WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uber hack türkce

Aşağa gitmek

uber hack türkce Empty uber hack türkce

Mesaj tarafından alperen328 Ptsi Mayıs 09, 2011 2:18 pm

WIS / WLS / aeria / WTS Uber Sayfa Hack Bilgileri - FİYATI: LİSANS IS) YAŞAM! İÇİN dolar SADECE (LİSANS BAŞINA 20 HER


Lütfen dikkat:

- Şu anda Teleport Bomba Site Hack için çalışmıyor.
- Grenade Tipi Hack şu anda çalışmıyor.


Videolar için Demo Uber Hack burada bulabilirsiniz:

WLS / aeria Sanayi WIS / [HD] Se4nH4x Uber Hack (Bölüm 1)
WLS / aeria Sanayi WIS / [HD] Se4nH4x Uber Hack (Part 2)
WLS / aeria Sanayi WIS / [HD] Se4nH4x Uber Hack (Bölüm 3)
WLS / aeria Sanayi WIS / [HD] Se4nH4x Uber Hack (Bölüm 4)
WLS / aeria Sanayi WIS / [HD] Se4nH4x Uber Hack (Bölüm 5)
Se4nH4x Sanayi Fest Snipe WolfTeam [HD]
Se4nH4x Industries WolfTeam Fun [HD]
- Not: videoları HD formatında onlar yüklenmesi biraz zaman alabilir bu yüzden vardır. Ben de tam ekran video izlemenizi tavsiye.


Şu anda, bu yüzden beni-değil okumak yanlış bilgi vermek, size uber gibi kesmek aşağıdaki gibidir:


Se4nH4x Sanayi Wolfteam Uber Sean Hack

WIS, WLS, WS ve WTS Eserler
Çalışır 32 bit (x86) ve 64 bit (x64) Windows XP, Windows Vista ve Windows 7


Okuma-Me

Dosyaları Dahil:
· UH.dll (ana DLL kesmek)
· UberJector.exe (UH.dll enjekte enjektör)
· Loader.dll (UberJector.exe aynı klasörde olmalı)
· WTConfig.cfg - kesmek hotkeys için yapılandırma dosyasıdır. \ Sürücü:, C Bu yapılandırma dosyası yerleştirin.
· ConfigUtility.exe - benim Eğer içinde kesmek hotkeys için değiştirmek istiyorsanız size uber kesmek,) Administrator çalıştırmak ConfigUtility.exe (Windows Vista / Windows Run 7 ihtiyaç kullanıcıların doğru seçmek ve ConfigUtility.exe tıklama olarak. kesmek ConfigUtility.exe çalıştırdıktan sonra Talimatlar tıklatın için düğmeye tek her biri için kısayol tuşları değiştirmek için talimatları nasıl.
· DON'T birden fazla (her iki Out Vücut Deneyimi ve Anında Respawn için kısayol olarak F1 olmaması gibi) kesmek için aynı kısayol ayarlayın.


Kesmek açıklaması Dahil:
· Otomatik Güncelleme Özelliği: Bu, tüm işaretçiler, adresleri ve uzaklıklar otomatik olarak oyun güncellemeleri ile ilgili dinamik hack yapma çalışma zamanı sırasında bulunan böyle bir şekilde kodlanmış olmuştur kesmek.
Aşağıdaki kesmek / kapama tuşları kullanılarak açıktır:
Body Experience Hack · Out: Bu değişiklik kesmek kamera bakış açımız. kesmek etkinleştirerek, arttırmak ya da oyuncu kamera yüksekliğini azaltmak için yukarı / aşağı tuşlarını kullanabilirsiniz. Çalarınızın vücut ancak kamera olacak, zeminde kalır ne z-sen ona set Koord. Not: Ayrıca sırtını yere bizim kamera getirecek arka zemin ve çömelmiş için kamera getirecek kurt değiştirme. sinek kesmek durumunda / hayır yerçekimi bu sizin kamera kullanmak, böylece etkin kalır beden deneyim etmeye olanak etkinleştirilir / aşağı bulunduğunuz konumdan tuşları.
· Anında Yeniden doğma Hack: Bu ölünce anında karakter respawn olacak kesmek. ya mevcut silah ile respawn yapabilir veya silah seçim menüsü ile respawn olabilir - Bu kesmek ile iki seçeneğiniz var.
Eğer kesmek öldü son · Spawn: etkinleştirildiğinde, bu kesmek bunu size respawn veya sonraki turda, sen respawn olacak ya da geçerli konumundan başlat o yapacaktır. Sohbet respawn kesmek ile birlikte kullanıldığında, anında aynı yerde respawn olacak.
· Wolf Tür Hack: Bu size oyunda kullanmak istediğiniz kurt türünü değiştirmek sağlayacak kesmek. Not: bonus HP ve görünmezlik gibi bazı özellikleri gösterilmeyecektir zaman kurt türleri değişiyor.
Hayır Klip: · kesmek Bu oyuncular fizik bayrakları engeller üzerinden yürüyebilir böyle ayarlar. Bunun üzerine kesmek ile, zemin, vs, duvarlardan düşme yürüyebilir
° döndürerek Kendi Merdiven (BYOL) getirin: Bu kesmek kullanabilmek için, öncelikle bir merdiven tırmanmak gerekir. Iken BYOL kısayol tuşuna basın, merdiven tırmanma. Eğer merdiven tırmanma devam ederseniz, normalden çok daha yüksek tırmanmak mümkün olacağını göreceksiniz. Ayrıca, bir zamanlar ederken sağlayan tırmanan bir merdiven sonra, artık istediğiniz her yerde bir merdiven tırmanmaya sağlayan harita üzerinde herhangi bir yere BYOL sağlayabilirsiniz! Kendi merdiven getirdi düşünün. Eğer merdiven kurmak ve bunu tırmanmaya. Bu etkin kesmek zaman, ileri tuşuna basın yerlerde veya geriye, size bir merdiven tırmanma sanki yukarıya tırmanmaya olacaktır. kesmek ile, insanlar göğe uçuyor yukarı göreceksiniz bir ". görünmez merdiveni" tırmanıyor.
· Hack Bu ördek, yürümek veya koşmak için hareket hızını artırır Hız kesmek taşıyın. Bu kesmek kullanmak için kısayol tuşu kullanarak kesmek etkinleştirin. / Senin hareket hızını azaltmak artırmak için - Sonra numpad + / kullanın. yeni durum etkili olması için, size, insan, anahtarı silah / arkasına, ya yeniden yumurtlamaya bir kurt içine morph ihtiyaç veya oda kavuşmak - Ben sadece geçiş silah öneriyoruz. ilk kesmek etkinleştirdiğinizde, ördek hız 90, sizin yürüyüş hızı olacak 120 ve olacaktır da koşmak hız 280 olacak (bu sayılar için özel bir birim). Bu bir insan için varsayılan vardır. Eğer kullandığınız zaman + / - bu istatistikler artırılacak / kısayol tuşuna başına 25 oranında azalmıştır.
· Yükseklik Hack Git: Bu sıçrama yüksekliği artacaktır kesmek. Bu kesmek kullanmak için kısayol tuşu kullanarak kesmek etkinleştirin. / Senin atlama yüksekliğini azaltmak artırmak için - Sonra numpad + / kullanın. yeni durum etkili olması için, sizi insan içine bir kurt / arkasına, ya yeniden yumurtlamaya morph ihtiyaç veya oda kavuşmak - Ben sadece yeniden intihar kesmek kullanarak yumurtlama öneriyoruz. ilk kesmek etkinleştirdiğinizde, atlama yüksekliği (bu numaraya özel bir birim) 650 olacak. Bu bir insan için varsayılan değerdir. Eğer kullandığınız zaman + / - senin atlama yüksekliği artacaktır / kısayol tuşuna başına 25 oranında azalmıştır.
· Gözlemci Hack: Bu gözlemci modunda yer yerde kesmek. Gözlemci modunda istediğiniz yere etrafında uçabilir. hack duvar ile kullanıldığında, size duvarlardan uçabilir. Gözlemci modunda, silah ateş edemez veya el bombası atmak, ancak - Eğer bıçak ve kurt oyuncular saldırabilir. Bu devre dışı kesmek, size ne kadar sağlık ya da cephane var görmezsiniz fark edeceksiniz. Bu bu kesmek kullanarak talihsiz bir yan etkisidir. Ancak, bu yararlı kesmek. Siz ve diğer takımların tabanına harita uçtuğunu ve daha sonra devre dışı bunu size ve aşağı toprak sonra onları öldürebilir.
· Oyunu Mode Hack: Adından da anlaşılacağı gibi, bu, şu anda bu sizin ölüm maçı ve eski fetih oyun modları arasında geçiş sağlar kesmek içinde oyun modu dahil kesmek in sizi oyunun oyun modunu değiştirmek sağlayacak kesmek . Normalde (örneğin bomba bitki) respawn EX-Conquest normal bir maç kullanmak mümkün olmaz kurt tip olarak değiştirmek için kullanışlıdır mümkün olmaz nerede Death maç haritalarında yumurtlama için yararlıdır.
· Üçüncü Kişi Profili Hack: Diyelim ki üçüncü kişi oyunun.
· İsim ve Sağlık ESP Hack: Berabere oyuncu isimleri ve HP halklarının baş yukarıda. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
· İntihar Hack: Adından da anlaşılacağı gibi, intihar çalarınız "öldürmek" olacak kesmek. Ancak bir sunucu taraflı ölüm değil - yani insanlar öldü belirten bir ileti görmezsiniz. Ne bu kesmek sizin üssünde respawn sağlamaktır yok. Kullanmak için, basit ve ardından kısayol vurmak fare üzerinde "sol tık" vurmak ve size silah seçmek için bir seçim ile respawn olacak. Eğer mevcut konumda respawn yerinde respawn ile birlikte bu kesmek kullanabilirsiniz! Bunu yaparsanız, size cephane biterse o zaman eğer, o zaman temelde ve ardından tam bir klip ile oynamaya devam nerede sağ respawn olabilir!
· Chams: Chams ve seçtiğiniz herhangi bir renge döner daha duvarların üzerinden görülebilir. Eğer yapılandırma programı ile renkleri seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz renkler size, bunlar gerçekten kurtardı emin Ancak yapılandırma programı, dinlenme yeniden ne zaman tasarruf etmedi gibi görünecektir. değişiklikleri görmek için oyuna gidin. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
· Duvar Hack: Wall Hack diğer oyuncular ve nesneleri duvarların üzerinden görmenizi sağlar. Bu gibi Chams çeşit ama renkler olmadan.
Rapid Fire: Shoots mermi Uber FAST. Eğer ikinci bir bütün klipte bir kutu boş. Hızlı delicesine yapabilirsiniz ateş birincil silah ve ikincil silah ve hızlı bir şekilde el bombası atabilir. kesmek bu devre dışı bırakmak için, size silah hotkey ateş basın hızlı ihtiyaç ve geçiş sonra. Not: Oyun modu imha bomba bitki sırası için, yangın hızlı gerekir devre dışı bırakın.
· Grenade Hack: on mevcut bombası türleri (MK-5G herhangi bir şekilde el bombaları türlerini değiştirmek için izin verir, Smoke Grenade, Kütle Grenade, MK-5EG, Kütle Grenade SPC, Kırmızı Grenade, Stick Grenade, MK-6G, MK- 6EG, MK-6E). Not: kesmek devre dışı bırakmak için onu devre dışı bırakmak için kısayol tuşuna basın ve sonra sıfırlamak için cephane türü için silah istiyorum. Bu şu anda ve yamalı kesmek devre dışı bırakıldı. Bunu yeniden çalışma yapılabilir bilmiyorum.
· Hack / No Gravity Fly: Bu kesmek sizi yukarı ve aşağı doğru uçmaya sağlar. Ayrıca, sıfır ayarlar yerçekimi kesmek. Sıfır yerçekimi sizi aşağı düşmeyecek ama yukarı yüzen anlamına gelir. Sıfır yerçekimi otomatik sıra belirli seviyelere uçmak ve böylece ateş silah ve çevresinde çalıştırabilirsiniz orada kalmak izin olarak sorunsuz yukarı ve aşağı doğru uçmaya izin etkindir. vücut deneyim dışarı bunu otomatik / aşağı tuşlarını yukarı uçmak kullanın böylece devre dışı kalacaktır kesmek sinek etkinleştirdiğinizde etkinse.
· Hazır / Hack girin: Bu sadece kesmek izin sen / zaman "kadar hazır" oyun girin ya da düğmeler "oyuna girmek" değildir aydınlatılır kadar hazır. Eğer bekleme odasında lag Genellikle eğer, bu düğmeler için yanmayacaktır. Hazır basarak / ya yukarı veya hazır oyun başlamış olsa da olmasa bağlı olarak oyun girecek, yakın girin. Eğer odadaki tüm oyuncuların ping görene kadar bu kesmek kullanmadan önce, bekleyin. Eğer beklemek istemiyorsanız kendinizi tarafından oyun sonunda belki başka bir oyuncu göremiyorum.
· Checkpoint Hack: Daha sonra üzerinde kapısına kadar gidebilirsiniz sağlar bir "kontrol noktası" kaydedin. Bir kontrol noktasında temelde sadece şu anda ayakta yerini kaydeder. O noktaya geri dönmek istiyorum Sonra zaman, basitçe hotkey "kapısına kadar gidip" ve geri o konuma teleport tuşlarına basın.
¨ Parmak Spam verin: Bu komik sadece benim linkinizi ardından kedi kutusuna orta parmak veren bir el berabere kesmek. Uzun süre hotkey, daha orta parmak verilecektir tutun. Spam şuna benzer:


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben sadece bunu oyun sohbet için aktive var. Ayrıca kullanmak için canlı olmalıdır.
· Takım Kill: Bu (oda bekleyen veya lobi gibi) bir oyun girmeden önce kesmek etkinleştirin. Bu "Takım C." sizi yerleştirir kesmek Sen oyunda tüm oyuncular öldürmek mümkün olacak. Ya odana görmezsiniz. Not: devre dışı bırakmak takım kesmek öldürecek üzerinde kesmek ile takım geçiş. Eğer takım değiştirmeyi isterseniz daha sonra devre dışı ekip, kesmek öldürmek takım değiştirmeyi ve yeniden takım kesmek öldürmek sağlar.
Bombsite Hack için · Teleport: Adından bu sizin imha haritaların herhangi bir sitede 1 veya 2 bomba teleport edecek kesmek için kısayol tuşuna basarak, anlaşılacağı gibi. Bu özellik şu anda çalışmıyor. Üzerinde çalıştı ediliyor.
· Panik Hotkey: Bu kesmek şu anda etkin tüm hotkey'd kesmek devre dışı bırakmak için olanak sağlar. Eğer insanlar size kesmek olduğunu fark istemiyorsanız kullanışlıdır. Ayrıca bu bir "ninja kesmek." Diyebiliriz Yani siz "ninja" lol edilerek tespit dodged.
· Show Menü Hotkey: göstermek menü kısayol tuşuna basıldığında Oyun menüsünde görüntülenir. Menüde gösterilen herhangi kesmek aktif / mümkün olacak. menülerini kolaydır. Görsel Menü Silah Menü ve Misc Menü: Ana menü listesinden size 3 alt menüler bakın. Seçimi 3 alt menülerden birini / aşağı ok tuşlarını kullanarak yukarı ve sağ ok alt birine girmek için tuşunu kullanabilirsiniz tarafından Seçtiğiniz's. O alt menüsünden kesmek gezinmek için alt menüde / aşağı ok tuşlarını kullanabilir. / A bu alt menüde kesmek devre dışı etkinleştirmek için sol / sağ ok kullanın. Bir alt menüden çıkın ve gösteri menüsünden kısayol tuşu (insert) kullanımı, ana menüye geri gitmek için.
· D3D Crosshair Hack: Berabere ekranın ortasında bir güzel crosshair. amaçlayan ile yardımcı olur. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
Aşağıdaki kesmek bir oyuna katılmak otomatik olarak açıktır:
· Anında Sayfaya: Normalde, Wolfteam üzerinde silah yeniden ne zaman ve, yeniden başlaması arasında bir gecikme olduğunda silahını nihayet yeniden bitirir. Bu kesmek size silah yeniden böylece anında ateş devam gecikme kaldırır. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
Hiçbir Fall Damage: · Sen atlama zaman / Wolfteam yüksek yerlerden düşmek hasar alır. Bu kesmek yüksek düşer gelen zarar olmayacak şekilde yapar. Eğer Varış gibi haritalar düşmek ise bir istisna kısmıdır. Eğer altına düşerse sen ölecek. Bu ConfigUtility üzerinden iptal edilebilir kesmek
· Crosshair Hack: Bu kesmek ekranınızın ortasında serin seyir, gözle görülür Crosshair verir. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Vur önce Start Round End Hack / sırasında: Wolfteam günü, tur başında ve bir silah ateş edemem tur sonunda bir dönem var. Bu kesmek bir turun başında sırasında veya yuvarlak bittikten sonra silah ateş yeteneği sağlar.
· Sürekli Shot Hack: tabanca gibi silahlar otomatik silah, ile, tutamazsan aksine farenizle atış mermi tutmak için düğmesine basın. Bu ateş tutmak için oyuncu sağlayan, o etrafında alır kesmek. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Yuva 0 WP Hack: Ben 50 WP puan geçerli WP eklenen inanıyoruz ve Wolfteam günü yuvası 0 belirlenen silah seçerek, bir bonus alırsınız. Bu 2500 için değişiklikler bu bonus kesmek. Böylece, slot 0 set silah seçerek, size 2500 WP puan alacaksınız. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Sınırsız Radyo Hack: Bir satır mesajları belli bir sayıdan sonra, Radyo mesajları kullanarak devam ederse Wolfteam günü, size belli bir süre için daha fazla mesaj göndermesini sınırlı olacaktır. Bu kesmek sürekli olarak telsiz mesajları kullanmayı sağlayan, bu sınırlı kaldırır.
· No Sway Hack: senin etrafında yürürken ya da, etrafında oyuncu "savurursa." Run Örneğin, oyuncu ve sola hareket edecek sağa (ağır olduğu için silah sallanan yani) hareketi örneklemek için. Hiçbir tesir böylece sorunsuz bu "sway" kaldırır. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Sınırsız cephane Hack: Bu kesmek 5 50 mermi cephane ve el bombası cephane donduruyor. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· No Recoil Hack: Farklı silahlar farklı recoils var. Geri tepme size bir tüfek ateşi hissettiriyor sarsıntı ile tarif edilebilir. Bu sarsıntı da zor her zaman bir hedefi vurmak yapar. size çok daha kolay silah kontrol edebilmek için hiçbir geri tepme silah geri tepme kaldırır. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· No Spread Hack: Bir silah ateş yaptığınızda, mermi hepsi aynı noktaya isabet olmadığını fark edeceksiniz. kurşunlarını vurmak açısından bir yayılma vardır. Hiçbir yayıldı yapar böylece aynı noktada kurşunlarını tüm çarptı. Bu ConfigUtility aracılığıyla devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Anti Ping Kick Hack: ping diğer oyuncular için iyi göreceli değilse Wolfteam On oyun odadan atar. sizin ping diğer oyuncular için iyi göreceli olmadığını gördüğünde Anti Ping Kick oda sizi tekme gelen oyun durur.

Hotkeys / Disable Hacks Etkinleştirme:

Not: Bu varsayılan kısayol tuşları vardır. Onlar ConfigUtility kullanılarak değiştirilebilir.

· F1: Hack Gövde Deneyim / Disable Out etkinleştirin
· Tuşu: Bir kez dışarı vücut deneyim kamera yüksekliğini artıracak kadar basarak, etkindir kesmek.
Derece aşağıya doğru Anahtar: vücut deneyim sonra dışarı kamera yüksekliği azalır bastırarak, etkin kesmek.
· F3: -; basın hotkey iki kez mevcut silah ile anlık respawn sağlamak için; basın hotkey üç kez devre dışı anlık respawn kesmek Enable / Disable Anında Respawn Hack basın hotkey kez silah seçim menüsü ile anlık respawn sağlamaktır.
· F4: Hack / Place sakatlar Spawn etkinleştirin
· F6: / Disable Wolf Tür Hack etkinleştirin
· Numpad 0: Bir kez kurt türü kurt niteliklerini değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerinde 0 tuşuna basın etkin kesmek "Normal Wolf."
· Numpad 1: Bir kez kurt türü kurt niteliklerini değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerindeki 1 tuşuna basın etkin hack "Güç Wolf."
· Numpad 2: Bir kez kurt türü kurt niteliklerini değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerindeki 2 tuşuna basın etkin kesmek "Guardian Wolf."
· Numpad 3: Bir kez kurt türüne özellikler sizin kurt değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerindeki 3 tuşuna basın etkin kesmek "Ghost Wolf."
· Numpad 4: Bir kez kurt türüne özellikler sizin kurt değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerinde 4 tuşuna basın etkin kesmek "Ghost Wolf 2."
· Numpad 5: Bir kez kurt türü kurt niteliklerini değiştirmek için sayısal tuş takımı üzerinde 5 tuşuna basın etkin kesmek "Akıllı Wolf."
· F7: / No Clip Disable Enable
· F9: / Disable Kendi Merdiven getir etkinleştirin
· F10: / Disable Move Speed Hack etkinleştirin
· Numpad +:, ördek hareket hızını arttırarak hareket hızı yürüme ve hareket hızı (her basın 25 artmış) çalıştırmak - Bu hotkey değiştirilemez
· Numpad: -, ördek hareket hızını düşürün hareket hızı yürüme ve hareket hızı (her basın 25 azalma) çalıştırmak - Bu hotkey değiştirilemez
· F11: / Disable Observer Hack etkinleştirin
· F12: / Disable Oyun Modu Hack etkinleştirin
· Basın bir anda: Death Match için Modu değiştir
· Basın iki kez: EX-Fetih ile modunu değiştirme
· Basın üç kez: (Eğer siz değiştirmediğiniz önce bulunan oda için ilk oyun modu yani) orijinal moduna geri Değiştir
· Ana Sayfa: / Disable Wall Hack etkinleştirin
° ~ / `tuşu (tab yukarıda, aşağıda esc, için 1 sağa): İntihar
· Sayfa Up: Yukarı Hazır / Game girin
Derece aşağıya Sayfa: Enable / Disable Git Yükseklik Hack
· Numpad +: sıçrama yüksekliği (her basın 25 artmış) artırın - Bu hotkey değiştirilemez
· Numpad - Azalan sıçrama yüksekliği (her basın 25 azalma) - Bu hotkey değiştirilemez
· Sil: / Disable Rapid Fire Hack etkinleştirin
Enable / Disable Grenade Tipi Hack: · / Numpad
· Numpad *: on mevcut bombası tipleri ilerlemek için bu tuşa basınız
· Numpad. : Etkinleştir / devre dışı Fly / No Gravity Hack
· Yukarı Tuşu: Bir kere / hayır ağırlık yukarı uçmak için neden olacaktır basarak, etkin kesmek sinek.
Derece aşağıya doğru Anahtar: Bir kez aşağı doğru uçmaya neden olacaktır bastırarak, etkin / hayır yerçekimi kesmek sinek.
Parmak verin: · 7 Numpad
· 8 Numpad: Checkpoint Kaydet
Kaydedilen Checkpoint git: · 9 Numpad
/ Disable Hack Team Kill Enable: · 6 Numpad
· Shift: Teleport Site 1 veya 2 Bomb
· Basın kez Bomba Site 1 teleport
· Basın kez Bomba Site 2 teleport
· Bitiş: Panik Hotkey - Tüm hotkey'd kesmek anda etkin devre dışı bırakır
· Ekle: Show / Hide Oyun Menüsü * Bu hotkey değiştirilemez *

Enjeksiyon Talimatlar:

° döndürerek Wolfteam klasöründe yer UH.dll Place - örneğin C: \ Program Files \ Softnyx \ WolfTeam \
· Run UberJector.exe - (Windows Vista / Windows 7 kullanıcıları sağ UberJector.exe tıklayın ve çalıştırın yönetici olarak gerek)
· Run Wolfteam
· UH.dll oto Wolfteam yükler hemen önce enjekte edilecek - Enjektör olacak enjeksiyon de otomatik kapattıktan sonra. diyor mesaj kutusunda Tamam'ı tıklatın YAPMAYIN:. "UH Injected ... (Sean Kodlu)" EDENE KADAR ULAŞTI SERVER SEÇİM EKRANI DA sonra Tamam'a tıklayın ve alt sekmesi, bu ulaşır.
· İşte yapmanız gerekenler. Yukarıdaki hotkeys / de-kesmek etkinleştirmek kullanın.
· Enjoy-Sean Wolfteam kesmek.


Kredisi:
Bu tatlı kıçını DLL kodlama için · Sean (kendimi).
başlangıçta kesmek bazı keşfetmek için · Mike (Vandrick).
WTOwned kodlama ve (DASM o beni sağlayan) bir pub bırakmadan için · Zile.

Kullandığım Tam Parlak yöntem için · DragonLordU. çok yardımcı olduğun için teşekkürler.

Nasıl Satın Alma Uber Hack


benim Eğer satın almak istiyorsanız size uber kesmek, sen düğme aşağıdaki tıklayarak yapabilirsiniz öyleyse:

Not: Sadece bir lisans bilgisayar başına satın alınabilir. Eğer ikinci bir lisans (ikinci bir bilgisayar için) elde etmek isterseniz, yine tam fiyat ödemeniz gerekir. Bu arkadaşlar için ikinci lisans alma daha kaçınmaktır.

ÖDEDİĞİNİZ VAR BU ME ME TELL EMAIL YAPMAYIN.


ödedikten sonra, alan tartışmalar cevapta ödemiş bunu söyle. bilgi ID (işlem / makbuz ID) böylece doğrulamak için ben ve ödeme ödeme işlemi Dahil sonrası sizin. Ödeme sonra doğrulanan var, ben bu google grup için olacak kullandığınız aynı e-posta olduğunu eklemek uber grup kesmek google ve bunun bilgilendirmek size e-posta bir alacaksınız. Kez üst altındadır "Gruplar tıklayabilirsiniz" Benim eklediğiniz ve göreceksiniz uber grup kesmek google için abone olduğunuz size grupların artık parça listesi ve. Kez erişim uber grup kesmek google, sen kesmek kullanabilirsiniz doğrulamak öyle iradesine ihtiyacım var I will indirmek HWID senin sen HWID kapmak verecek bir program.

Not: saat dilimi farklılıkları (benim dilimi GMT-5) dolayı ve kişisel meşgul (Üniversite gibi), size UH google grubuna eklenir önce UH satın aldıktan sonra kısa bir gecikme olabilir. Ödemeler 36 saat içinde işleme alınacaktır.

YASAL UYARI **: Ücretsiz kesmek güncelleştirmeler olarak bana göre güncellenebilir kesmek sürece verilmektedir. zaman gelirse ve Softnyx kesmek güncellenmesi beni engelleyen bir yama bültenleri, başka güncellemeleri verilecektir. kalıcı bir kaç gün sonra satın yamalı kesmek durumunda iadesi verilmektedir. Ayrıca, / alev ya kendimi ya da benim diğer üye saygısızlık olmayabilir. gelecekteki güncellemeler kesmek erişimi kaybetmeden sende Bunu yaparsanız. Bu .** yanı dosyaları kesmek sızıntı için geçerlidir

*** UYARI: KİMSEYE İZNİMLE MY WEB FROM KALICI YASAK OLACAK OLMADAN DİĞER İNSANLARA benim kesmek satma yakaladı. NO İADE (S) HACK (S) İÇİN VERİLECEKTİR .*** SATIN

Tüm iyi,
-Sean

alperen328
alperen328
Ast Personel Çavuşu
Ast Personel Çavuşu

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 86 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 119 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz