırmızı takımın yeni üyeleri sanki teröristi beni orada Marcus zannediyolardı.O yeni üyenin adı Hamadah dı ama diğerine yaklaştırmıyorlardı beni neden acaba diye düşündüm.Kırmızı takımın yeni bir kurt tasarladığını gördüm.Galiba bu zırhı çok kalın ama çok ama çok yavaş bir kurt tasarlıyorlardı bu kurtu yıkabilmek galiba çok zor olacaktı eğitimlerde bu kutru dna ma yükledilersadece çift pençe attığımda bir başka kutru yıkıyordum bunu tabi bizim time ulaştırmıştım.Bizim tim bana baskın yapacaklarını söylerken raaaf diye bir ses geldi arkamdan salyası akan bir deli kurt galiba konuşmalarımızı dinlemişti.Biraz şanslıydım çünkü yanımda insanı ve mutasyon kurtları 2 sn yede felç eden
Matılx s9.2 ses cihazı vardı onun için özel kulaklık kulağımdaydı ve felç etmiştim ama yüreğim ağzıma gelmişti.Onu ölenlerin yanına koydum.
Sabah olduğunda galiba artık ben delirmiştim ailemi görmüştüm ve onları
esirlerin yanında köpek gibi süründürüyorlardı.Dayanamadım o anda gardiyan oldum ve felç etme etkisi olan cihazı sonuna kadar açtım ama bu çok tehkikeliydi ailem etkilene bilirdi onun için esirlere kulaklık verdim ve
galiba herkezin her yeri felç olmuştu bu cihaz 12 dk sonra öldürüyordu.
Ama korumalı odaları unutmuştum.Neredeyse 27 kişi bana saldırıyordu ben pusmuştum bu yeri tek ben biliyordum tünel gibi bir yerdi alta baktığımda alt tarafta askerleri dolmuştu Hamadah da ordaydı ve o adını bilmediğim yanına yaklaştırılmadığım kadında ordaydı kırmızı takımın yeni icat ettikleri bombayı kullandım adı red graned di bu bomba atıldığı yere yakının dakileri çekiyordu ve güzel atış yapmıştım ve çekilmişlerdi o anda bomba attım be öldüler Hamadah da öyle ve bizim timi çağırdım.Ve paien lab. Aldığımız için kutlamalar başladı.Chrise sordum bu kadın kimdi diye Chrisde Pedro Gomez in bir üst rütbesi yani Vezir diyelim.Bende ailemi bulduğum için.Ama akşam olunca karım Alis le konuşmaya başladık ve bana dediki aslında senin tanıştığın
mareşal Chris o bir hain senin kardeşin falan değil bizi burada esir olarak
tutmaları mavi takımdan olduğmuz sanılıyordu seni time almalarının sebebi onlarda kurt yoktu.Senin içindeki kurt iğneyle olmadı sen özel biriydin senin baban falanda kurt değil hepsini Christopher uyduruyor.
Bende nerden biliyorsun dedim.Bir düşün kırmızı takımın kurtları nasıl
var bir düşün.Çünkü bizim aramızdaki Pedro Gomez ve Adriano Tenorio
bilgileri çaldı ve onların profesörleri bundan yola çıkarak yeni kurtlar icat etti.O anda büyük bir patlama oldu ve kalktığımda ise çok eski ama paien labrotuvarına çok benzeyen biyerdeydim sadece ben Chris ve Angelo vardı.
Çok şaşırmıştık.Benim ilk aklıma gelen kırmızı takımın üstünde çalıştığı zaman makinesiydi.Chris nedir bu dedim oda galiba 1940 lardayız.Ben
gülmeye başladım nasıl olur imkansız dedim.Angelo dediki hey gelin
kapıdan çıkalım o anda ateş yağmuruna tutuşturulduk yanımızda silah
yoktu ama kurt olabiliyorduk ve gardiyan olmuştuk saldırdık öldürdük
silahlar 2.dünya savaşından kalmaydı ve gezerken ozamanlardan beri kurt
adam olmak araştırıldığnı gördük ve bunlan bitermi Nazilerle kırmızı takımın ablemleri vardı ama nasıl olduğnu anlamadım ve Chrise sordum.
Nasıl olur böyle bişey Chris.Chrisde galiba bizden önce kırmızı takım burayı ziyaret etmiş.Bizim topluluğumuz İngiltere ve Amerika oluştu
Ozamandan yok edecekler bizi ve öleceğiz gelecekteki halimizde öleceğiz dedi.Bende iiyde bizi niye geçmişe gönderdiler onları engelleyebiliriz
Angelo da galiba paieni ele geçirmek için dedi.İlerlerken bir adam gördük.
Gelin buraya dedi.Benim adım Fino ben zaman makinesini yapan adamım
Bana zorla yaptırdılar ve beni buraya hapseddiler.Alın şu silahları dedi.
Silahlar çok eskiydi tüfeklerden 2 taramalı tüfeklerden 3 en onemliside bombaydı kulplu bomba yere deydiği anda patlıyordu onun için çok dikkat ediyorduk.Bende ee Fino zaman makinesini tekrar yapabilekmisin.Fino da
Yapabilirim ama parçalar eksik parçalar Nazilerin en önemli karargahın da.Chrisde galiba İngilizler ve Amerikanlara katılcaz dedi.Fino da hayır hayır sakın dedi Amerikanlılar sizi öldürürürler.Neden dedik hep bir ağızdan.Çünkü size inanmazlar boş yere gidersiniz.Angelo Mao da oo bize iş düşdü dedi.Sonra Steve yani Levis içeriye gizlice girip o parçayı al dedi Chris.Fino da nerde olduğnu biliyormusunuz ki dedi.Bizde tabikide dedik.
Fino neresi dedi.Bizde iki tapınak dedik.Ora Nazilerin en çok asker gönderip koruduğu bölge.Fino da doğru bildiniz dedi.Bize harita verdi ve
Yerini gösterdi.Biz oraya gittimizde hiç ses yoktu olanlar oldu.Bütün hayalet kurtlar üstümüze saldırdı ben buz kurt oldum Angeloy la Chris gardiyan oldu.Ben hayaletleri buzla dondurarak Angeloy la Chris öldürürken arkamdan deli kurt beni çekdi o beni çekerken çok iyi vurdum.
Tam kafasına hızlıca çekdiği için kafası donarak koptu kan akmıyordu çünkü kanını buz dondurmuştu.Zeki kurtlar saldırdı bana ve bayıldım uyandığımda.Esir düşmüstük gücüm kalmadığı için dönüşemiyordum.
Çok şanslıydık dönüşmeye başladım ve istediğim kutra kavuşmuştum.
Vahşi kurt olmuştum ve uzayan pençesi en son 7m ilerdeki adamı öldürüyordu.Hemen herkesi öldürmüştüm ve işe yarayan parçayı alıp paien lab. geri döndük.Fino hemen zaman makinesini hazırladı.
Ama bu bir gemi birleşimi uçak gibi bir şeydi ben sordum neden böyle bir şey yaptın diye bu uçak la gemi birleşimi bir şey.Bu zaman makinesimi dedim.Oda maksimum hıza gelince zaman makinesi çalıştırılıyor yani kısaca sürtünme+rüzgar kuveti=zaman makinesini çalıştıracak güç dedi.
Hadi çalıştır buradan gitmek istiyoruz dedim.Fino da kusmak istemiyorsanız arkaya geçinde di ama arkada da kafanız kopabilir dedi.
Biz öne geçtik.Zamanda yolculuk başladı.Fino yolculuk bitti dediğinde.
Ben öylece kaldım.Fino da hemen dışarı çıkartın dedi.Dışarı çıkarttıklarında dirildim o kadar hız hava alamama neden olmuştu.
Ama oda neydi etraf kardı ve burası şehridi kimse yoktu şaşırdığım
Ağustosda kar olmasıydı.O anda üstümüze neredeyse 10.000 kişi kurt olarak geldi ama insana dönüşemiyorlar dı hepsi farklı farklı kurtlardı
ve durdular üstümüze buztopu geldi biz hareketsiz kaldık deli bizi çekmeye çalısırken prof. Fino koruma kalkanı açtı ve bize işlemedi onlar içine girerse anca öyle işler dedi.Biz sadece 4 kişiydik onlarda neredeyse 10.000
içlerinde gardiyanlar da vardı.Ben hemen zepline binip kaçalım dedim.
Ama prof.Fino bu oyuncak deil her zaman zamanda yolculuk yapamayız dedi.

Büyük Savaş
Koruma kalkanı bizi buz toplarından vb. koruyordu sanki şehirdeki herkez
kurt olmuştu vahşiler patlıya patlıya koruma kalkanını delmeye çalışıyorlardı.
Uzaktan biz silahla sıkarken helikopterle arkamıza Pedro Gomez ve Adriana Tenorio nun geldiğini gördüm.Chris bana dediki içindeki gücü hisset dedi ve
siyah ve çok güçlü kurta dönüşmüştüm.Bir taraftan kurtlar saldıracaklardı diye düşündüm.Ama öyle olmadı Pedro ve Adriana biz düşman deyiliz.Bunları
kırmızı takım yapmadı kırmızı takımın üstüne yıkıldı bunları Rejuqaw timi
ve Guris timi birleşerekbu icadı dünyanın her tarafına saldı biz geçmişe
döndük o anda dedi.O anda Fino nun yalancı bir hain olduğunu anladım
ama çok geçti.Fido kurt olup bize saldırmaya başladı hemen halleddik.
Peki neden hainlik yaptınız peki bilgileri çaldınız dedik.Biz çalmadık
Rejuqaw timi bizi esir aldı ve kırmızı takımı ele geçirdi onlar bizi
Benzetmeye çalıştırdılar ve benzettiler dedi Adriana Tenorio ve Pedro Gomez.Tabi bu arada da savaşıyorduk bunların başları kim Pedro dedim.
Senin karın Alis ve Patric prof.Patric ben neeeee dedim.Karım Alis esirdi iyide.
Seni kandırıyordu dostum.Casus gittiğini de prof.Patric den öğrendi.Bunu bana yapamazlardı haaaaaaaaaayııııııııır diye bağırdım o anda kurt olup Diğer kurtlarla savaştım çok sinirliydim vahşi kurtla patlayıp gardiyan oldum.
Arkamdan zeki kurtlar bana vuruyordu ama sinirden acıyı hissetmiyordum.
Bizimkilerde savaşa girdi b.k buz topu atıyorlardı ama bana bişey olmuyordu
sinirden di hepsi.Değişim geçirdim o anda çok değişik kurt oldum hiç görmediğim bir kurttu yapış yapış olmuştum bu kurtla diğer kurtlara yapısıp patlatıyordum.

devamı gelecektir
zzyavuzzz
zzyavuzzz
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Levis <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 38 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 Doğum tarihi : 05/08/93 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10 Yaş : 30 Nerden Nerden : Hıc Bır yerden

Al sana benim hıkayem Empty Geri: Al sana benim hıkayem

Mesaj tarafından ShadowLord Paz Ara. 26, 2010 8:58 am

Güzel olmuş paylaşım için saol Smile
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından superfhf Paz Ara. 26, 2010 12:16 pm

vay be !
superfhf
superfhf
Er
Er

Wolfteam Oyundaki Adı : DaRkEaGLe41 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 15 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10

Mesaj tarafından zzyavuzzz Paz Ara. 26, 2010 3:39 pm

bunu devam ediom yazmya param yeterse matbaa da bastırcam kıtağ halınde
zzyavuzzz
zzyavuzzz
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Levis <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 38 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 Doğum tarihi : 05/08/93 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10 Yaş : 30 Nerden Nerden : Hıc Bır yerden

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Paz Ara. 26, 2010 4:01 pm

TEBRİKler cok güzel
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD