WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam

+6
GaMeRKiNg
teremola
n3co
HellOfKsK35
ShadowLord
flox96
10 posters

flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam Empty flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam

Mesaj tarafından flox96 Salı Eyl. 07, 2010 1:01 pm

Bölüm 1 (Başlangıc) :

Sevgili günlük birsabah kızımın baba kahvaltı hazır sözü ile uyandım.O gün hayatımın değişiceni henüz bilmiyordum.Kahvaltıyı bitirdikten sonra sevgilim çocukları okula bırakmaya gitti.Ben de televizyon izliyordum.O anda yayının aksadığını gördüm.Dışarda çığlık sesleri duydum.Hemen camdan dışarı baktım.O anda dağlarda bi patlama gerçekleşti.Sanki bir şok dalgası bana çarpmış gibi yere yığıldım.Kendime geldiğimde ailem aklıma geldi ve okula doru koşmaya başladım.Okula giderken şehirda sadece bir kaç tane araba gördüm.Onlarda şehir dışına doğru gidiyorlardı.

Okula vardığım anda içerisinin boş olduğunu gördüm.Ne yapacağımı nereye gideceğimi bilmiyordum.İçeriden 1 kişinin çıktığını gördüm.Adama seslendim ama bana baktı ve eski bir silah çıkartıp bana "uzak dur" dedi.Adama başımdan geçenleri anlattım ve nereye gittiklerini sordum.Adam "sığınaklara gidiyoruz" dedi.Bende beni götürmelerini istedim.

Bölüm 2 (Herşey yeni başlıyor) :

Sığınaklar av bölgesi olarak bildiğimiz bir ormanın içindeydi.Hava kararmaya başlamıstı sığınaklara az kalmıstı.Ağaçların arkasından bi ses duydum ama burda avlanıldığı için ayı olabilir dedim.Ama ses gittikçe yükseliyor ve coğalıyordu.Tüylerim diken diken olmuştu,adama sordum bu ne sesi diye.Adam bana kendisinin avcı olduğunu ve kurt sesi olduğunu söylemişti.Ama daha önce bu kadar güçlüsünü duymadığını söylemişti.Bi anda daha ne olduğunu anlamadan ağaçların arkasından büyük bir şey fırladı.Adama bağırdım "gaza bass gaza bas" adam gaza bastı.Bizi kovalıyan her neyse bizim peşimizi bırakmaya niyeti yoktu.

Sığınaklara yaklaştığımız anda silah kulelerini gördük.O anda çok büyük silah sesleri duyduk.Peşimizdeki şey silahtan korktu ve geri çekildi.Sığınaklara girer girmez arabanın etrafı kuşatıldı.Bir ses bize "dışarı cıkın ve kimliklerinizi gösterin" dedi.Arabadan çıktık ama yanımdaki adam "kimliğini gösterme" dedi.Adam ayağa kalktı cüzdanını açtı ve bir kimlik gösterdi.Askerler hemen silahlarını eğdi ve durum raporu verdi.

Bölüm 3 (Hiç bir şey göründüğü gibi değil)

Bu adamla ilgili anlaşılan bilmediğim daha çok şey vardı.Sığınaka girer girmez ailemi buldum.Sadece biz deil ordaki insanların yarısı durumu bilmiyordu.Beni sığınaka getiren adamı buldum.Ona gerçek bilgileri ve burda ne bitip ne olduğunu anlatmasını istedim.Adam bana adının Christopher Smith olduğunu söyledi.

Beni karargah gibi bir yere aldı ve bana sunları söyledi :
-Burda sana söyliceklerimi senden başka kimse bilmicek dedi.
-Bende tamam dedim ve adam anlatmaya başladı.
-Uzun zaman önce 1. dünya savaşından 1 yıl önceydi.1. Kurt takımının üyeleri anti-epoksin diye bir ilaç buldu.Bu ilaç kurtların denaısnı insanların kontrol edebilmesini sağlıyordu.Bu kurt takımına kısaca mavi takım diyolar.Mavi takım kurtlarla savaşa bilmek ve dünyayı koruyabilmeye çalışıyordu.Lycan yani kırmızı takım ise bu formülü çalıp dünyayı ele geçirmeye çalışıyor.1. dünya savaşında ne yazıkki kırmızı takımın yerine yeni bir düşman geldi.Bunlar nazilerdi.Naziler kurtlarla bizden cok ilkel şekilde savaşıyorlardı.Biz altın silahlarla onlar normal silahlarla.Bu konu 2. dünya savaşında kapandı lycan takımı yenildi naziler geri çekildi.Taa ki bu güne kadar.Bir süredir dağlardaki paien lab. deneyler yapıyorduk.Acama bu kurtu nasıl güçlendiririz diye.Sadece özel bir kolluk bulduk ve bu kurta güç kurt diyelim dedik.Ne yazıkki bu gün kırmızı takım çok gelişmiş bir kurtu paien lab. yolladı.Bu kurt nasıl bir kurtsa mermi işlemiyordu.Sanki gardiyanmış gibi elleriyle kafasını koruyordu böylece mermiler en zayıf noktasına işlemiyordu.Lcan bizim en zayıf noktamıs olan nüklüer santrale saldırdı.Ordaki patlamanın şiddeti ile bir radyasyon yayıldı.Böylece elimizdeki kurtlar bize saldırdı.

Bölüm 4 (İlk deneyimim) :

Sığınaklara geri döndüm.Ordaki küçük televizyonda dışarı çıkma yasağından söz edildi.Asıl işin şimdi başladığını anladım.Bİ anda dışarda hareketlilik gördüm.Kırmızı alarm çaldı kapılar kapanıyordu.Albay beni çağırdı "çabuk yanıma gel" dedi.Yanına gidince beni angelo mao ile tanıştırdı ve baş düşmanlarımızı anlattı.Daha ne olduğunu anlamadan bi asker bana doğru silah attı.Daha önce böyle bi silah görmemiştim.Tam o sırada bir gardiyan kurt atladı.Sığınaklara yönelmişti.Yanımdaki asker kendine bi tane iğne yaptı bir anda kurta dönüştü.Bekle dedi bana.Ama yanımda kurt olmasından korkuyordum ne kadar bizdende olsa.O anda silah kulesinden bir tane bazuka ateşlendi kurta doru.Yanımdaki kurt "Haydi Haydi Haydi" dedi.Bi anda gardiyan kurtun üstüne 6 - 7 tane kurt atladı.Her kurt vurup geri çekiliyordu.Böyle devam ederse bizim bir şey yapmamıza gerek kalmıyacaktı.

Çok erken sevinmiştim.Çalıların arasından bir tane ufak top atıldı.Top patlar patlamaz bizim kurtlarımızın hepsi donmuştu.Hareket kabiliyetleri azalmıştı.Her kurt teker teker yenildi.Takımda 8 kişiydik albay 7 kişi yle birlikte kurtlara saldırdı.Angelo mao bana benimle gel dedi.Sanırım kurtlara arkadan saldırcaktık.Bekledik ama o sırada aileme buz kurtunun saldırdını gördüm.Ama bi asker buz kurtunun dikatini dağıtmıstı.Sinirlendim elimdeki silah la kurtlara arkadan saldırdım ama sanki mermi işlemiyordu.Yüzbaşı (angela mao) kurtlara cok yaklastı o tarafa doğru bi bomba attı.Bomba patladı ama kırmızı bi kalkan oluştu,bu düşman kurtları kendine çekti.O sırada ağır makineler kuruldu ve kurtlar öldürüldü.3 asker ve ailme ölmüştü.Albayı gördüm askerlere bi tane iğne yaptı.Sanki askerler uykudan uyanmıştı.Sevindim albaya "lütfen ailemede yapın o iğneden" dedim.Ama albay sadece 15 a ve 15 b şirketi çalışanlarında işe aradığını söyledi.

Bölüm 5 (Sonun başı)

Paiene götüdüler beni.Orda bana iğne yaptılar.Ailemin intikamını alacağıma dair yemin etmiştim.1 ay geçmişti aradan ama o iğne ne işe yaradı anlamamıstım.4 yıl sonra elit birliklere katılmıstım.Sokakta yürüyordum.Bi tane kurt gördüm hemen çantamdan silahlarımı çıkardım.Ama o anda midem bulandı ve kustum.Kendimi değişik hissediyordum.Kıllarım cıkmıstı acaba bendemi kurt olmustum.Ama elimde bi tane bıcak vardı.Çok sinirlendiğimde sanki makineli tüfekmişim gibi içimden bi ısık çıkıyor karsıma çıkanı öldürüyordu.Ama bu gücü ne zaman ne kadar kullanırsam o kadar yoruluyordum.Bi anda karsıma sadece o kurtun yanında pedro gomes ve adriano tenorio çıktı.Acaba bu benim intikam fırsatım olıcakmıydı.

Yanıma albay ve yüzbaşı geldi 2 side pedro gomes ve adriano nun çocukluk arkadaşı olduğunu söyledi.Ordaki savaşı biz kazandık gene herşey bitmişti.Yada biz öyle olduğunu sanıyorduk... (Devamı gelecektir - bu savaş asla bitmes )

(Kaldığı yerden devam ediyor)

Bölüm 6 (Uyanış) :

Artık biz elit birliklere gerek kalmamıştı...Biz emekliye ayrıldık artık kurtları normal birlikler öldürcekti.Savaşın tüm yüzü yeni ortaya çıkmaya başlamıştı.Ülkenin başkanı kendi ülkesini satmıstı.Nasılmı?.Lycan takımının maddi gelirini nerden kazandığı bilinmiyordu... ama baskanın evine yapılan baskında başkanın tüm yüzü ortaya çıkmıştı.

Son savasın yapıldığı yer olan sokak yasaklanmıstı.Sadece orda acemi birlikler eğitim görüyordu.Ama biz elit birlikler kendi aramızda klanlar kurmustuk.Hafta sonları ava gidiyorduk.O anda telefonum çaldı bu albaydı bana "çabuk paiene gel sana ihtiyacımız var" dedi.Oraya gittiğimde sokakda karmaşa olduğunu gördüm.Albay komutanla konusurken duydum.Albay komutana "sana söylemiştim,sokaka acemi birlik değil.Elit birlik koymalıydın şimdi elimizden kaçtılar lycan yeniden kurulcak büyük ihtimalle.Bunu sadece sen ben bilmeliyiz" dedi.

Bölüm 7 (Aramızdaki casus) :

Albayla konuşuyorduk ona :
-Her şeyi duydum noluyor.
-Aramızdaki biri sokaka silah taşımış ve kırmızı takımdan pedro gomesle adrianoya vermiş.
-Ne yani casusmu diyodun.
-Ne yazıkki.

O anda görev olarak elit birlikleri açıklıyorlardı.Biz kendi klanımızı kurduğumuzu ve dağılmak istemedimizi söyledik.Her takıma ayrı bi nokta verilmişti.Bizede paien lab. koruma.Klan olarak paiene lab. kimsenin saldırmadını ve sıkıntıdan ölcemizi söylüyorduk.O anda test odasında bir ses duyduk.Elit birlik olarak o tarafa yöneldik.Odaya girer gşrmez bş tane ışık gördük.Kendimize geldiğimizde bir kara çıkartmasının ortasındaydık.Ama burda dikatimizi insanların savastığı çekti.Hemen anladıkki aramısdan bir casus bizi başka bir zamana yollamıstı.

Bölüm 8 (1. dünya savaşı):

Bir tane asker üstümüze atladı bizi orda bulunan bir kulübeye çekti.Bize "siz burdan değilsiniz siz nerdensiniz" dedi.Bizde her şeyi anlattık.Adam savaş bitince bizi özel bir yere götüreceni ve sadece kendisinin bildiğini söyledi.Adam dışarı çıkarken bize "biz 1. kurt takımının üyesiyiz" dedi.

Savaş bitmişti yanımızdaki adam bizi dağlara götürdü.Orda bi lab. gösterdi bu paiendi.Orda hemen zaman makinesini bulduk ama profesörler bize "gerekli gücü sağlamak için güç yükseltici gerektiğini bunuda nazilerde bulucağımızı" söyledi.

Bölüm 9 (Naziler):

Nazilerin saklandığı mağraları bulmuştuk.İçeriye bomba attık.Elit birliklerin keskin nişancıları geride kalmıştı.Bize içerinin temiz olduğunu söylemişlerdi.Ama içeri girince her şey değişti. (Devamı gelecektir - bu savaş asla bitmes )
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

http://www.pcduskunu.azbuz.com

flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam Empty Geri: flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam

Mesaj tarafından ShadowLord Salı Eyl. 07, 2010 3:08 pm

Paylaşım İçin Saol
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam Empty Geri: flox96 yapımı istek gelirse devamını yazcam

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Cuma Eyl. 24, 2010 6:01 am

EMEĞİNE SAĞLIK...
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Mesaj tarafından n3co C.tesi Eyl. 25, 2010 7:19 pm

Paylasım icin sagol
n3co
n3co
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : n3co <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 717 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1090 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 9 Doğum tarihi : 30/03/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10 Yaş : 29 Nerden Nerden : Senin geldigin yerden ;)

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Salı Ekim 19, 2010 7:31 am

DEVAMI GELSİN LÜTFEN.. Smile
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

Mesaj tarafından n3co Çarş. Ekim 20, 2010 12:32 pm

folx ne zamandır girmiyor bıraktımı acaba Sad
n3co
n3co
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : n3co <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 717 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1090 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 9 Doğum tarihi : 30/03/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10 Yaş : 29 Nerden Nerden : Senin geldigin yerden ;)

Mesaj tarafından teremola Çarş. Ekim 20, 2010 5:58 pm

süper çooooooook beyendim dvm et lütfen
teremola
teremola
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 4 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/10/10

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Perş. Ekim 21, 2010 8:39 pm

DEVAMI GELSİN BUNLARI BÖLÜM BÖLÜM YAYINLAYALIM.. Very Happy Very Happy
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Çarş. Ekim 27, 2010 4:23 pm

güzel dewamını bekliorm xD
GaMeRKiNg
GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : anilak96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 780 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8 Doğum tarihi : 16/11/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Ankara xD

http://www.srotr123.tr.gg/

Mesaj tarafından teremola Çarş. Ekim 27, 2010 5:35 pm

nzm çıkarcan dvmı meraktan ölüyorum ya
teremola
teremola
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 4 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/10/10

Mesaj tarafından flox96 Perş. Ekim 28, 2010 4:56 am

¢αмρєя demiş ki:folx ne zamandır girmiyor bıraktımı acaba Sad

Ufak bir sorunum vardı ondan giremiyordum....

Birazda beklettim sanırım sizi en geç çarşamba gününe kadar yapmaya çalışacağım...

Çünkü önümüzdeki günlerde futbol maçımız var ondan biraz aksata bilirim...
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

Mesaj tarafından DemonHunTeR Ptsi Kas. 15, 2010 5:45 pm

baya uğraşmışsın
DemonHunTeR
DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Mesaj tarafından flox96 Salı Kas. 16, 2010 4:42 pm

Yazın wolfteamde güncelleme vardı 2 saat o arada yazdım Very Happy
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Mesaj tarafından alperen328 Salı Kas. 16, 2010 11:08 pm

kardes güzel urasmıssın ama naziler kimler oluyor bi toplulukmu yani Very Happy
alperen328
alperen328
Ast Personel Çavuşu
Ast Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 119 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10

Mesaj tarafından flox96 Çarş. Kas. 17, 2010 7:15 am

Bu hikayeyi yaparken wolfteam sitesinde araştırma yaptım orda 1. dünya savaşı sırasında nazilerinde olduğu yazıyordu bende o yüzden ekledim Very Happy
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Mesaj tarafından Byenehan1907 Çarş. Kas. 17, 2010 8:17 am

flox süper olmuş kardeş daha bugün gördüm eline sağlık...
Byenehan1907
Byenehan1907
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : EnEs12459 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 204 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 254 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10

Mesaj tarafından wolfteam12 C.tesi Ara. 25, 2010 9:52 pm

Çok güzeldi
Smile Smile Smile
wolfteam12
wolfteam12
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : aaa12 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 9 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10 Nerden Nerden : istanbul