WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ...

5 posters

Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ... Empty Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ...

Mesaj tarafından Double Agent007 Paz Şub. 13, 2011 1:52 pm

İlk başta bu foruma neler oluyor bu foruma biz wolfteam hack bilgi paylşaım diye girdik ama elalem post kasıp konu açıp modaretör olma peşinde ben bu konudan çok şikayetçiyim No ! yani ben ne yapayım bu forumda mod olup da napçam turşusunumu kurçam afedersiniz ama bu mallığa en iyi örnek fuj adam keylogger paylaşım yapıp yan çar açıp (forumda) kendine rep verip aferim aferim diye kendi konusuna mesaj atan arkadaşlarımızdan biri (/bakın arkadaşlarımızdan biri tek o değil göze batmayan bir çok daha arkadaşımız var\) bu forumda hack paylaşım istiyoruz hadi onu yapamassanız en azından wolfteam ile ilgili paylaşım yapın
Size bir örnek daha göstereceğim şu an forumumuzun en üstünde bulunan yeni mesajlar kutusunda yaazanları size sıralayım
Sıralama:
1:
Saatler geri alınıyor ( wolfteam ile ne ilgisi var )
2:Hitler ve Stalin ( bu ne şimdi )
3:Oyunda biri klanımdaydı adamı davet ettim adam bana küfretti bende ona ettim ss çektim koyamıyom ( destek bölümüne koyması gerekmezmi ? )
4:Forum ban yeme kuralları ( bu konuya lafım yok belki bu mesajım için bende ban yicem ama yinede değer )
No
5:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
6:Cenaze ve İt ( konu ne alaka şimdi üstelik konu argo içeriyor ve üyelerimiz buna hiç aldırş etmeden xD diyor bu ne b,içim birşey )
7:Bakan yüzme bilmiyor ( bana ne bakandan bakan wolfteammi oynuyor arkadaş )
8: recep ivedik ( bu nedir şimdi arkadaş burası facebook mu ? )

Şimdiden değerlendirmeye alınması dileğiyle

Double Agent007

Double Agent007
Double Agent007
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : TomClAncy <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 31 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 51 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 05/05/98 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/02/11 Yaş : 25 Nerden Nerden : Antalya

Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ... Empty Geri: Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ...

Mesaj tarafından RoSaSNeGRo Paz Şub. 13, 2011 2:08 pm

Dostum çok doğru sölüyorsun ben burada sürekli wolfteam ile ilgili paylaşım yaptım.Tamam dürüstlük bi yana Fujdan bende şikayetçiyim ayrıca o konularla ne ilgisi war ki Lecont sana sesleniyorum buradan gereksiz konu açma kardeşim biliyorum MOD olmak istiyorsun ama enazından EMEĞİNLE ÇALIŞ!
RoSaSNeGRo
RoSaSNeGRo
Acemi Onbaşı
Acemi Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : RoSaSNeGRo <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 47 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 98 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11

Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ... Empty Geri: Affedersiniz ama tüm üyeler bir baksın ...

Mesaj tarafından Lecont Paz Şub. 13, 2011 2:33 pm

Arkadaşım Buradası Sadece Wolfteam'ın Forumu Değilki..!! Paylaşım Paylaşımdır Burası Paylaşma Platformu..!!
Lecont
Lecont
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Wolfteam Oyundaki Adı : ILecontI <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 132 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 254 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/02/11 Yaş : 27 Nerden Nerden : Konya

Mesaj tarafından Double Agent007 Paz Şub. 13, 2011 2:52 pm

EDİT:// By Lecont

Hakaret Edici Sözlerinden Dolayı Konu Kilit Ban Pls..!!
Double Agent007
Double Agent007
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : TomClAncy <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 31 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 51 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 05/05/98 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/02/11 Yaş : 25 Nerden Nerden : Antalya

Mesaj tarafından flox96 Paz Şub. 13, 2011 3:19 pm

1-) Geçici ban alıyorsun düzgün mesaj olarakda yazabilirdin...

2-) Forumun paylaşımlarından sana ne ki ben bu sözüne acayip sinirlendim bir ... bildiğin yok boş boş konuşuyorsun buda geçici bann....

3-) Ben dedim gereksiz konu açanlara bann diye e gene bann....

4-) Bu forumu bilgi amaçlı yaptık sadece wolfteam değil...

5-) neredeyse 20 günlük hakkında işlem başlatıcam diyeceksin al işte moderatör kafasına göre bann atıyor diye....

Ben formun kurallarına uygun işlem yapıyorum ve böyle boş konuşanlarada ceza verdirmeye çalışıyorum konu kilit....

Edit ------ flox96

Bide son olarak son mesajını gördüm ve ip bann talebinde bulnuyorum !!!!
flox96
flox96
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR

Wolfteam Oyundaki Adı : flox96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1105 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1890 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 15 Doğum tarihi : 01/02/97 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : Şuraya saçma sapan şeyler yazmayın

http://www.pcduskunu.azbuz.com

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Salı Şub. 15, 2011 8:33 am

Double Agent007 demiş ki:
Lecont demiş ki:Arkadaşım Buradası Sadece Wolfteam'ın Forumu Değilki..!! Paylaşım Paylaşımdır Burası Paylaşma Platformu..!!
ozaman adminime sesleniyorum hangi MAL bu forumun adını wolfteamforumdizini yaptı kardeşim üyelere yanlış izlenim veriyorsunuz sizin gibi sırf kendini düşünenler yüzünden türkiye ne halde o onu para için öldürüyo yani senin düşüncenden yola çıkarsak MOD OLMAK İÇİN ANNENİ BİLE ÖLDÜRÜRSÜN sonucuna varıyoruz ...

MADEM ÇOK İYİSİN EKRANININ SAĞ ÜST KÖŞESİNDE "x" VAR. BİR ZAHMET ONA BAS DA BURDA KİMSENİN BAŞI BELAYA GİRMESİN.ARTIK ALIŞTIM.SENİN GİBİ HER GÜN ONLARCA KİŞİ Ö.M. ATIYOR,FACE'DEN EKLİYOR,KONU AÇIYOR.

BİZ SADECE WOLFTEAM KATAGORİSİ DEĞİL HER TÜRLÜ KATAGORİ AÇTIK.
BUNLARA DİKKAT ETMEDENVE SADECE KONU AÇMIŞ OLMAK İÇİN KONU AÇMAN ORTADA.
MESAJLARINI YÜKSELTİP GÜYA MOD. OLACAKSIN ÖYLEMİ?
MOD OLMAK İÇİN SENİN GİBİ SEVİYEMİZİ DÜŞÜRMEDİK.

KONUYU KİLİTLESİN MOD. ARKADAŞ!
ARTIK UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM SENİNLE. DAHA KIRICI NOKTALARA GELEBİLİR KONU.
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

- Similar topics