WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll

+2
BordoBereli
fuj999
6 posters

Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll Empty Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 5:53 am

İşte Resim: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Merhaba beyler ...
: Babyjeanz18 i kesmek ... yapmak istendi benimkine 1 saat iş var ....

VirusScan:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Talimatlar:
1. Devre dışı anti-virüs.
2. Download eki.
3. wolfteam.bin. için dll dosyası enjekte.
4. Başlangıç oyun.
5. ve sonuçlar sonrası unuttum yok bana teşekkür Buraya gel ...

Özellikleri:

Adı ESP
Wallhack
600hp
Notlar:
ZAMAN YAPMA DUR İSTİYORUM ben zaman öldürmek için orada değilim ... ME DEYİN!
İYİLEŞTİRİLMESİ BANA ... İÇİN!
Watchout !!!!:
guys i veya oyundan sonra çalışmıyor set 1game sonra çöküyor ... bunu düzeltmek yakında bekleyin ...
BU DÜZELTME İÇİN BAZI GÜN BEKLEYİN ...
Ben YAPIN BY-PASS DOINING YAŞIYORUM ...

İşte Link=== [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Emeğe Saygı + Rep
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 95 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 244 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 99 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11

Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll Empty Geri: Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll

Mesaj tarafından BordoBereli C.tesi Şub. 05, 2011 6:25 am

çalışmıyor..
BordoBereli
BordoBereli
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : BoRdObErEl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 33 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 34 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/12/10

Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll Empty Geri: Wolfteam Hacks WT-PUBLIC.dll Adı ESP Wallhack WT-PUBLIC.dll

Mesaj tarafından YuNuS DeMiRTaŞ C.tesi Şub. 05, 2011 8:57 am

Adam yabancı siteden bulup google çeviriiden çeviri yapmış Very Happy
YuNuS DeMiRTaŞ
YuNuS DeMiRTaŞ
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : WwYUNUSwW <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 61 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından LastFire07 C.tesi Şub. 05, 2011 9:49 am

sen 12 günde repini nasıl 100 yaptın ?
LastFire07
LastFire07
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : LastFire07 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 144 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından HeaDShoT C.tesi Şub. 05, 2011 11:49 am

Adam Paylaşımlar Fll Keylogger Very Happy Ztn Bbe Ya 11 Yşnda
HeaDShoT
HeaDShoT
Kademeli Onbaşı
Kademeli Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/11

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 3:18 pm

Adam gibi konuş

fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 95 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 244 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 99 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11

Mesaj tarafından HeaDShoT C.tesi Şub. 05, 2011 3:38 pm

Ne Yapcan Keylogger Mi Sokcan ? Bari İndir Test Et allah Rızası İçn Bu Hile 2009 Yılında Oluordu Very Happy
HeaDShoT
HeaDShoT
Kademeli Onbaşı
Kademeli Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 58 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/11

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS C.tesi Şub. 05, 2011 5:38 pm

HEad sod düzdün konus burda kimseye böyle bir suclama hakkın yok.
Zaten yaşın 11 Olmasaydı böyle yorumlar atmazdın
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

- Similar topics