WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hack program Detected uyarısı alıyorum.cezam ne zaman biter. Anlatım //ProGrAmFiLeS farkıyla

Hack program Detected uyarısı alıyorum.cezam ne zaman biter. Anlatım //ProGrAmFiLeS farkıyla Empty Hack program Detected uyarısı alıyorum.cezam ne zaman biter. Anlatım //ProGrAmFiLeS farkıyla

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS C.tesi Mart 26, 2011 4:04 pm

Oyuna girişte "HackProgram Detected" uyarısı ile karşılaşıyorsanız, bilgisayarınızda bulunan zararlı içeriğe sahip programları, illegal yazılımları Apex oyun koruma sistemi otomatik olarak algılamaktadır ve hesabınız hakkında gerekli işlemi uygulamaktadır. Lütfen bilgisayarınızda herhangi bir olumsuz içerikli program bulunmadığından emin olunuz ve bilgisayarınızı bu programlardan arındırdıktan sonra ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz. Apex yasaklama süresi 3 gündür. Ancak Apex yasaklamaları uyarı niteliğindedir. Rütbe veya altın düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Güvenli olup olmadığından emin olmadığınız bilgisayarları kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu kurallarımızda açıkça belirtilmiştir. Lütfen kurallarımıza karşı duyarlı olunuz.

Dikkat! Apex sadece Wolfteam'e ait olan değil, başka oyunlara ait olan hile ve küçük(crack) hile dosyalarını da algılamakta ve hesabınız hakkında gerekli işlemi yapmaktadır. Bu nedenle bilgisayarınız tam olarak temizlenmeden oyuna giriş yapamazsınız. Ceza süreniz bittiğinde 3.parti yazılım bulunmayan bir bilgisayardan girebilirsiniz. Lütfen, "Ben oyuna internet kafeden girdim, hile programı olduğunu bilmiyordum." "Arkadaş benim haberim yokken, bilgisayarıma hile yüklemiş" " Biri benim hesabımdan giriş yapıp hile kullanmış ve ceza aldırtmış, lütfen hesabımı açın" gibi talepler göndermeyiniz.Bu tür talepleriniz dikkate alınmayacaktır. Sizden ricamız kullandığınız bilgisayarı öncellikle kontrol etmenizdir. Çünkü biz gerçekte programı kimin kurup kurmadığını bilemeyiz. Ceza süresi boyunca, eşyalarınızın süresi işlemeye devam etmektedir. Farklı bir hesap alarak, bilgisayarda hile olup olmadığını kontrol edebilir veya kafe sahibine sorup bu tür programları bulundurmaması gerektiği konusunda uyarı verebilirsiniz. Kendi hesabınıza giriş yapabildiğiniz sürece Çalıntı Hesap Bildirim Formunu doldurmanızın bir anlamı bulunmamaktadır. E-posta adresi değişimi şu anda kapalıdır. Bu nedenle hesabınızın şifresini değiştiren biri olursa bile, "şifremi unuttum sekmesine tıklayarak" e-posta adresinize gelecek olan şifre değiştirme talebini onaylayabilirsiniz. Asla ve asla e-posta adresinizin şifresi ile hesap şifrenizi aynı yapmayınız. Wolfteam veya Rakion hesap çalınmalarında, çalınma ve geri alma sürecindeki kayıplardan Joygame sorumlu değildir. Son Destan hesap çalınmalarında, çalınma ve geri alma sürecindeki kayıplarda, eğer bize kısa sürede bildirilirse kayıtlara bakılarak iade edilmesi mümkün olan eşyalar iade edilir.

Hesabımın cezası ne zaman sona erecek?
Hesap yasaklanmalarında uyarıda karşınıza çıkan yıl,ay,gün,saat gibi belirtmeler, hesaba tekrar giriş yapılabilecek tarihi göstermektedir.Örnek verirsek; 2011 AY: 1 GÜN: 23 SAAT: 16 DK 33 1. ayın 23. günü saat: 16:33 te açılacak anlamına gelmektedir. Kısacası: 23.01.2011 tarihinde saat 16:33 anlamındadır. (Çoğu oyuncumuz bunu 1 ay 23 gün olarak algılamaktadır. Ve bu yanlıştır. 1 ay 23 gün şeklinde bir ceza süresi bulunmamaktadır) 3 günlük yasaklamalar Apex güvenlik sistemi tarafından uyarı niteliğinde olan yasaklamalardır. (Sistemde 3.parti hile programı görmesinden kaynaklı) 1 aylık ve üzeri yasaklamalar, oyuncunun açık ve seçik biçimde hile, haksız kazanç veya reklam yapmasından ötürü gerçekleşir. Eğer çıkan uyarı da herhangi bir tarih yazmıyorsa, hesabınız süresiz yasaklanmış demektir. Süresiz yasaklamalarda asla geri dönüş yoktur.
3.Parti Programı Kullanımı nedeni ile hesap yasaklaması uyarısı alıyorum.
Oyun içinde Oyun Görevlileri ya da oyuncular tarafından gönderilen kanıt içerikli belgeler neticesinde hesabınız üzerinden hile programı kullanımı tespit edildiği için hesabınız yasaklanmıştır. Bize gelen her türlü görüntü ve videolar, oyun görevlileri tarafından incelenir, belirli bir süreç sonrasında kişinin gerçekten hile kullandığı tespit edildiğinde kişi oyundan uzaklaştırılır. Yasaklama süresi 1 ay ile sınırsız arasında değişmektedir. Bu yasaklamanın süresi derecesine göre OG tarafından belirlenir. Yasaklama sürelerinde herhangi bir azaltma söz konusu olamaz. Bir klanda en az 3 kişinin, 3.parti hile programı kullandığı tespit edilirse, klandaki herkes yasaklanır. Bu kurallarımızda açık ve net şekilde belirtilmiştir. Bu nedenle oyuncular bulundukları klanları takip etmek durumdadırlar.

ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

- Similar topics