WOLFTEAM FORUM HACK FORUM
<meta http-equiv="refresh" content="5;URL=http://www.forumoloji.com">

Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek

Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından MKrp Bir C.tesi Tem. 31, 2010 7:47 am

Kod:
Çeviri yaptım umarım anlarsınz..

WIS / WLS / Aeria / Uber Bilgi Page Hack - FİYAT: 20 $ LİSANS SADECE PER USD (her lisans YAŞAM İÇİN IS WTS!)


Lütfen Dikkat:

- Teleport Bomb Site kesmek için şu anda çalışmıyor.
- Grenade Tipi kesmek şu anda çalışmıyor.


Demo Videolar Uber kesmek için burada bulunabilir:

[) / Aeria Uber (Part 1 Hack / WLS] Se4nH4x Sanayi WIS HD
[/ Aeria Uber (Part 2) kesmek / WLS] Se4nH4x Sanayi WIS HD
[) / Aeria Uber (Bölüm 3 Hack / WLS] Se4nH4x Sanayi WIS HD
[) / Aeria Uber (Part 4 Hack / WLS] Se4nH4x Sanayi WIS HD
[) / Aeria Uber (Part 5 Hack / WLS] Se4nH4x Sanayi WIS HD
[Fest su çulluğu WolfTeam] Se4nH4x Sanayi HD
[] Se4nH4x Sanayi WolfTeam Fun HD
onlar yüklenmesi biraz zaman alabilir bu yüzden - Not: videoları HD formatındadır. Ben de tam ekran video izlemenizi tavsiye.


Şu anda, bu yüzden,-me uber kesmek olarak okunur size yanlış bilgi vermek değil şunlardır:


Se4nH4x Industries Uber Sean Hack Wolfteam

İşleri WIS üzerine WLS, ve WTS WS
Eserler 32 bit (x86) ve 64 bit (x64) Windows XP, Windows Vista ve Windows 7


Beni Oku

Dosyalar Birlikte:
· UH.dll (ana DLL kesmek)
· UberJector.exe (enjektör UH.dll enjekte)
· Loader.dll (UberJector.exe aynı klasörde olmalı)
· WTConfig.cfg - Yapılandırma kesmek hotkeys için dosya. C Bu yapılandırma dosyası: \ sürücüsüne yerleştirin.
· ConfigUtility.exe - sen benim uber içinde kesmek için kısayol tuşları değiştirmek istiyorsanız, kesmek Windows Vista / Windows 7 kullanıcıları sağ tıklayıp ConfigUtility.exe gerekir ve Yönetici olarak çalıştır seçmek ConfigUtility.exe (run). Tıklatın Talimatları düğmesini her kesmek için kısayol tuşları değiştirmek için talimatlar için ConfigUtility.exe çalıştırdıktan sonra.
· DON'T birden kesmek için (sen F1 hem Out Body Experience ve Hızlı Yeniden doğma için kısayol olarak olmaması gibi) aynı hotkey ayarlayın.


Hack açıklaması Birlikte:
· Otomatik Güncelleme Özelliği: Bu şekilde tüm işaretçiler, adresler ve uzaklıklar otomatik olarak çalışma zamanında dinamik oyun güncellemeleri ile ilgili kesmek yapım sırasında bulunan kodlanmıştır olmuştur kesmek.
Aşağıdaki kesmek / kapama tuşları kullanılarak açıktır:
Derecelik bir Body Experience Hack: Bu değişiklik kesmek için kamera görünümle. hack etkinleştirerek, / aşağı tuşlarını kadar artırmak veya oyuncu kameralar yüksekliği azaltmak için kullanabilirsiniz. Çalarınızın vücudu yere Ancak kamera olacak kalacak ne z-size koymak o Koord. Not: kurt geri zemin ve çömelmiş de geri yere bizim kamera getirecek kamera getirecek değiştirme. hack sinek varsa / hayır yerçekimi zaman dışarı beden deneyim o kadar sizin bulunduğunuz konumu / aşağı tuşları kamera kullanabilirsiniz etkin kalacaktır etkinleştirmek etkindir.
· Anında Yeniden doğma Hack: Bu anında Ölünce karakter respawn olacak kesmek. Bu kesmek ile iki seçenek - ya mevcut silah ile respawn yapabiliriz veya silah seçim menüsü ile respawn olabilir.
· Spawn Geçen kesmek öldü, işte bu yüzden respawn zaman ya da bir sonraki turu başlar ki yapacak kesmek etkin, sen respawn olacak veya geçerli konumundan başlar. Ne zaman anında respawn ile birlikte kesmek kullanılan anında aynı yerde respawn olacak.
· Wolf Tipi Hack: Bu ne kurt tür oyunda kullanmak istediğiniz değişikliği sağlayacak kesmek. Not: bonus gibi bazı özellikler HP ve görünmezlik zaman kurt türleri değişen gösterilmeyecektir.
· No Clip: Bu kesmek senin oyuncular fizik bayraklarını ki engellerin üzerinden yürüyüş yapabilirsiniz gibi ayarlar. Bu konuda kesmek ile, duvarların üzerinden yürüyebilir, kat, vs ile düşme
· Bring Your Own Ladder (BYOL): Bunu kesmek kullanmak için, önce bir merdiveni tırmanmak gerekir. Iken, BYOL hotkey basın merdiven tırmanma. Eğer merdiven tırmanma devam ederseniz, size çok normal daha yüksek tırmanmak mümkün olacak göreceksiniz. Ayrıca, bir kere etkinleştirdikten sonra bir merdiven tırmanma sırasında, artık haritada istediğiniz her yerde bir merdiven tırmanmaya olanak BYOL herhangi etkinleştirebilirsiniz! Kendi merdiven getirdi düşünün. Eğer merdiven kurmak ve bunu tırmanmaya. Bu kesmek, ne zaman ileri ya da geriye basın etkin olduğunda, yukarı sanki bir merdiven tırmanıyor tırmanırım. kesmek ile, bir "görünmez merdiven tırmanma vardır." İnsanlar göğe yukarı uçan göreceksiniz.
· Hack Bu hareketin hızı ördek, yürümek veya koşmak artacak kesmek Hızlı hareket ettirin. Bu, kesmek hotkey kullanarak kesmek etkinleştirmek kullanın. Daha sonra / - artırmak / azaltmak numpad + kullanmak için hareket hızı. yeni durum için için etkili olması için, sizin için ya yeniden spawn, insan, geçiş silah veya oda yeniden katılmak - Sadece silah anahtarlama öneriyoruz içine bir kurt / arkasına morph gerekir. öncelikle, senin ördek hızı 90 olacak kesmek etkinleştirmek zaman, senin yürüyüş hızı 120 ve koşmak hız bu rakamlar 280 (özel bir birim) olacak. Bu bir insan için varsayılan vardır. Ne zaman kullanımı + / - bu istatistikler / 25 hotkey basın başına azalmış artırılacaktır.
· Git Yükseklik Hack: Bu sıçrama yüksekliği artacaktır kesmek. Bu, kesmek hotkey kullanarak kesmek etkinleştirmek kullanın. Daha sonra / - artırmak için / senin atlama yüksekliği azaltmak numpad + kullanın. yeni durum için için etkili olması için, sizin için ya yeniden spawn bir kurt / arkasına içine insan veya oda yeniden katılmak - Ben sadece yeniden intihar kesmek kullanarak yumurtlama öneriyoruz morph gerekir. öncelikle, sizin sıçrama yüksekliği 650 (bu sayı ile özel bir birim olacak) kesmek etkinleştirmek zaman. Bu bir insan için varsayılan değerdir. Ne zaman kullanımı + / - senin sıçrama yüksekliği / 25 hotkey basın başına azalmış artırılacaktır.
· Observer Hack: Bu gözlemci mod yerleri kesmek. mod etrafında yere istediğiniz uçabilir gözlemci olarak. Ne zaman wall hack ile kullanılmıyorsa, duvarların uçabilirsiniz. gözlemci modunda, silah ateş edemem ve bomba atan, ancak - Eğer bıçak ve kurt ile oyuncular saldırabilir. Bu kesmek devre dışı bırakılırsa, o ne kadar sağlık ya da cephane var göremezsiniz göreceksiniz. Bu, bu kesmek kullanarak talihsiz bir yan etkisidir. Ancak, bu kesmek yararlıdır. Siz diğer takımlara temel ve daha sonra bunları aşağı kara böylece devre dışı bırakmak ve haritadan uçabilir sonra onları öldürür.
· Oyunu Modu kesmek: ad, bu sizin şu anda oyun modu bu kesmek dahil kesmek bulunduğunuz oyunun oyun modunu değiştirmek sağlayacak kesmek anlaşılacağı gibi size ölüm maçı ve eski fetih arasında modları oyunu değiştirmenizi sağlar . Ölüm maçı yararlı haritalar nerede normalde respawn mümkün (örneğin bomba yerleştirmeye olamazdık yumurtlama için) ve EX-Conquest yararlı kurt türlerini içine normalde bir maçta kullanmak mümkün olmaz değişen içindir.
· Üçüncü Kişi Profili kesmek: Diyelim ki, üçüncü kişi oynamak.
· Adınız ve Sağlık ESP kesmek: Berabere oyuncu isimleri ve HP halklarının baş yukarıda. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
· İntihar kesmek: Adından da anlaşılacağı gibi, intihar "çalarınızı öldürecek kesmek. Ancak, sunucu taraflı ölüm değil - yani insanlar bir mesaj öldüğünü söyleyerek göremezsiniz. Bu kesmek size üssünde respawn sağlamaktır yok. Fare üzerinde kullanmak için, basit ve hotkey vurmak sonra hit "sol klik" ve bir seçim ile silah seçin respawn olacak. Yerinde respawn ile birlikte mevcut konumda respawn için kesmek için kullanabilirsiniz! Eğer dışarı cephane tükendi eğer, o zaman bunu, o zaman temelde doğru nerede olduğunuzu ve ardından tam bir klip ile oynamaya devam respawn yapabilir!
· Chams: Chams seçtiğiniz her türlü renklere ve insanların turnike duvarların üzerinden görülebilir. , Yapılandırma programı ile renkleri seçebilirsiniz. Sanki seçtiğiniz renkler, yapılandırma programını yeniden kaydetmek vermedi görünür, ancak onlar gerçekten kurtardı emin. Oyunda değişiklikleri görmek için gidin. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
· Duvar Hack: Wall Hack sen duvarları üzerinden diğer oyuncular ve nesneleri görmenizi sağlar. Bu gibi chams tür, fakat renkleri yoktur.
· Rapid Fire: Shoots mermi Uber FAST. İkinci bir bütün bir klip boş olabilir. Sen delicesine hızlı birincil silah ve ikincil silah ateş ve hızlıca, el bombaları atabilir. Bu kesmek devre dışı bırakmak için, hızlı ateş hotkey basın ve ardından geçiş silah gerekir. Not: devre dışı bırakmak hızlı ateş gerekir imha modunda Oyundaki bomba yerleştirmeye.
· Grenade Hack: bırakmak istediğiniz on kullanılabilir bombası tipleri (MK-5G, Smoke Grenade, Kütle Grenade, MK-5EG, Kütle Grenade SPC, Kırmızı Grenade, Stick Grenade, MK-6G, birine senin bombaları türlerini değiştirmek için MK- 6EG, MK-6E). devre dışı bırakmak için kısayol tuşuna basın Not: kesmek devre dışı bırakmak isterseniz, ardından geçiş silah senin cephane türü için sıfırlayın. Bu şu yamalı ve kesmek devre dışı bırakıldı. tekrar çalışma yapılabilir eğer ben bilmiyorum.
· Hack / No Gravity Fly: Bu kesmek sen yukarı ve aşağı doğru uçmaya sağlar. Ayrıca, sıfır setleri yerçekimi kesmek. Sıfır yerçekimi ki aşağıya düşmek anlamına gelir ama yukarı yüzebilirler. Sıfır yerçekimi otomatik sorunsuz de yukarı ve aşağı doğru uçmaya olarak belirli düzeylere uçmak için ve etrafında ve yangın silah çalışabilmesi için orada kalmak olanak sağlamak için etkindir. beden deneyim dışarı olduğunda otomatik olarak devre dışı ki aşağı / yukarı tuşlarını sinek kullanabilirsiniz olacaktır kesmek sinek etkinleştirmek etkinse.
· Hazır / Hack girin: Bu sadece sizi / oyun ne zaman "kadar hazır" ya da "oyun girin hazır edelim hack" düğmeleri kadar yanmıyor. Eğer bekleme odasında lag eğer Genellikle bu düğmeler için yanar olmayacaktır. Hazır hotkey, ya kadar hazır ya da oyun başlamış olsa da olmasa da bağlı Oyuna girerken Enter / basarak. Eğer odadaki tüm oyuncuların ping görene kadar bekleyin bu kesmek kullanmadan önce. Eğer oyun içinde kendiniz ve sonunda olabilecek diğer oyuncular göremiyorum beklemek yoksa.
Eğer sınır kapısının daha sonra devam böylece · Checkpoint kesmek: Hadi bir "kontrol noktasında kaydedin. A kapısı temelde sadece şu anda ayakta olan yer kaydeder. Sonra tekrar o noktaya dönmek istiyorum, sadece basın "hotkey kapısına kadar gidip geri o yere teleport olacaktır.
· En Finger Spam verin: Bu komik sadece bir el kedi kutu benim linkinizi ardından orta parmak vererek berabere kesmek. Uzun süre hotkey tutun daha orta parmakla verilecektir. Spam aşağıdaki gibidir:


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben sadece aktif oyun sohbet var. Ayrıca hayatta kullanmak gerekir.
· Team Kill: Etkinleştir Bu önceden bir oyun (oda ya da lobide bekleyen örneğin girmeden) kesmek. Bu sizi yerleştirir kesmek "Takım C." Bu oyun tüm oyuncular öldürmek mümkün olacak. Bu odada da kendinizi göremezsiniz. Not: devre dışı bırakır takımında kesmek öldürmek kesmek ile Anahtarlama takım. Eğer devre dışı takım takım değiştirmeyi isterseniz kesmek, öldürmek takım değiştirmeyi ve yeniden takım kesmek öldürmek sağlar.
Adından da anlaşılacağı · olarak Teleport Bombsite kesmek için: hotkey bu herhangi bir tahribat haritaları 1 veya 2 siteye bombalamaya teleport olacak kesmek için acele. Bu özellik çalışma şu anda yok. Üzerinde çalıştı ediliyor.
· Panik Hotkey: Bu kesmek size şu anda bir kerede etkin tüm hotkey'd kesmek sakatlar sağlar. Bu insanlar size kesmek farkedeceksiniz istemiyorsanız yararlı olacaktır. Ayrıca, bu bir "ninja kesmek koyabilirdik." İ.E. Eğer "ninja" lol varlık tarafından algılanması dodged.
· Show Menü Hotkey: show menüsünden kısayol tuşuna basıldığında oyun menüsü görüntülenir. Etkinleştirmek / menü gösterilir herhangi kesmek sakatlar mümkün olacaktır. menülerini kolaydır. Ana menüde listesinde, ve Misc Menü 3 alt menüleri: Görsel Menü Silah Menü bakın. Seçim biri 3 alt menülerin aşağı / yukarı ok tuşları ve bir alt menü size seçili içine girmek için sağ ok tuşunu kullanabilirsiniz kullanarak. Sonra yukarı / aşağı ok tuşları alt menüsünde bu alt menüde kesmek gezinmek için kullanın. Kullanım / sağ ok / a bu alt menüde kesmek sakatlar etkinleştirmek bıraktı. Bir alt menüden çıkmak ve tekrar ana menüye listesine gidip göstermek menü hotkey (insert) kullanın.
· D3D Crosshair kesmek: çizer bir güzel ekranınızın ortasında artı. matuf ile yardımcı olur. * Bu kesmek etkin ve menü üzerinden devre dışı *
Aşağıdaki kesmek otomatik olarak bir oyuna açıktır:
· Anında Reload: Normalde Wolfteam üzerine silahlar yeniden, orada yeniden başlaması arasında bir gecikme olduğu ve ne zaman silahını nihayet yeniden tamamlar. Eğer silahlar yeniden böylece ve atış anında devam Bu kesmek gecikme kaldırır. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
No Güz Hasar · Sen zarar görmesi / Wolfteam yüksek yerlerden düşmek atlama alır. Bu kesmek o kadar ortaya koyuyor yüksek gelen zarar olmayacak düşüyor. Eğer Varış gibi haritaları düşmek eğer bir istisna Ancak bir. Eğer altına düşmek eğer ölecek. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek
· Crosshair Hack: Bu kesmek bir, ekranın ortasında çok görünür artı seyir serin verir. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Vur Start / Yuvarlak End Hack sırasında: Wolfteam, orada tur başlangıcında ve bir silah ateş edemem tur sonunda bir süre önce. Bu kesmek bu yeteneğini bir yuvarlak ya da bir turdan sonra başlangıcı sırasında silah ateş verir bitti.
· Sürekli Shot kesmek: otomatik silahlarla, tabanca gibi silahlar aksine, ateş mermi almak için fare düğmesini basılı tutun olamaz. Bu kesmek çevresinde, etkinleştirmeyle oyuncu ateş tutmak için alır. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Slot 0 WP kesmek: Wolfteam günü silah slot 0 belirlenen seçerek, bunu bir bonus alırsınız 50 WP puan geçerli WP ekledi inanıyorum. Bu, bu bonus 2500 değişiklikleri kesmek. Böylece, silah slot 0 belirlenen seçerek, size 2500 WP puan alacaksınız. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
Eğer arka arkaya mesaj belli bir sayıdan sonra Radyo mesajları kullanmaya devam · Eğer Sınırsız Radyo kesmek: Wolfteam günü, sen bir süre için daha fazla mesaj göndermesini sınırlı olacaktır. Bu, bu sınırlı kaldırır, sürekli telsiz mesajları kullanmayı sağlayan kesmek.
· No Sway kesmek: etrafınızdaki veya çevresinde, oyuncu "sways koşmak yürümek." Örneğin, oyuncu ve sola hareket edecek sağa (hareket örneklemek için silah ağır olduğu için sallanan yani). Hayır sway bu "sway" sorunsuz çalıştırmak, böylece kaldırır. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
· Sonsuz cephane Hack: Bu kesmek 50 ve el bombası cephane üzerinde 5 üzerinde mermi cephane donar. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
· No Recoil kesmek: Farklı silah farklı recoils var. Recoil ne zaman bir tüfek ateşi hissediyorum sarsıntı tarafından tanımlanabilir. Bu sarsıntı zor hep bir hedefe ulaşmak için yapar. size çok daha kolay silah kontrolü böylece No geri tepme silah geri tepme kaldırır. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
· No Spread kesmek: Bir silah ateş, sizin için mermi hepsi aynı noktaya isabet yok göreceksiniz. Bir yaymak nerede mermi isabet ile ilgili olduğu. Hayır yaymak o kadar aynı noktada sizin mermi tüm isabet ortaya koyuyor. Bu ConfigUtility ile devre dışı bırakılabilir kesmek.
senin ping diğer oyunculara göre iyi değil · Eğer Anti Ping Kick kesmek: Wolfteam On oyun odasından sizi atar. bu senin ping diğer oyuncuların göre iyi değil gördüğünde Anti Ping Kick oda sizi tekme dan oyunu durdurur.

Hotkeys / sakatlar kesmek olanaklı kılmak:

Not: Bu varsayılan kısayol tuşları vardır. Onlar ConfigUtility kullanılarak değiştirilebilir.

· F1: / Out Body Experience Hack sakatlar Etkinleştir
Derece yukarı Anahtar: Bir kez dışarı beden deneyim kesmek, fotoğraf makinesiyle yüksekliği artacaktır kadar basılarak etkindir.
Derece aşağıya doğru Anahtar: Bir kez dışarı beden deneyim kesmek, aşağı kamera yüksekliği azalacaktır basarak etkindir.
· F3: Enable / Disable Instant Yeniden doğma Hack - Basın hotkey kez silah seçme menüsü ile anlık respawn sağlamak için; basın hotkey iki kez geçerli silahla anlık respawn sağlamak için; basın hotkey üç kez devre dışı anlık respawn için kesmek.
· F4: / Place Hack Spawn Disable Enable
· F6: / Disable Wolf Tipi Hack etkinleştirin
· Numpad 0: Once kurt türü etkinleştirildiğinde kesmek, numaranız yastık 0 tuşuna basın üzerinde kurt değiştirmek Normal Wolf "için bağlıyor."
· Numpad 1: Bir kez kurt türü kesmek, numaranız pad üzerinde kurt değiştirmek için 1 tuşuna basın etkindir Power Wolf "için bağlıyor."
· Numpad 2: Bir kez kurt türü etkinleştirildiğinde kesmek, numaranız yastık basın 2 üzerinde kurt değiştirmek Guardian Wolf "için bağlıyor."
· Numpad 3: Bir kere kurt türü kesmek, numaranız pad üzerinde kurt değiştirmek için basın 3 etkindir Ghost Wolf "için bağlıyor."
· Numpad 4: Bir kez kurt türü kesmek, numaranız pad üzerinde kurt değiştirmek için basın 4 etkinleştirildiğinde Ghost "atfettiği Wolf 2."
· Numpad 5: Bir kere kurt türü etkinleştirildiğinde kesmek, numaranız yastık basın 5 üzerinde kurt değiştirmek için Smart Wolf "için bağlıyor."
· F7: / No Clip Disable Enable
· F9: / Disable Kendi Ladder getirin Enable
· F10: / Disable Move Speed Hack etkinleştirin
· Numpad +: Artış ördek hareket hız, hareket hız yürüme ve hareket hızı (25 her basın tarafından Artan) - Bu hotkey koşmak değiştirilemez
· Numpad -: Azalış ördek hareket hızı, yürüyüş hareket hızı ve hareket hızı (25 her basın tarafından azalma) - Bu hotkey koşmak değiştirilemez
· F11: / Disable Observer Hack Etkinleştir
· F12: / sakatlar Game Mode Hack etkinleştirin
· Basın vaktiyle: Death Match Değişikliğine modu
· Basın iki kez: EX-Conquest değiştirin modu
değiştirdiyseniz önce · Basın üç kez: Değişim geri orijinal modu (için), bulunduğunuz oda için ilk oyun modu yani
· Ana Sayfa: / Disable Wall Hack Etkinleştir
· ~ / `(Tab yukarıda esc altında, 1 sol) tuşu: Commit Suicide
· Page Up: Yukarı Hazır / Enter Oyunu
· Page Down: / Disable Git Yükseklik Hack etkinleştirin
· Numpad +: sıçrama yüksekliği (25 her basın tarafından Artan) artırın - Bu hotkey değiştirilemez
· Numpad -: Azalış sıçrama yüksekliği (25 her basın tarafından azalma) - Bu hotkey değiştirilemez
· Sil: / Disable Rapid Fire Hack etkinleştirin
· /: / Disable Grenade Tipi Hack Enable Numpad
· Numpad: bu tuşa basın on kullanılabilir bombası türleri arasında gezinmek için *
· Numpad. : Enable / Disable Fly / No Gravity Hack
Derece yukarı Anahtar: Once / hayır yerçekimi etkinleştirildiğinde kesmek, presleme sen yukarı uçmak neden olur uçar.
Derece aşağıya doğru Anahtar: Bir kez sinek / hayır yerçekimi etkinleştirildiğinde, aşağı aşağı uçmak için neden olacaktır basarak kesmek.
· 7 Numpad: Parmak ver
· 8 Numpad: Checkpoint Kaydet
· 9 Numpad: Kaydedilen Checkpoint git
· 6 Numpad: Enable / Disable Team Hack Kill
· Shift: Teleport Site 1 veya 2 Bomb için
· Basın kez Bomb Site 1 için Teleport için
· Basın kez Bomb Site 2 teleport için
· End: Panik Hotkey - devre dışı bırakır tüm hotkey'd kesmek anda etkin
· Ekle: Göster / Gizle Oyun Menüsü * In This hotkey değiştirilemez *

Enjeksiyon Talimatlar:

· En UH.dll senin Wolfteam klasöründe yer Place - örneğin C: \ Program \ WolfTeam \ \ Softnyx Files
· Run UberJector.exe - (Windows Vista / Windows 7 kullanıcıları sağ tıklayıp UberJector.exe gerekir ve yönetici olarak çalıştırın)
· Run Wolfteam
· UH.dll otomatik enjekte sağ enjeksiyon öncesi Wolfteam yükler - Enjektör, aynı zamanda otomatik kapatıldıktan sonra olacaktır. ASLA tıklayın diyor mesaj kutusu: "UH Enjekte ... (Sean Kodlu)" UNTIL Sunucu Seçim Ekranı ulaşmıştır. Sonra ulaşacağını, alt etiket ve tıkırtı OK OK.
Tüm yapmanız gerekenler ·. Yukarıda hotkeys Kullanım / de-kesmek etkinleştirmek.
· Enjoy-Sean Wolfteam kesmek.


Kredi:
· Sean (ben) bu tatlı göt DLL kodlama için.
· Mike (Vandrick) başlangıçta biraz kesmek keşfetmek için.
· Zile kodlama WTOwned ve pub (DASM o bana olanak onu serbest bırakmak için).

· DragonLordU kullanmalıyım Tam Parlak yöntem. çok yararlı olmak için teşekkür ederiz.

Nasıl kesmek benim Uber Alabilirim


sen kesmek benim uber satın almak isterseniz, bunu aşağıdaki düğmeyi tıklayarak yapabilirsiniz:

Not: Yalnızca bir lisans bilgisayar başına satın alınabilir. İkinci bir bilgisayar için ikinci bir lisans (edinme) isterseniz, yine tam fiyat ödemeniz gerekir. Bu insanlar Arkadaş ikinci lisans alma kaçınmaktır.

THAT YOU ödemiş açıklamak için EMAIL ATMAYIN.


tartışmalarda alanda ödedikten sonra, cevap ver ki ödemiş söylemesini. Dahil postanızın ödeme işlem bilgilerini (işlem kimliği / makbuz ID), böylece ben ödeme doğrulayabilirsiniz. Senin ödeme doğruladıktan sonra, aynı e-posta size uber bu google grup için kullanmak google grup kesmek ve bir e-posta alacaksınız ki sizi bilgilendirmek için ekleyeceğiz. tepesinde sonra eklenir, tıklayıp "My Grupları" ve bu uber google grup hack göreceksiniz şimdi abone olan gruplar listesinde parçasıdır. Bir kez google grup hack uber erişimi varsa, size kesmek kullanabilirsiniz sana doğrulamanız gerekir senin HWID verecek HWID kapmak program indirmek gerekir.

Not: Zaman nedeniyle bölge farklılıkları (benim dilimi sen UH google gruba ekledi olsun önce GMT-5) ve kişisel konularla meşgul (Üniversite gibi), orada UH satın aldıktan sonra kısa bir gecikme olabilir. Ödemeler 36 saat içinde işleme konulacaktır.

** YASAL UYARI: Ücretsiz olarak bana tarafından güncellenebilir kesmek uzun verilmektedir güncellemeleri kesmek. zaman gelirse ve Softnyx, başka güncellemeleri verilecektir kesmek güncellenmesi beni engelleyen bir yama bültenleri. İadeler kesmek eğer kalıcı bir kaç gün satın alındıktan sonra yamalı verilmiştir. Ayrıca, / alev ya saygısızlık olmayabilir benim veya benim adam üye. Bunu yapmak içinde güncellemeleri kesmek ileride erişim kaybetme sonuçlanacaktır. Bu da dosyaları kesmek sızıntı için geçerlidir .**

*** UYARI: kimse diğer insanlara MY kesmek yeniden satış yakaladı iznim olmadan kalıcı olarak WEB men edilecektir. Herhangi bir geri ödeme (S) (S HACK İÇİN) SATIN ALINAN verilecek .***

All the best,
-Sean
avatar
MKrp
Ast İdari Başçavuş
Ast İdari Başçavuş

Wolfteam Oyundaki Adı : YeLL0wPeopLe <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 228 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1459 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10 Nerden Nerden : Mani|SA|rıqöL 45

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından HellOfKsK35 Bir C.tesi Tem. 31, 2010 8:20 am

EMEĞİNE SAĞLIK,SAĞOL
avatar
HellOfKsK35
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Wolfteam Oyundaki Adı : HellOfKsK35 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 955 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10063 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 516 Doğum tarihi : 29/08/96 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 22 Nerden Nerden : İzmir/Karşıyaka

Kullanıcı profilini gör http://www.vitamin-matematik.tr.gg

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir C.tesi Tem. 31, 2010 8:31 am

Google Translate Smile


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından pusucu Bir C.tesi Tem. 31, 2010 8:27 pm

bu hack ne işe yarıyor adminim anlayamadımda
avatar
pusucu
Acemi Er
Acemi Er

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 3 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir C.tesi Tem. 31, 2010 8:41 pm

Paralı Bir Hack Her İşe Yariyor Vall Hack Sniperi Taramali Uçma HERŞEY Very Happy
HEPSİDE ÇALİŞİYOR AMA ADAM PARAYLA SATİO se4n ins.


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından MKrp Bir Ptsi Ağus. 02, 2010 7:30 pm

Admin demiş ki:Google Translate Smile

yes Very Happy
avatar
MKrp
Ast İdari Başçavuş
Ast İdari Başçavuş

Wolfteam Oyundaki Adı : YeLL0wPeopLe <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 228 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1459 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10 Nerden Nerden : Mani|SA|rıqöL 45

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Ptsi Ağus. 02, 2010 7:59 pm

Evet dedi çeviriyorum usteki kullanıcı evet dedi Very Happy


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından racertin Bir Paz Ağus. 15, 2010 4:24 pm

kdın çlısıomuymuskı admın vaybee devır ne dewrıne dondu herşey paralı Very Happy Laughing
avatar
racertin
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : lokotima <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Doğum tarihi : 15/05/98 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10 Yaş : 20 Nerden Nerden : istanbul

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Paz Ağus. 15, 2010 5:34 pm

Evet haklısın


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından MKrp Bir Ptsi Ağus. 23, 2010 10:21 am

racertin demiş ki:kdın çlısıomuymuskı admın vaybee devır ne dewrıne dondu herşey paralı Very Happy Laughing
yani devir değişti
avatar
MKrp
Ast İdari Başçavuş
Ast İdari Başçavuş

Wolfteam Oyundaki Adı : YeLL0wPeopLe <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 228 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 1459 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10 Nerden Nerden : Mani|SA|rıqöL 45

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Ptsi Ağus. 23, 2010 10:47 am

MAlesef ole herkez para kapma peşinde Smile


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından racertin Bir Ptsi Ağus. 23, 2010 7:36 pm

ulen büyünce söle konuları anlarsam inş ama Very Happy bnde parayla stcam herşeyi yha adam bi hackle kimbilir kaç milyar yptı blkide hiç alanı yoktur ama bu hile bnce greksiz çünkü örenince banlar sizi ne anlamı kldı hilenin Very Happy:D:D:D
avatar
racertin
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : lokotima <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 21 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 49 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1 Doğum tarihi : 15/05/98 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10 Yaş : 20 Nerden Nerden : istanbul

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Ptsi Ağus. 23, 2010 7:48 pm

Bu Se4nhax Wolfteam gunbound Rakion gibi birçok oyunda hile yapıyor ve satıyorda en az 100 tane cunku hem yabancı serverdan alan hemde bildigim cok satan turk var


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından alperen1 Bir Çarş. Ağus. 25, 2010 11:57 pm

bunun ücretsiz sürümü çıkacak mı MKrp
avatar
alperen1
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : alprernn128 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 169 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10 Nerden Nerden : kayseri

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Perş. Ağus. 26, 2010 8:19 am

Hayır Malesef Ama Benzeri ve ücretsiz çıkabilir


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından alperen1 Bir Perş. Ağus. 26, 2010 10:09 am

bu nekadar süre içinde çıkabilir
avatar
alperen1
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : alprernn128 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 169 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10 Nerden Nerden : kayseri

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Perş. Ağus. 26, 2010 1:42 pm

Bilemiyoruz her hafta patch geliyor


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından alperen1 Bir Cuma Ağus. 27, 2010 11:37 am

bu hack in benzerinin ücretsizi çıkarsa çok mutlu oluruz
avatar
alperen1
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : alprernn128 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 169 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10 Nerden Nerden : kayseri

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Cuma Ağus. 27, 2010 12:08 pm

Araştırılıyor Sizi mutlu etmek bizi dahada mutlu eder Smile


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından alperen1 Bir Salı Eyl. 07, 2010 10:28 pm

adminim yada mrkp bu hack i ben satin aldim diyelim ve o gün yeni pack geldi hack çalişmiyo ne yapicaz
avatar
alperen1
Onbaşı
Onbaşı

Wolfteam Oyundaki Adı : alprernn128 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 169 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 100 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10 Nerden Nerden : kayseri

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından DeWiLMyCrY Bir C.tesi Eyl. 11, 2010 8:08 pm

hLL OlsUnn BeaaAAaa O kdR uĞRasMIsın AmA bİ HaLt aNLamADım Very Happy
avatar
DeWiLMyCrY
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : HolOGrAm84 <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 9 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından ShadowLord Bir Paz Eyl. 12, 2010 10:08 am

Bende Anlamadım Smile


[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
ShadowLord
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3161 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 10236 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 446 Doğum tarihi : 11/07/92 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10 Yaş : 26 Nerden Nerden : Eskişehir

Kullanıcı profilini gör http://wolfteam.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından fmrsword Bir Perş. Ara. 09, 2010 5:41 pm

Otomatik Güncelleme Özelliği var korkma paran heder olmaz Smile
avatar
fmrsword
Üst Er
Üst Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 19 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/11/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından Cruel_Fith1 Bir Cuma Ara. 10, 2010 2:40 pm

Tskler
avatar
Cruel_Fith1
Acemi Er
Acemi Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 2 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/12/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yeni Se4nH4x Hack Bildirim.. TURKCE

Mesaj tarafından sforza Bir Perş. Ocak 06, 2011 8:05 pm

paralı almak isteyenler nasıl ulaşabilir ben se4nh4x a üyeyim ama bulamadım .ayrıca bu uber+ inventory bende tüm klasörleri bulunuyor ama nasıl ayarlanacağını bilemiyorum hwid i nereye yazacam ..PlS lütfen
avatar
sforza
Ast Er
Ast Er

Wolfteam Oyundaki Adı : Kayıt Yok <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9 <b>Rep Gücü</b> Rep Gücü : 9 <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/12/10

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz