WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Keyloggerdan Kurtulma

Keyloggerdan Kurtulma

Mesaj tarafından DemonHunTeR Bir Salı Kas. 16, 2010 1:35 pm

Öncelikle Keylogger = ? Diyenler için

evet arkadarşlar ilk önce pc nizde keylogger olup olmadığını nasıl anlarız bunu acıklıyorum:

ctrl+alt+delete ye basın ve oradan işlermere gelin orda services.exe wardır bunun yanında system yazması lazım
eğer system değilde yanında kullanıcı ismi yazarsa örn: admİn gibi
anlayın ki pc dinzde keylogger war !

keylogger dan kurtulma:

1.ilk önce başlat/çalıştır/msconfig bunu yazın ordan başlangıca gelin ve bütün işlemleri devre dışı bırak de sonra pc nizi yeniden başlatın

2.bilgisayarım/c/windows/system e gelin ordaki services.exe i silin

3.sonra yine calıştır/msconfig a girin tekrar başlangıc bütün işlemleri uygulaya tıklayın ve pc nizi yeniden başlatın ve artık keylogger dan kurtuldunuz!...

İsterseniz ctrl+alt+delete ye gir işlemlere gel services.exe in yanına bakın yanında system yazar..

test edip denenmiştir.

ALINTIDIR

SABİT PLS

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Kullanıcı profilini gör

Geri: Keyloggerdan Kurtulma

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Salı Kas. 16, 2010 2:13 pm

Çok teşekkürler Saol Sabitlendi

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Mesaj tarafından DemonHunTeR Bir Salı Kas. 16, 2010 2:18 pm

Ö.deil

DemonHunTeR
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : llBywaRRioRl <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 370 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Nerden Nerden : Geldim Ben

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından GaMeRKiNg Bir Paz Kas. 21, 2010 4:21 pm

vay be bende keylogger varmış hemen kurtuliyim xD

İmparator NERON nasıl yakmışsa romayı CİMBOM uğruna yakarız bu dünyayı!!,
'Hayatta kimseye güvenmeyeceksin' demek saçmalıktır inan. Ama kime 'iki defa güveneceğini' hesaplamalı insan.

Ben Dünya'ya insanları güçlü yapmak için gelmedim, onların güçsüzlüklerini kullanmak için geldim
Adolf Hitler

GaMeRKiNg
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : anilak96 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 532 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 780 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 8 Doğum tarihi : 16/11/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10 Yaş : 21 Nerden Nerden : Ankara xD

Kullanıcı profilini gör http://www.srotr123.tr.gg/

Mesaj tarafından ProGrAmFiLeS Bir Çarş. Ara. 15, 2010 8:26 pm

Keylogger bir Aile bireyiniz (anneniz babanız vb.) tarafından sizin neler yaptıgınızı görmek için internet firmanız tarafından gönderilebilir.Ücretlidir.Keylogger eğer size birisi usta birisi keylogger gönderdi ise yerel disk C üzerinden Windows'a girin ve server.exeyi aratın cıkan dosyalar sizin bilgisayarınıza yapışmıştır.
Cözüm için ilk önce server.exeleri siln sonrada bu işlemi uygulayın eğer bir sonraki gün tekrar gelmişse ya sizi biri oynatıyor korumanız yok yada siz bir multiplayer ,online gibi oyunlarda bir işlem yapmak için başka bir siteyi kullanmıssınız geçmiş olsun Eğer gerçek keylogger ise Cıkmaz Format atılana kadar

ProGrAmFiLeS

Bu gün değil belki bir gün: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Grup 84 akıyor zaman:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ProGrAmFiLeS
Moderator
Moderator

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 472 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 825 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 104 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/11/10 Nerden Nerden : evdenxD

Kullanıcı profilini gör