WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım)

4 posters

Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım) Empty Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım)

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 5:22 am

İlk bugumuz KP bugu ;

Adımlar ;

1- Wolfteam'i nereye kurduysanız oraya gidiniz
2- cltax.xmf adlı dosyayi not defteri şekilde açınız
3- Sonra bu kodu en sonuna ekleyiniz. ;

ɬÙ¾âŒÒ;Sa—`UÅ,{€©️І´žy„´|ñxó a:Ë™️MͨÌï?c0EKCÔ´¿’ÓCˆËv-õ0'nö¦“ì¾Hci
O+Ç´¬ÿë];½«ê³Y´–ËÖOÖš¦ƒ»RAƒ”X©️ßÊz÷”ô{ š«xh“i'-á4žOž1Í_’!¹"ş™️,3şBÄ—°ÈÆ{“Lİm¬qG˜g'±Ù0rʼnî`ZDç `ĞP¡Özw亃&êÙF“ğ˜1ò¹jO‹yxä+t£²å
kobƒ?0ñ¾kF Áö‘yT…?Yöıúg Xƒİú4ô×&*Ó4.ÛFV€/À©️Ÿ±÷‹4IœÌ֯؈KîIx‡Û¼˜+”ÚzH ¬Ž"¡Š—Å„ÛÑäÑ]«u7z÷ùËŞ€Rü׉šQïÃ6]„¢õ[¿�žßÒÜ*ÁÕdv°;ñ\ª2İ›«¹Ç„e¿³(Sansürlü Kelime)¨Äb‘1Iv- n�0á
(Sansürlü Kelime)ßX2�;áw‘ë.¥xzr£okŞ5D¡ô¸
êV¤‰Xr³n÷¨ yê¤pÑUGù}™️!’i+°ZœÂÂ�_᪹Y ĞOR„„ô– 8 Nê-O‚›�Q(Sansürlü Kelime)ѱš¼yıÕ�³*Fqÿ]¾Ã¢¹KR›&Ø×İómãªZ” yVı‡8
jİVnå<3æݳ裵ÍM�’!Lº\…¾
¢™️$ÕqğlëõÁjğçMøk�+ᘠ¹sª(i38r�sêö 9û.õRÂEîÜd~^çæ:çù˜âş—rÀ½8›{Ö�5˜Ş½*éWúq½ûÅG1Cà 'nÑÓ—·¶ÖØÍ·³ö9ó~ŞpÊıÚ]r CìÍé¥z¨
ß(Sansürlü Kelime)_(Sansürlü Kelime)U¹Ê9ͤ ¦€¯ÙÎï׈.ÇõzˇGñâuzµ ]�¶à m_ëê^„¼p»¼Uk
³²ó|VKó6IDVšgí[S'GŒÂ…•½`#,‡`F ÖœFÇ„Tıå´ò±c4xÅ ÊİB¹Œ3ªŸÍ³ö"-Ÿ]iÿRü]à&¶–ŸJ½÷Hªüx6P+C¹ú¯ƒ!è<
f¯~¼ûjÆ®️WöŽ•0ÿºëÁñ]Hù¦²ò·"@¸Ø*¹%Í£�7=†ß“SB\^ø
¯3áš[&æFÌ:ÚëN›�«_xjmÑ”°é“¼Éy[À‰kDúÑK}R(Sansürlü Kelime)Ü>ÿ5L´$ØojzDê�€àH€ÛM‹·OÿÉ�QİJƒ5ş¥¿ªÉVp>~`¡æ¶ıN¼»XyĞøtyi””ªH9ó[»È(Sansürlü Kelime)MžVÈATPK€7¬È1 }€+äs›L‘+Gª#ñ³¾;ÄècúÑ‚Ê©️&ô¨p,ø.÷Š¦ğà)Ä=Ÿ
ô 3,úr¿w±6
ÃÖ+[;H££7¯á¦wf» İ éµTq%Ô¬¿ôÁ*œH:œ|F:ZÂ꿼ãd"»ÉQxMŠ:\q£àóSÅw¸ ü=äpæ�xÙ§±Y¶^'¬m:+ÉÄõ•ˆÃpz…—|
u3ôL!‚Á ›:…Š�ààl °öç†ê‰׫À.¾›Kä)ğ%eUžô�,¶"¨„ ÏRw¨H|ÀRó¤£M"±åTr~ )nù.0²Ì£æg¦-Ñe±K%ZÖ'�¤>ˆÙ…=òkŠË¦@H‰1Ü3åró3&xşVhQÔaN^|ÖÔ°‹IW š<ez|ƒ i»šÁP9Â�ÿfâ.ÌP·‚ÓÈWvA±V‰S´%Oƒ “&ÂÿÑŒïEM&ei³ª¶,šá#õ*+c7©️E6RصVOZØû¯EÂQˆYWyĞÒ3˜JÜn ÛĞÙn²¡ê@’¯B*ǸÑ=’ìrÒ†TÛ½ov(ÎlÁDP³1Í7ž@�i¿ÂœƒÇŠÚƒ|ŠKÚ~>Ú"‡j7z¿(Sansürlü Kelime)
� BCŠôŒÓìÎ,z %òO�ÑßIcÌ[ ÷~Ñz¿œ˜Ş„ ô”~ÄÀ?ŠÎú
^%QCLàÏ è!…A3Cñ”‘mYÙ¿$FÑ^ãÇ…,àòIëó–ê’¦Tjêñ‹%Áà©️«¸·õsËÈÆ5%©️‚¢=3–VA•ó}Ž&$…x?�%b\Õœ ¦_õáiV¨¥*bÌ?;GHã5ÁêÛ~bèYAíö–Œõòå²}2Éû-•NRñ4 4;ÕŞYœùea‚{5îP3ʾª—Ò˜ÔŒg¿˜ãw[æh=üjTm¼*fm‰‡Õ3™️Ú¥C¨Ë*ŸF[(©️ïªj�Ö³F(Sansürlü Kelime)=ݨ¶0·÷ŞÙ9ö\AÚß”$‚ô½{_/nnƒĞáo°³©️’�é�’¤DÉÛ3™️ºTVŽ½õJÿuw9é‹ÏµQ;zD�§ûáŒa"ÄÒØüï‡ii§>p‚DÒUšª³´Æ®️n?Æ—\áM{=
³?p=jZ÷йç2¥2wŠ§—‡Vç[5 ŒÏ~O™️Ô�@rLgRıGÁ «~±7Ì©️! GE¯/�xŸÛÃ3>HÃr
¡L£pzu\şg^¦�ˆœôTeÜÚ¼aštQÀÀì!iêé}*n‹ºlôï÷|5İ(Sansürlü Kelime)±ËV¯šâÎ`žF°90v¯•Œ?@…" s½ûÁñµºUyÄ Ó„Pâhvğx>÷QÊìM_•†Ú$]Cujî¿£¸Ä/O ò`ï)x7´i ÍÎÙƒÄû�°(ã*4MûÏÚˆçò'KÑ2êsÓ·‡Í|�ÚU×îSÙm¨;²FĞŒñÍ}g?<^ŠBô´'Sʤ9½¬”]ş Üøš%X@Bõ�ğH·oSnøæ™️ÒÆ/
7ş—=Q¥ä–TP5›
bÇYõ…
³á íReüàVUR¿ÀyìdFK' Ä"ÏF³±
u³İp£Äi�êkù»S—0¶í<‚¤gŠBf*Ş·,�šÁ ¬¹|à¥a»à,œÖÇ÷û›b«GÁ#9Tñ› P r4›em~¶œkİ8r‡ 4v·:–žİÀâÙZ ˜2y%¤» –ŽÎUtn5U8è$<÷LhY÷±JÅ=Î/ºÀBH'2Š“&¡´¾»ªiO2Ͼé)›/áé–»ñwJáõâğ޼xøVÙ)ß5šşOé+g(äş÷q®️ùïCöÁ T”ò´…õü$®️„ª6÷¸âtKXSı‘séQRÈb‘ó†h½FÉ‚¬ÁP\ì¹oC€m[¼Aéİ8ıBk/åœåùƒ–ŞÊñ�?Õ$Z!µv-WuR¡6zÈÑıˆû#�,,-6V�E‚Ìş”G*"
,”Z·0B:x�2Û‰MÛãÁ §
Ùú‹“;Ïõ‹¨ÄØw;p\K¤Ş›´¿½ ™️=ÜzC£ÓkŒåÂPNh‘Ÿ[ųH‘îÍœ(Sansürlü Kelime)/Ï´3 ö.;;[ͳ9”t‰*Øi“Ú· ?Êö{sNš¦öGט937¶Òß+6IžÙ½l.…Š-r]降vÈ5¨%�$0T¥u¤Îî[7P1S‡w(CÆu!Tq¡ÌÎG(éCõt®️(µÅ�6ÂàÑÁÂ÷ëRw]©️Áàá¾x8RÇ^Æ^Âû ûa‚”X°8áH»Óş,¨Å˜İÕ—CRÅõ"$�ŞŠ 0‰ø‹¸İkZ¸¦µ$'ñöÌÉì@§ï?/?Àñ÷‘ q»øÏ‘ÚÈʺ¥Ì]_·´Á?ö—ù8íÒ´>_ày+¨F$]ZE†0Ñw̓H,}^¹]+Ê«¡S§6Eºyh%Ì’D*ñ! ¼4ø#¥nB”âòjA…;|[bš×;êšXÿدs—lÍÊœ|xÇÌøŞD»¾§¼Žf’!
ÆìsBï¼L ø8õçï2u{€æ4L5€"³Û¢yÓS”?ßp¥>½ÑşQ4@yoÌš<:å¨+#—[±¤œ–¯¬Üµ�‹}O
P©️thƒj<ø/Næ“>ÚNf-ˆ@|¾�ü�(,„x!ª°
§#òVŞË;bLôŠfïÇyƒ$MödžEEæíÒw
ôIn°ş üç1¾p$’6& „�I‚’èó¡L(¯Ö•ğÓ–�¸¿¤ÆáwÜW‚ƒÀ©️{úba�¢ôŞ1.%$FØÊ?œ8�şxßù…é¿Î� b´+ï8©️ì�ğÃ�
Øú7Uɼ»\ªşÙŽ 6,ÍNLƒ߯‘fÅîʪ#sÌ3®️Ø^„=1ÖUÑE.èıI]ŒK»qÆÅÑÚŠ¹è3³ŸžƒŽ³ÖU!„üÓ1uÌ
�Qú#(Sansürlü Kelime)�bÙ~NBß -Ç«eyq¶±ãøÖÏ»w ¨ž]¾c=¶¢x|c@Áؼ—8 —‹ºÒ*-

8¬4¸ vv ÔêxíHºi[Cà#jÀ ZRÑ{Xãä!¨‹óžĞ:U á©️"Û¨Z†?Ú®️÷=2E¨B ÷éñQ\êi¥ÄÉïÔa ŸùÖø“¾xªšûİ’ñã–j'oì-
< ñõ÷ˆï…"澋¥jV´HÇëT[HYJµ9MÖ:tiXşÅÔó¨€ô†YZI¶|¹³[ke0»ñ½DæªØkd
_¾dí³(Ê„{à ·(Sansürlü Kelime)R+Sù…z"éV…z†z¼¬~Á¦òhÎÿ±Ú7N¢–$žºÃ¯î.RÄ{Ñò(ÈÖ
¢û‡ÁıêµWj:�V #¨Ğ`ÇÇ I¤öÉëŽ.E/`Dó‹"h’–$Ç�ŞŽ ¨\óV}à"|›îa\Œ.ˆ
jA(UÔÆn¤=óÈ*G¿˜LşGz1¿»6uô;3Ù½†_ÔÑ=Hàçá3bûÄr¨Aı?™️{.¤2ùkòÙ¡ÅF‡'¯ÕŞõÌğZÜÕ&™️ëö:UKíóé
/ğm8ˆ…0,˜œ[¯y| Ğivp‘˜L“íÙ_*§Ñ}:À¿^¨ËœO—ItS8½Ø‹^,õşû�gŒÑüfì*(Sansürlü Kelime)Æ%r>Ô~xZÕË2zº \ÖCÕ«#ÁÀ
Ğü»UâW“2!£Õíj*iS͆òk©️X3gæá °@Ú&ºl¢A7ö7şË‘ú �úSä…åúÄË)xü1†(¢¢Ån¶ ‹}E®️(÷܆PÅìr)IŠ¾íìbÆ°Õ*¾LĞé7N’ÎC_–Æ=¦âœç‚îU‘ S»xè�fêWóúÁ?8»�¥9W‚âåØ¥e @,½�€‚d7©️5;w7$ğo�K<öş”ÄIžÁZ×áIš !NEÌ×ãŽëşƒ¬gl®️Ş`ù\€¼^ú( ;$C#^n�öOvæ@謑 ¾j¶"ó“´S!¤ñ÷=æ…”4Üd(Sansürlü Kelime)]íÈѶ¬'�LjHÄ×#¦1(nh5€ãÕÔ2õó¼“9 Õ¼]ÊXRÎ(âŽgJ_ğ‡ «‡Jzæ¾»"ިÑuËÉÀjä-
èÒúàã"Ğ ”@‚ Ú WjôÿvD1«i(Sansürlü Kelime)c¬ì/€mñ&Ğ\¡Ä óÃuø &Pù]+´vâì(Ò� í7$a1Ò÷UınÍdzöíbÒäÌy¸«<İ*¸^÷¹€¯ó:ï[~™️ûÉ¥ ßÉ�>“–¯‰5.(½€.ÑãGı¸à^ÜÖËm\�ÀEHg¦Ñ-².[+pÅ Væ
Ek
ŞXfTbD¶¤êÇŒ3(0 GáŸC<†/³¿.êZ'ܾü"ûmp�Í÷NÀ¡«7®️Õ2uä$›®️™️;¥µ?µq6š1ÏØKìgâÅláïÛÌ·>cLšÃën2àÁ(—?m6N³çEÈ9�: ÿÄ…Â’\Z@sthl8qž¢63/W{Øé£y‰%¨Aô)i‚âìæ̾-ÄUnÔ�ô3DğTŽ²æ^+’žğ$– øëÖ[_(I™️"‰Õİ#—²ƒË&»O›şr[é+<òœßÊß±×ÈF$‚E»Åa°íqˆø¸ºŸÉlæÍ�LÆ« óKåV(ØR`À,®️M`xşÎ¯ß?0ø‚§œŽÇL¨J¦šØ¢£µáŽL"»~!Ë)’×m%ˆˆ‘—`â>¿õ%5òôñ�Ù’bÁ°°E¼¹Ì|yv‘t…ğŠ©️şÙŸà(�˃±`ñó"s<,¤İ�qË-׉ä¢F(8UéFHhQâ��0ö†’QÜú/[ÕÍójÒÓÕ¿æÅUÆ'„¢Úl/·O�¨ØÿE—Á‰C¬´‚ã@´#qµ‹P‰Yóxí±‡dÅZÑ]Hšj[°õ'Ë„Õ®️ØÕD&¬ŠõÁı'^F¥BJú¦6Ÿ‰4DMdéöÖ�EÇl<ä¥G³šuK|*¡#Á=dTu›ñ»B œfìcü€LZW�mM|Ê�À0Qœğ(tÒ¸CÖ�'aÃ�Ìm1%h}k˜Ú¿·MY#ÊšHÙì3Ñqƒc]2ÑŠ/XÔ<„2÷jÛx"ùÑFÙ¾ıßlvØ—v±¹q-ÃG ÇZ
ä

Son Bugumuza geçiyorum ;

Bu bugu yapmak biraz maliyetli ama sonu sınırsız
Bir tane şanslı kutu veya ex item piyangosu olması şart.
(Tavsiye ; Şanlı Kutu)

Adımlar ;

1- Wolfteama Girin.

2- Yeni açılan 10.Sunucuya giriş yapın

3- 106'nolu oda gözükünceye kadar ilerleyiniz 106 nolu odaya görünce

4-Envanterinize Gidin Sanslı Kutuya-Ex İtem Piyangosuna Tıklayın

5- Bugumuz olmuştur sınırsız açabılırsınız

6-Bütün Kodu Kopyalayacaksınız

7-Banlanma şuana Kadar Olmadı Ban Riski Varsa %5

Yapamıyanlar için birde böyle denesinler ;
106 numaralı odaya gidinizshopa gidin şanlı kutu veya ex item p. alın sonra envantere gidin sınırsız açın.

NOT :
Malesef ilk bugumuz kalkmış
Son bugumuzda kalkmadan herkez yapsın bence oda kalkabılır...!

Bu buglar sizde olmuyorsa tavsiyem Windows 7 84x bir pc bulun 64'deki durumu bilmediğim için 84 diyorum ordan yapin oranın bugu zaten ama düzenle yapan bu bugu çalıştırabılır.

Zaten win 7 +64 bit pcler en eski hacki bile çalıştırıyor
Wolfteamcıyım diyenler win7 64 bit uyumluysa pcsine kursun bence

Emeğe Saygı +Rep study

En son fuj999 tarafından C.tesi Şub. 05, 2011 10:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Başka birisi paylaşmış)
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 95 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 244 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 99 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11

Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım) Empty Geri: Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım)

Mesaj tarafından LastFire07 C.tesi Şub. 05, 2011 9:45 am

hoop adamım kutu açma bugunu benden çalmışssın ayıp oluyo ama !!!!!!
LastFire07
LastFire07
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : LastFire07 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 144 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım) Empty Geri: Wolfteam Kp Bugu (Ayrıntılı Anlatım)

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 10:52 am

Valla Senin Paylaştığını Bilmiyordum Hemen Kapatıyom Konuyu

KONU KİLİT
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 95 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 244 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 99 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/01/11

Mesaj tarafından YuNuS DeMiRTaŞ C.tesi Şub. 05, 2011 11:05 am

Adam basbaya dalga geçiyor bizle işte
YuNuS DeMiRTaŞ
YuNuS DeMiRTaŞ
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : WwYUNUSwW <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 61 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10 Nerden Nerden : İstanbul

Mesaj tarafından kralutku C.tesi Şub. 05, 2011 9:05 pm

Peki birşey söyliyecem bu nakit kodunda sansürlü kelimeler var onlar ne ?

bide bunları yaptık sonra baktık n işaretleri yok onları alabilcekmiyiz fakemi yoksa altınla mı alıcaz

Kod la ilgili ayrıntılı bir şeyler söyle
kralutku
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 21 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/02/11

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 9:06 pm

Hepsini Beraber..!!
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Mesaj tarafından kralutku C.tesi Şub. 05, 2011 9:11 pm

Anlamadım ne demek hepsini beraber bide N işaretini kaldırınca alınıoyrmu bedavaya ?
kralutku
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 21 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/02/11

Mesaj tarafından kralutku C.tesi Şub. 05, 2011 9:12 pm

106 oda kesin çalışıyor değilmi bide sonsuz kutu açıyorum yani ?

N işareti daha önemli
kralutku
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 9:45 pm

Evet
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Mesaj tarafından kralutku C.tesi Şub. 05, 2011 9:46 pm

N işaretini söylesene be kardeşim !
kralutku
Üst Er
Üst Er

Mesaj tarafından fuj999 C.tesi Şub. 05, 2011 9:51 pm

Hepsinde N İşareti Kalkıyor Bende Kalktı Ama Seni Bilmem...!!
fuj999
fuj999
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Mesaj tarafından LastFire07 Paz Şub. 06, 2011 5:47 am

fuj999 demiş ki:Valla Senin Paylaştığını Bilmiyordum Hemen Kapatıyom Konuyu

KONU KİLİT
KONU kilit diyince birşey olmuyor dostum mesajını editleyip kutu bugunu silmen lazım
LastFire07
LastFire07
Personel Çavuşu
Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : LastFire07 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 144 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -2 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Mesaj tarafından kralutku Ptsi Şub. 07, 2011 7:24 pm

Kodu boşluk bırakarakmı yada alta inerekmi yazacvağız yada boşluksuz en sona mı alta inerek yağıştırdım çalışmadı Kutu bugu da olmuyor hadi cevap ver şuna Koda kesin bak Arkadşım
kralutku
Üst Er
Üst Er