WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurt Komedisi

2 posters

Kurt Komedisi Empty Kurt Komedisi

Mesaj tarafından JuZz Ptsi Kas. 01, 2010 3:09 pm

1 Gün yine operasyona gidiyorduk yanımızda 3 temel ben ve pedro vardıu pedroyla konuiurkenn BİRDEN
Vahşi patlamaları Geldi Bi baktım 3 temelde ge4ce biralırı içe içe uymuş ondan sonmra pedro korkusundan Herlikopterden aşa atladı alta zekiler onu ememe gırtcıkını cıkardılar I-115-T yi cıkartıcaktım ama delinin topu kafama gelkdi.

-----------------------------------2. bölüm --------------------------------
Gözümü actıgımda havada ucuodum ondan sonra nası olmedime hayret ettim ama biraz asakinleştikten sonra yükseklik korkum tuttu ve beni delilerin nie öldürmediklerini merak ettim en sonunda farkına vardımki deliler burnın bug oldugunu bilmiyorlarmış ondan sonra Yürümeye Başladım Ondan Sonra sını Hatırlamıorum

-------------------------------3. bölüm---------------------------------------------------------
Ondan Sonra Aşagıya Düştügümü Hatırşadom yerdeyken kendimi 1 gardiyi yiyip kanını su yerine içebilirdim ondan sonra elimde sade bıcagım kalmıştın ondan sonra yol 1 gardiye rastladım ılk başta onu sunnet ettim acıdan kıvranırken gozlerini cıkardım o etrafa kor kor vururken ben bu arada yerde DE-50 Tabancasını buldum ona sıktım sıktım oldu cantasından mermileri aldım ateş yakıpm etini pişirip kanınıda içip yoluma devam ettim.

--------------------------------------4.bölüm ----------------------------------------------------

yolda 1 köye rastladım yani petraya ondan sonra catışan adamları gördüm yanlarına yardıma koştum yanıma 4 adam verip beni yardım cagırmaya gönderdiler
admlarımın adları
1.AYYAŞ
2.ZEROŞŞ
3.ASDFG
4.BERKERLER

--------------------------------5.BÖLÜM.-----------------------------------------
Arkadan dolaşacaktık ondan sonra geceleyin kamp yaparken beni uyku tutmadı bir takım sesler duymaya başladım bi baktım ki farklı uniformalı 5 kişi konuşuo dikatli dinledikten sonra BUNUN ASDFG oldugunu farkettim hemen diyerlerini uyandırmam gerekiyorudu!!! ama maalesef gec kalmıştım onları topluyorlardı sonra kacarken birisi beni gördü ve benide yakaladılar.

-----------------------------------------6.Bölüm------------------------------------------------
Bizi bir laborotuvar gibi biyere getirdiler ama cok fazla kurt insan v.b vardı(Painen Labovrotuvarı) burda bizi bir zindan gibi biyere götürdüler ondan sonra istem dışı şekilde uyuya daldık uyandıgımızda kendimizi kapsüllerin içinde bulduk

-------------------------------7.BÖLÜM----------------------------------------------------------
Evet kapsülerin içindeydik ama 1 farklılık vardı kendimi daha büyük ve güçlü his ediyordum ama gözlerimi acamıodum kolumda 1 sızı hissettim ondan sonra gozum acıldı ve kendimi kurt adam olarak buldum o anda cıldırdım kapsülü yumruklamaya başladım ama yumrukladıkca elektirik carptı doktor:-Sen sinirlendikce sana elektirik carpacak bu gun bizim istegimizde hareket etceksiniz yarın sizi kampa göndecez.

--------------------------------------8.BÖLÜM.--------------------------------------------------
Bizi bir araca Bindirdiler ondan sonra kendimizi duvarlarla cevrili bir arazide bulduk kuledi 1 adam vardı bize otur kalk koş gibi komutlar verdi gün bitiginde bizi araca soktular tam bizi baglıcaklarken isyan cıkardık ve kurtulduk zerroş ve ayyaş kactı benle berkerler ise normale donmek için labovrotuvara döncektik catı katından gzilice girdik ve ilac odasını bulduk ama bissürü ilac vardı ondan sonra berkerler bazılarını ben ise hepsini kafaya diktim.
-----------------------------------9.Bölüm------------------------------------------------------
Ben o arada uykuya dalmıştım Beni berkerler uyandırdı ama bi garipdim ellerim hala kurttu bacaklarımda ve bir gardiyan gibi güçlü ve buz kurt gibi soguk olmuştum ve kafam ve gövdem insandi yani yarı kurtadam yarı insan olmuştum.
----------------------------------10.BÖLÜM(EVE DÖNÜŞ BAŞLIYOR)-----------------------------------

Devam edecek
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul

Kurt Komedisi Empty Geri: Kurt Komedisi

Mesaj tarafından ShadowLord Ptsi Kas. 01, 2010 3:46 pm

Saol PAylaşım İçin
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Kurt Komedisi Empty Geri: Kurt Komedisi

Mesaj tarafından JuZz Ptsi Kas. 01, 2010 4:08 pm

teşekkür ederşm
JuZz
JuZz
Grafiker Takımı
Grafiker Takımı

Wolfteam Oyundaki Adı : apodinho <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 206 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 474 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 206 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10 Nerden Nerden : İstanbul