WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Acıbadem Mobil Evinize Sağlık

Aşağa gitmek

Acıbadem Mobil Evinize Sağlık

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Perş. Ağus. 05, 2010 7:06 pm

SAĞLIK KAPINIZA GELİYOR

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük atılımlarla Türkiye'nin öncü sağlık kuruluşu olan Acıbadem Sağlık Grubu, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesinde Evde Bakım Hizmeti vermeye başladı.
Acıbadem Mobil Sağlık' ın sunduğu Evde Bakım Hizmetleriyle, bireyler trafik derdi yaşamadan ve evden çıkmadan uygun koşullarda istediği hizmeti, istediği yerde alabiliyor. Acıbadem Mobil Sağlık, dünya nüfusunun yaşlanması ve kronik hastalıkların artmasıyla birlikte hastanede alınan sağlık hizmet sunumunun bütünleyici ve kişiye özel olarak kurgulanmış şeklini Evde Bakım hizmetiyle hastane dışında sunuyor.
"Amacımız yaşam kalitesini yükseltmek"

Yakın gelecekte hizmet kalitesi ile sektörde akla ilk gelen şirket olmayı hedeflediklerini belirten Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay; "Acıbadem Mobil Sağlık olarak ‘Evde Bakım' hizmeti vermeye başladık. Türkiye'de evde bakım hizmeti denilince akla yaşlıların bakımı ya da sadece hemşirelik hizmeti geliyor. Oysa biz, yetkin sağlık profesyonelleri ile evde ve hastanede tüm hemşirelik uygulamalarına ek olarak, anne-bebek sağlığı, ev/oda dezenfeksiyonu, yara bakımı ve pansumanı, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri, kan alma ve laboratuvar tetkikleri, kateter ve sonda uygulamaları, tıbbi cihaz temini, hasta eğitimi gibi hizmetleri de bütünleyici bir şekilde, bireyin yaşam kalitesini yükseltmek, olası enfeksiyonları önlemek ve maliyetleri azaltmak amacıyla sunuyoruz. Acıbadem Sağlık Grubu olarak hastanelerimizde verilen nitelikli sağlık hizmetini eve ya da hastanın bulunduğu ortama (iş yeri, huzurevi gibi) Mobil Sağlık olarak taşıyarak hastalarımızın kendilerine özel ve özgür ortamlarında hizmet almalarını sağlıyoruz. Tüm bu hizmetleri, hastanede alınan hizmetin devamlılığını sağlayıcı şekilde veriyoruz" dedi.

"Güney Kore'den sonra en hızlı yaşlanan ikinci ülkeyiz"

Entegre sağlık sistemine sahip olmanın konforu ve ayrıcalığını, Acıbadem Mobil Sağlık'tan hizmet alan tüm bireylere 7 gün 24 saat verdiklerinin altını çizen Acıbadem Mobil Sağlık Evde Bakım Merkezi ve Teletıp Koordinatörü Seyyal Hacıbekiroğlu, bu yıl için İstanbul'da verilen hizmetlerin kısa süre içinde öncelikle Acıbadem Hastaneleri'nin yer aldığı tüm illerde olacağını belirtti. Hacıbekiroğlu; "Ülkemizde ve dünyada yaşlı nüfusunun artışına bağlı olarak kronik hastalıklarda da artış görülüyor. Yatağa bağımlı hastalıkları ve engelli nüfusunu da düşünecek olursak evde bakıma duyulan gereksinim giderek artıyor. Güney Kore'den sonra en hızlı yaşlanan ikinci ülkeyiz. 2050 yılında Türkiye' de 14 milyon kronik hasta, engelli ve bakıma muhtaç yaşlı olacak. Bu yaşlıların bakımı ve sağlık sorunları için devletin de birçok girişimi olduğunu görüyoruz. Bunun yanında özel ya da kamusal olarak hizmet veren şirketlerin sayısında artış var. Bu konunun önemi hızla artıyor" dedi.


"Acıbadem kalitesiyle evinize geliyoruz"

Hacıbekiroğlu Acıbadem Mobil Sağlık'ın Evde Bakım hizmet sunumundaki farklılıkları şöyle dile getirdi; Hizmet fiyatlarımız piyasadaki fiyatlardan daha düşük veya aynı, işlerinde yetkin ve gerekli eğitimleri almış kişileri bünyemizde barındırıyoruz. Acıbadem kalitesiyle hizmet sunuyor; hem hastalarda hem de çalışanlarımızda güven yaratıyoruz. Entegre sağlık sistemi olmanın sağlamış olduğu sağlıkla ilgili her türlü donanım, bilgi, teknik alt yapıya sahip olarak iletişim ve işbirliği kolaylığını hizmete yansıtıyoruz ve böylelikle hasta merkezli hizmet sunuyoruz."

7 Gün 24 Saat…

Hacıbekiroğlu; "Supervisorların düzenli hasta ziyaretleri sayesinde hizmetimizi sürekli, nitelikli kılıyoruz. Evde bakım hekiminin varlığı sayesinde tıbbi bakımda süreklilik sağlıyoruz. Callcenter'ın varlığı ile bireyler bize 7 gün 24 saat 444 9 724 numaralı telefondan ulaşabiliyorlar" dedi.

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Hakkında;

Acıbadem Sağlık Grubu; 1991 yılından bu yana, 1.350 hekim olmak üzere 7.000'den fazla çalışanı ile toplam 24 şubede yaygın biçimde hizmet veriyor. Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. ise Temmuz 2008 yılında, % 80 Acıbadem Hastaneleri A.Ş. ve % 20 Acıbadem Poliklinikleri A.Ş. ortaklığında kurulmuştur.

GA_googleFillSlot("halti");


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz