WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Sarı Kırmızı Duvar Hack %100 Denedim win7 uyumlu

Sarı Kırmızı  Duvar Hack %100 Denedim win7 uyumlu Empty Geri: Sarı Kırmızı Duvar Hack %100 Denedim win7 uyumlu

Mesaj tarafından Tuzak1 Bir Salı Ocak 04, 2011 9:09 am

,Yorum yokmu
Tuzak1
Tuzak1
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 4 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/01/11

Kullanıcı profilini gör

Sarı Kırmızı  Duvar Hack %100 Denedim win7 uyumlu Empty Geri: Sarı Kırmızı Duvar Hack %100 Denedim win7 uyumlu

Mesaj tarafından sonurakar Bir Salı Ocak 04, 2011 6:07 pm

seni tebrik ediyorum arkadaş bu kadar mantıksıız linke reklama tıkla olayını yaptırmadığın için Denemedim ama teşekkür ediyorum

//EDİT..!!Senin O mantıksız diyerek Geçtiğin reklam buranın aylık kirası.

By ProGrAmFiLeS
sonurakar
sonurakar
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 7 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/01/11

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından neco_emir Bir Perş. Ocak 06, 2011 1:02 pm

YA RAKDAŞIM YAPIYORUM AMA DONUYOR OYUN
neco_emir
neco_emir
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 9 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından sonurakar Bir Perş. Ocak 06, 2011 3:22 pm

bende hileyi açtığımda windows hata veriyordu işlemi durdurdu çözüm ara vs gibi
ben win 7 x64 ultimate kullanıyordum
netfremework 4.0 x64 yükledim
java x64 yükledim.
oyunu kaldırdım yeniden kurdum.
çalıştırdım partchleri yükledikten sonra kullanı adı şifre istedi
oyunun kurulu klasörünü açtm dosyaları attım.
giriş yaptım sorun tamamdır
sonurakar
sonurakar
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 7 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/01/11

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından karapuma50 Bir Cuma Ocak 14, 2011 12:37 pm

Embarassed
karapuma50
karapuma50
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : ^^Tam35Lee3^^ <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 5 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından moskolima Bir Cuma Ocak 28, 2011 2:45 pm

hani link ya gözükmüyor
moskolima
moskolima
Birinci Sınıf Er
Birinci Sınıf Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 35 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/01/11

Kullanıcı profilini gör