WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SE4NX Uber Hack (40Tl) - Satış & Kurulum ve Destek

+13
fmrsword
FRL
emirhan619619
ProGrAmFiLeS
makmeden
ShadowLord
flox96
nightking98
hectormanya
roar
darkdevils
HellOfKsK35
idephis
17 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

SE4NX Uber Hack (40Tl) -  Satış & Kurulum ve Destek - Sayfa 2 Empty Geri: SE4NX Uber Hack (40Tl) - Satış & Kurulum ve Destek

Mesaj tarafından darkdevils Ptsi Ocak 24, 2011 3:37 pm

biz admin yönlendirdi die güvendik.

eğer dolandırıcılık olursa görüşeceğiz "idephis"

darkdevils
Kademeli Birinci Sınıf Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 35 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10

SE4NX Uber Hack (40Tl) -  Satış & Kurulum ve Destek - Sayfa 2 Empty Geri: SE4NX Uber Hack (40Tl) - Satış & Kurulum ve Destek

Mesaj tarafından darkdevils Ptsi Ocak 24, 2011 4:12 pm

kimse yokmuu.

darkdevils

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 35 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10

Mesaj tarafından darkdevils Ptsi Ocak 24, 2011 5:16 pm

özür dilerim işleri varmış açtı msn Smile saat 7 de konuştuk ((:

darkdevils

Mesaj tarafından ShadowLord Ptsi Ocak 24, 2011 6:03 pm

YAŞANAN HİÇBİR SORUMDAN SİTEMİZ SORUMLU TUTULAMA SİTEMİZ HER ÜYE OLANIN KONU AÇABİLDİĞİ BİR SİTEDİR

ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10

https://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından makmeden Ptsi Ocak 24, 2011 6:59 pm

ALAN VARMI ARKADAŞLAR LÜTFEN SÖYLESİN

makmeden
Acemi Er
Acemi Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/01/11

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Ptsi Ocak 24, 2011 8:05 pm

Satışların hayırlı olsun.
NOT Olası bir kandırma durumunda panelden İPni görüyoruz moderatorler olarak kandırılınlar olursa İP adresiniz tarafından dava acılır.Ona göre üyelerimiz sizde bize güvenin olası bir durumda İP adresini size vereceğiz bir emniyet müdüründe oldugu yeri tespit edip dava acabilirsiniz.!
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Mesaj tarafından idephis Ptsi Ocak 24, 2011 8:21 pm

ilk satışımızı gerçekleştirdik.Darddevil arkadaş ile Aktarım gerçekleşti yarın HWID i aktif olacak kendisi video ve ss lerini atar.

Teşekkürler .Bugun işlerimden dolayı pek online olamadım geldigimdde darkdevil arkadaşın işini halletim.arkadaşı telaşlandırdığım için özür dilerim gerekli acıklamayı msnden kendisine yaptım.
idephis
idephis
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 11 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/01/11

Mesaj tarafından flox96 Salı Ocak 25, 2011 6:01 am

Ne diyelim hayırlı olsun Very Happy
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

http://www.pcduskunu.azbuz.com

Mesaj tarafından emirhan619619 Salı Ocak 25, 2011 3:39 pm

ekledim kabul et
emirhan619619
emirhan619619
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Salı Ocak 25, 2011 3:48 pm

darkdevils demiş ki: floodum için özür dilerim. "HellOfKsK35" nerden güvenip hemen sabite aldın? nasıl güvendin arkadaşın falanmı?Hadi dolandırılırsak???İnşllh Sakata gelmeyiz 40 lira çok iyi bir fiyat.İnşllh Doğrudur Çok İyi Oldu bu.

İSTERSEN ALMA.
ÇOKTA TIN DOSTUM.
ARKADAŞI UZUN ZAMANDIR TANIYORUM. KONUŞTUK GEÇEN GÜN BEN DE SATMAK İSTİYORUM DEDİ
AÇTI KONUYU BNDE SABİTLEDİM

Bİ ARK. DAHA VARDI GÖRDÜN ARAŞTIRDIM DOLANDIRICI ÇIKTI ADAMI
BANLADIM MESAJINI SİLDİM.
BİR BİLDİĞİMİZ VAR HERHALDE

İSTEMİYOSAN GÜVENMİYOSAN BİR ŞEY YAPAMAM

SANA YOL VERİRİM O KADAR.
İŞİME KARIŞMA!
İSTEMİYOSAN ALAMAZSIN.
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Mesaj tarafından idephis Salı Ocak 25, 2011 11:28 pm

HellOfKsK35 demiş ki:
darkdevils demiş ki: floodum için özür dilerim. "HellOfKsK35" nerden güvenip hemen sabite aldın? nasıl güvendin arkadaşın falanmı?Hadi dolandırılırsak???İnşllh Sakata gelmeyiz 40 lira çok iyi bir fiyat.İnşllh Doğrudur Çok İyi Oldu bu.

İSTERSEN ALMA.
ÇOKTA TIN DOSTUM.
ARKADAŞI UZUN ZAMANDIR TANIYORUM. KONUŞTUK GEÇEN GÜN BEN DE SATMAK İSTİYORUM DEDİ
AÇTI KONUYU BNDE SABİTLEDİM

Bİ ARK. DAHA VARDI GÖRDÜN ARAŞTIRDIM DOLANDIRICI ÇIKTI ADAMI
BANLADIM MESAJINI SİLDİM.
BİR BİLDİĞİMİZ VAR HERHALDE

İSTEMİYOSAN GÜVENMİYOSAN BİR ŞEY YAPAMAM

SANA YOL VERİRİM O KADAR.
İŞİME KARIŞMA!
İSTEMİYOSAN ALAMAZSIN.

Arkadaşa 1 adet wolf team sınırsız uber hack satıldı ve yaklaşık 30dakika önce HWID i onaylandı arkadaş şuanda hile ile oyunda:)
birazdan yorumunu yazar işhallah.Smile
herkeze iyi geceler msne ekleyen herkezi kabul ettim satışlar devam ediyor.
idephis
idephis
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 11 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/01/11

Mesaj tarafından darkdevils Çarş. Ocak 26, 2011 5:30 am

idephis çok teşekkür ederim kardeşim.Bu Gün Çek Parayı Ptt den Unutma Smile...Güvenebilirsiniz saat gece 1 de pc me girip kurdu okuldan gelince.. s video çekicem, eklerim buraya....
darkdevils
darkdevils

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 35 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 45 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 24/02/91 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10 Yaş : 33

Mesaj tarafından FRL Cuma Ocak 28, 2011 12:05 pm

Antalyada mı oturuyorsun, Eğer Antalyada isen yüz yüze görüşmek ve fazlasıyla ödeyerek almak isterim
FRL
FRL
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 14 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/01/11

Mesaj tarafından fmrsword Paz Ocak 30, 2011 1:18 pm

msn gönderdim kabul edersen sevinirim . envanteri almak istiyorum sınırsız msn de konusalım Smile
fmrsword
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 19 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

Mesaj tarafından darkdevils Paz Ocak 30, 2011 1:34 pm

yigit bi kaç gündür yok ortalıkta bende envanteri almak istiyorum çarımı satıp yigit nerelerdesin Smile
darkdevils
darkdevils

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 35 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 45 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 24/02/91 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10 Yaş : 33

Mesaj tarafından moskolima Ptsi Ocak 31, 2011 4:44 pm

abicim envanter hackın fiyatı ne kadar alıcıyım
moskolima
moskolima
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 35 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/11

Mesaj tarafından grapher Salı Şub. 01, 2011 7:57 am

Resim Koy kardeşim kim inanacak sana böyle
grapher
grapher
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : BerzeLious <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 22 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 01/10/93 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10 Yaş : 30 Nerden Nerden : Bursa

Mesaj tarafından kmesne Salı Şub. 01, 2011 8:47 am

idephis nerdeyse her gün saat 1 den 6 ya kadar msn deyim ama hiç açmıyorsun ve benim sana diyecepim çok önemli şeyler var
kmesne
kmesne
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 28 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/02/11

Mesaj tarafından kmesne Salı Şub. 01, 2011 8:48 am

msnim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kmesne
kmesne
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 28 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/02/11

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Şub. 01, 2011 8:59 am

grapher demiş ki:Resim Koy kardeşim kim inanacak sana böyle

Sayın üyemiz bu durumu kanıtlamak icin 1 kac alışveriş oldu ve herkez onayladı.
Güvenmiyorsanız bu işlere karışmayın

iyi forumlar
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Mesaj tarafından kmesne Salı Şub. 01, 2011 9:21 am

Winhacker bu yiğitcan arkadaşımızın yani idephisin msn açması ne zamaan olucak hangi saatlarde
kmesne
kmesne
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından kmesne Salı Şub. 01, 2011 9:41 am

cevap yazın lütfen çok acil
kmesne
kmesne
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Salı Şub. 01, 2011 11:30 am

sayın üyemiz lütfen flood yapmıyalim.

İdephis'i tanımıyorum.Ama tatilde olabilir.Yada yoğun bir işi.
Biraz sabır edin en kısa zamanda ulaşacagım idephis'e

İyi forumlar
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Mesaj tarafından moskolima Salı Şub. 01, 2011 4:54 pm

valla ulasın ya alcam ama ortada yok
moskolima
moskolima
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 35 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/11

Mesaj tarafından ShadowLord Salı Şub. 01, 2011 7:45 pm

Konu kilitlendi Uzun Süre Cevap Alınamamasından
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından I3loodyWolf Perş. Şub. 03, 2011 7:32 pm

idephis halen satiyormu acele cevap verın alıcam turkiye is bankasi yap kredi farketmez
I3loodyWolf
I3loodyWolf
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 17 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/02/11

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics