WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Join the forum, it's quick and easy

<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..!

+3
emok785
SeaMs
ShadowLord
7 posters

Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..! Empty Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..!

Mesaj tarafından ShadowLord Perş. Tem. 29, 2010 7:46 pm

Programın rar şifresi:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kimse görememiş rar şifresini o yüzden en başa yazdım xD

Yine ben [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 26lık hile setimi bilirsiniz hile aleminde çok ünlüydü her sitede vardı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şimdi ise "50 LİK HİLE SETİ" yapmış bulunuyorum sizler için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Buna gerçekten çok uğraştım sırf uploadını filan yapmak hemen hemen 2 saatimi aldı. Neyse efendim tarama sonuçlarını da koydum ama nod32 ile taradım sadece.. Ve herkes rahatlıkla indirsin diye rapide upload etmedim!!!

Not: Hile setinin içinde program listesi var ama program açıklamalarını sadece sitede yayınlıyorum...

Programın Linki:

Alıntı:

Tarama Sonuçları:
Alıntı:

Rar şifresi:
Alıntı:

Program Listesi ve Açıklamaları:
Dikkat! Bu 50 adet hile programından oluşan hile seti [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] için hazırlanmıştır...
Sadece otomatik giriş programlarında banlanma riski çok azdır diğer tüm programlarda banlanma riski vardır.
ßy PcCaNaWaRı...
Taklitlerimizden Sakının!!!
Program Listesi:
1)M2 Multihack 1.82 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
2)M2 Multihack 1.83 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
3)M2 Multihack 1.84 (beta) (speed hack, teleport hack, canavar çekme hilesi yapabilirsiniz.)
4)Ultimate-Hack (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
5)Multi-Hack Selector 1.7 (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
6)Kitap2 (speed hack, oto kasma hilesi yapabilirsiniz)
7)Ultimate (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
8)Metinim (speed hack, teleport hack yapabilirsiniz.)
9)TurboMetin1.2_TR_ (speed hack yapabilirsiniz)
10)CustomTeleport (teleport hack yapabilirsiniz.)
11)Custom-Teleport (teleport hack yapabilirsiniz.)
12)L3GO (bunun içindeki exe yi metin2 clienti atın sonra kısayol yapıp masaüstüne alın speedhack yapar ama yaptığınız belli olmaz)
13)Cheat Engine 50 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
14)CheatEngine511 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
15)CheatEngine53 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
16)CheatEngine54 (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
17)artmoney727eng (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
18)artmoney728eng (ramdaki verileri kurcalayarak hile yapmanızı sağlar.)
19)actoolinstall_540 (bu da cheat engineye biraz benzer.)
20)AntiPatch_V4 (patch yapmanızı önleyen bir program.)
21)AntiPatch_V5 (patch yapmanızı önleyen bir program.)
22)1 (sürekli 1 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
23)2 (sürekli 2 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
24)3 (sürekli 3 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
25)4 (sürekli 4 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
26)5a (5 saniyede bi 3 tuşuna basar.oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
27)10a (10 saniyede bi 3 tuşuna basar.oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
28)10b (10 saniyede bi 4 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir. ama açıkken konuşamazsınız.)
29)10c (10 saniyede bi F1 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir)
30)10d (10 saniyede bi F1 tuşuna basar. oto kasmada kullanılabilir)
31)Sa (sürekli 3 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
32)Sb (sürekli 4 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
33)Sc (sürekli F1 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
34)Sd (sürekli F2 tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
35)Space (sürekli boşluk tuşuna basar oto kasmada kullanılabilir.)
36)Auto Pick (sürekli " tuşuna basar yerdekileri toplar oto kasmada kullanılabilir ama açıkken konuşamazsınız.)
37)Auto Balık Toplama (F3 E yemi F4 balık skilini koyuyoruz.
sonra adamımıza üstten bakıp sonuna kadar yaklaştırıyoruz.ve botu çalıştırıyoruz.)
38)fishing_beta_0.1.3i ((F3 E yemi F4 balık skilini koyuyoruz.
sonra adamımıza üstten bakıp sonuna kadar yaklaştırıyoruz.ve botu çalıştırıyoruz.)
39)metin2bot (Önce metin2 yi açın sonra hemen programı açıp hızlıca metin2yi açın
program sürekli mouseyi bi yerlere götürür o yüzden açıkken hiç bişey yapamazsınız.)
40)resourcesHP (oto hp basar)
41)resourcesPDE (oto hp basar)
42)resourcesPIT (oto hp basar)
43)resourcesA (oto hp basar)
44)İtem Ve Para (bununla daha fazla item ve para düşürürsünüz ama actool un kurulu olması lazım.)
45)zoom.nebel(Otomatik giriş yapmanızı sağlar ve oyunda zoom hack yaparsınız)
46)MultiMetinManager (Otomatik giriş yapmanızı sağlar)
47)MetinXP(Otomatik giriş yapmanızı sağlar)
48)Metin 2 Bot v1.2 (oto kasma hilesi xp için)
49)Metin_2_Bot_v2.0_-_XP_Edition (oto kasma hilesi xp için)
50)Metin_2_Bot_v2.0_-_Vista_Edition (oto kasma hilesi vista için)
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..! Empty Geri: Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..!

Mesaj tarafından SeaMs Paz Ağus. 22, 2010 4:22 pm

Teşşekürler + Rep
SeaMs
SeaMs
Kademeli Çavuş
Kademeli Çavuş

Wolfteam Oyundaki Adı : sanane <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 72 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 119 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : -5 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10

http://metin2pvpserverleri.hareketforum.biz/

Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..! Empty Geri: Metin2 Hile Seti "50 ADET" Hile Programı..!

Mesaj tarafından emok785 C.tesi Ekim 30, 2010 8:58 am

ya peki kardeş ben bu arşivi klasöre çevriyorum şifre soruyor verdini yazıyorum şifre yanlış diyo hemen yardım
emok785
emok785
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10

Mesaj tarafından ShadowLord C.tesi Ekim 30, 2010 5:10 pm

Olmuyormu emin misin
ShadowLord
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 31 Nerden Nerden : Eskişehir

https://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından emok785 Paz Ekim 31, 2010 9:09 am

ya deniyorum olmuyor hangisi rar şifresi hemde şifre soruyor rar ları yazıyorum yanlış diyo Evil or Very Mad
emok785
emok785
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/10/10

Mesaj tarafından emok785 Paz Ekim 31, 2010 9:26 am

klosre çıkart diyorum şifre soruyor orda hangi şifreyi yazcam
emok785
emok785
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj tarafından Byenehan1907 Ptsi Kas. 15, 2010 9:14 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şifresinizi yazıcaksın Very Happy
Byenehan1907
Byenehan1907
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : EnEs12459 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 204 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 254 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10

Mesaj tarafından DemonHunTeR Ptsi Kas. 15, 2010 9:30 am

saolasın
DemonHunTeR
DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Mesaj tarafından Zadoba44 Perş. Şub. 17, 2011 8:57 pm

Linkler Bir Acayıp Bende Leklam Cıkıyor :S
Zadoba44
Zadoba44
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 0 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Paz Nis. 03, 2011 7:31 am

bu hileler kalkti calissa bile torrent kaydediyor bence konu adı metin2 ban seti 50 adet Very Happy
ProGrAmFiLeS
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD