WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtların ortaya çıkış hikayeleri

4 posters

Aşağa gitmek

Kurtların ortaya çıkış hikayeleri Empty Kurtların ortaya çıkış hikayeleri

Mesaj tarafından dark-man Paz Ocak 02, 2011 8:22 am

Kendi anlatımım ama wolfteam ın resmi hikayesinden küçk alıntılar var.
Temel Kurt: ilk kurt çalışmaları taaa 2. dünya savaşına dayanıyor. naziler o sıralarda hem savaşıyor hemde gizli bir şekilde "kurt adam" projesi üzerinde çalışıyorlardı. insan DNA sına kurdunkini aşılamayı başarıyorlar ama ne yazıkki bu o insani öldürüyordu.Günümüzden birkaç yıl önce bir formül bulundu. ve bu formül bir insanı onu öldürmeden kurt adama dönüştürüyordu. ama bu ilk kurtlar o kadar dayanıklı deildi yıl 2012 bu formül geliştirildi ve kurt admlar daha dayanıklı hızlı ve güçlüydü artık.ve daha sonra yavaş yavaş yayıldı bu formül ve dünyanın birçok yerine ulaştı dünyada gizliden gizliye bir savaş çıkmıştı. işte ilk kurtlar bu şekilde ortaya çıktı.
Güç Kurt: yıl 2016 temel kurtlar birbirinin aynıydı sadece kırmızı ve mavi olarak ayrılıyordu ama sonradan bazı bilim adamları bu temeli nasıl güçlendiririz die düşündü ve ona kalkan takmayı ve formülde bazı geliştirmeler yapmayı düşündüler. aradan bir sene sonra paien labr. dan bir kurt ortaya çıktı ve bu kurt daha güçlüydü ayrıca bir omzunda kalkan taşıyordu.
Gardiyan Kurt:aradn 3 yıl geçti kurtlarla mücadele hala devam ediyor. maviler kırmızıların büyük baskılarına dayanamaz hale geldi. ve savunma amaçlı bir kurt daha üretti bu kurt 2 farklı kurt dna sı ve insan dnası birleşiminden oluşuyor ve çok ama çok dayanıklı. kurşun geçirmiyor, bombadan çok az etkileniyordu. ayrıca büyük cüssesi ve kükremesiyle düşmanlarından üzerinde büyük bir psikoljik baskı yapıyordu.bu kurt sayesinde kırmızıılar püskürtüldü ama bazı köstebekler bu kurt formülünü mavilerden sızdırdı. böylece kırmzılarda gardiyan üretti. durum eşitlendi.
Hayalet Kurt:aynı yıldayız kırmızılar mavileri yenmekte kararlı. yeni kurt arayışı içindeydiler ve bilim adamalrının akıllarına neden bir görünmez kurduumz olmasın die bir fikir geldi ve doğadaki zayıf ve güçsüz bir kurt cinsinin dnasını insana aktarıp bazı cihazlar sayesinde bu kurtu sabit durduğu zaman görünmez yapan aletler geliştirdiler.
bu kurt her yere gizlenior hızlı hareket edior ve görünmezlik avantajını kullanarak düşmanlar sinsice avlıyordu.daha sonra maviler bütün birliklerini seferber edip kırmızılardan bu formülü çalıyor ama hayalet kurtlar bu saldırıdan sağ çıkıyor kendilerini duvarlara gizleyip kurtardılar ama geri kalan tüm kırmızılar öldü.
Zeki Kurt:kırmızılar intikamda karalıydı ve bilim adamları yeni kurtlar üretme peşindeydi ama tüm kırmzı askerleri mavi saldırısı sırasında ölmüştü. bu yüzden bilim admlarından bazıları kendini feda etti ve doğadaki en zeki kurt cinsinin dna sını bazı bilim adamlarına aktardı ve ortaya bu kurt çıktı. bu kurt küçük boyutlu ama çok çevik ve hızlıydı bu yüzden mavi tarafın insanları birer birer bu kurtlar tarafında öldürülüyordu ama kurtlar onlara karşılık vermemiyordu çünkü bu kurtlar hızlıydı bu yüzden diğer kurtlardan kaçabiliyordu rahatça.
Vahşi Kurt:Mavi taraf bunun üzerine küçük bir araştırmayla doğadaki en vahşi kurtun dnasını insana aktardı. ama bu yeni kurt adam o kadar vahşiydiki çarpışma sırasında kendi takım arkadaşlarına bile saldırdı. bunun üzerine bilim adamları sakinleştiriciyle bu kurtları hapsetti. en son savaş raporlarından sonra bu kurdun aslında okadar güçlü olmadığını farkettiler. ve bu kurdun bir koluna en son teknoloji uzayabilen bi metal alet takıldı bu metal alet hafif ama çok keskin ve güçlüydü. ayrıca uzayabildiği için zeki kurtları avlayabilicekti. ve bu sefer bu kurttan seri üretime geçerek tek başlarına düşmanın üzerine saldılar.ama bunu yapmadan önce onlara çok fazla düşman olduğu zaman kendilerini feda etmeleri için gövdelerine sivri ve ateşlendiğinde çok ısınan oklar monte edildi.böylece vahşinin uzayabilen bu aleti sayesinde zekilerde öldürüldü. ama kırmızılar hazırlıklıydı ve yaklaşık 20 tane gardiyan üretmişlerdi saldırı asdece kırmızının zeki kurtlarını öldürmekle kaldı.
Deli kurt: Vahşi saldırısı üzerine iki tarafta uzun bir süre sesiz kaldı.aradan 2 yıl sonra bilim admları hala doğada kurtların yaşam tarzını inceliyordu ve vahşi kurt cinsine benzeyen ama çok tuhaf hareket eden ve avına pusu atmadan delice onun üzerine atlayan ve koşan bir kurt cinsine rastlandı.bu kurt onlara savaşta yardım edebilirdi. aynı zamanda silahlar üzerine araştırma yapan bazı bilim admlarıda özel pençe eldivenleini icat etti.bu eldivenler kullanıldığında çekim topu atıyordu ve bu çekim topu etrafta hangi cisim yada insan olursa olsun onu kendine çekiyordu. ve ayrıca bu yeni keşfedilen tuhaf kurdu hemni nsan dna sına aktardılar.ve eldivenleride sadece bu yeni kurt üzerinde kullandılar. ve maviler tekrar saldırdı ama kırmızılar bu süre zarfında boş durmamış kendi savunmalarını yapmış makinalılar ve gardiyanlarla düşmanı geçirmemeye kararlıydılar.ama bu deli kurtlar eldienleriyle gardiyanları mavilerin olduğu yere kadar çekmişti tabiki maviler hemen roket ve makinalılarla karşılık verdi. tüm gardiyanlar bu şekilde katledildi.
Hayalet 2 kurt:Kırmızılar tekrar yeni kurt arayışı içindeydi ve doğadaki en dikkatli hareket edenve pusu atan kurt türlerinden olan bir cinsi insana aktardı ve en son araştırmalarla gelişirilen, hayalet kurtun kullandığı görünmezlik aletinde bir kaç köklü değişiklikten sonra bu alet yeni kurda şeffaflık kazandırıyordu bu sayede düşmanlara kolayca yaklaşıyor ve onlara en hain saldırıları yapıyordu.ama bu savunmaları aşmaya yetmiyordu.
Buz Kurt:bu saldırının üzerine mavi taraf düşmanın kanını donduracak bir kurtla karşılık veriyor.Buz kurt. bu kurt kutup kurdunun Dnasında bazı değişiklikler yapılarak üretildi aynı zamanda içine monte ediklen bazı küçük aletler sayesinde bu kurt hep soğuk kalıyor 50 C sıcaklıkta bile buzları çözülmüyordu. ayrıca yine bazı aletler sayesinde buz bombası atabiliyordu bu bomba patladığı zamn etki alanındaki herşey ve herkes donuyordu.ama bu kurdun kafası çok hassas dı bü yüzden kafasına onu koruması için bir metal parçası ayrıca bacaklarının bazı yerlerinede onu pençelerden korumassı için ince metal parçaları takldı.ve maviler tüm birliğni seferber etti.fakat kırmızıların savunma okadar güçlüydüki sadece mavilerden bir bu zkurt hayatta kalmıştı. ve o son kalan kurt ise son kalan makineliyi dondurupüzerine saldırdı. sonra iki taraf arasındaki savaş tekrar kızştı ve iki tarafta özel destek çağırdı.ve tekrar savaş başladı.bilim admalrı yine kurt üretmeye ve iki tarafta sonu gelmez çatışmalara başladı.

BEĞENDİYSENİZ 1 YORUMU YADA TEŞEKKÜRÜ EKSİK GÖRMEYİN!
dark-man
dark-man
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : pccanawari <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 68 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 Doğum tarihi : 26/01/95 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10 Yaş : 27 Nerden Nerden : izmir

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Kurtların ortaya çıkış hikayeleri Empty Geri: Kurtların ortaya çıkış hikayeleri

Mesaj tarafından skıns Perş. Mart 24, 2011 5:48 pm

helal olsun kardes güzel olmuş eline sağlık +rep
skıns
skıns
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/02/11

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Kurtların ortaya çıkış hikayeleri Empty Geri: Kurtların ortaya çıkış hikayeleri

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Perş. Mart 24, 2011 9:24 pm

DAHA ÖNCE 5 KERE PAYLAŞILDI :S KİLİTLEMİYORUM. AYNI KONULARI BULURSAM KİTLİCEM Smile


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ÖZEL İMZA İSTEYEN ARKADAŞLAR Ö.M ATABİLİRLER....

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HellOfKsK35
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 25 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Kurtların ortaya çıkış hikayeleri Empty Geri: Kurtların ortaya çıkış hikayeleri

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Cuma Mart 25, 2011 7:42 am

HellOfKsK35 demiş ki:DAHA ÖNCE 5 KERE PAYLAŞILDI :S KİLİTLEMİYORUM. AYNI KONULARI BULURSAM KİTLİCEM Smile


nerde 5 kere yazilmiş yinede cok güzel


5kere yazildiysa 5inide sildiysen bilemem Very Happy


[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


ProGrAmFiLeS

Bu gün değil belki bir gün: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


Grup 84 akıyor zaman:
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz